Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (5)

  • 42 446
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз също имах, и за съжаление, неговата схема не проработи.  Излекувах от 1вия път, писала съм подробно в темата за уреаплазма,  после коментирах с друг доктор какво съм направила и той потвърди, че така се лекува Sunglasses
Вече съм 27г.с.
Успех и спокойно.

# 736
# 737
  • Мнения: 14
Здравей те!Имам питане!От една година пробваме за бебе,но не се получава!
На мен по обстойни и специални изследвания не са ми правени!Казаха ми че няма нещо тревожно,(и че трябва да се направи обширна спермограма на партньора ми.)
Та питането ми е дали да се насочим към Клиника Афродита или там предимно е за Инвитро и инсеминация?

# 738
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
Руслана ., в Надежда съм но за Станулов си говорехме със съфорумка която ми каза ,че той не бързал за  инвитро.  Казал им да пробват още нормално.

# 739
  • Мнения: 1 409
Здравей! При година опити е вече удачно да се насочите към инвитро клиника, но не за да правите инвитро задължително, а защото там работят репродуктивни специалисти, които знаят по-добре от един квартален гинеколог какво да изследват, за да се види дали наистина всичко е наред и при двамата.

# 740
  • Мнения: 14
Мерси!Знам че не е малко времето!Приятела ми ходи преди един месец в "Надежда" за обширна спермограма и се върна малко разочарован!По телефона му казаха да отиде до там за резултатите!(А там като е отишъл са му казали че материалът който е оставил не е бил достатъчен за анализ)Но в същото време че мотериалът му бил ок за инвитро процедура!

# 741
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
Не  е пускал спермограма в Надежда. Ние не знам как ще сме. Мисля не инвитро.  Може би инсеминация или фоликулометрия...
Аз мн исках Станулов, но се хванахме с Надежда и тъй. Уж в Надежда имаме още няколко ходенета...

# 742
  • Мнения: 236
Ако мога да дам съвет, то е - не чакайте, за да отидете на преглед.
Отиването при репродуктивен специалист не означава инвитро, в никакъв случай. Направете си изследвания, проследете състоянието и на двамата, ако всичко е наред - супер! Това не спира опитите в къщи и не ви обвързва задължително да пристъпите към която и да е процедура.
Ние сме стигнали до инвитро с неизяснен стерилитет - т.е. открит, доказан проблем няма и въпреки това не се е получило до момента.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 358
Моя позната ходи на консултация със Станулов.
Посъветва я някакви неща и забременя след 2 месеца. Така че, нищо няма да загубите ако отидете, най-много да ви помогне.

# 744
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета!Ще се обадя да запиша час!За преглед и консултация!За да се започне от някъде!Само се чудех къде да отидем!Моя приятел нейска да се върне пак в Надежда!И затова клоня към Клиника Афродита!

Последна редакция: чт, 11 май 2023, 16:36 от Ruslana_Shalamanova@abv.b

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Благодаря ви момичета!Ще се обадя да запиша час!За преглед и консултация!За да се започне от някъде!Само се чудех къде да отидем!Моя приятел нейска да се върне пак в Надежда!И затова клоня към Клиника Афродита!
Афродита и д-р Станулов е много добър избор!

# 746

Общи условия

Активация на акаунт