Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (5)

  • 42 579
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 358
Хайде Лемон, стискам палци, не само за трансфер, ами за успешен трансфер 💗

# 241
  • Мнения: 107
Здравейте отново момичета, имали ли сте зацапване от декапептила по дълъг протокол? Едва 3 та инжекция съм сложила и почна болка в корема ниско долу и видях че имам кафяво зацапване, а до цикъл ми е още рано…😞

# 242
  • Мнения: 306
Пак съм аз😁
Не питах доктора и не искам да го притеснявам, защото има многоооо по-важни неща.
Преди свеж трансфер поставяте ли утрогестан? Каза ми на влизане в клиниката 2 броя нош-па, ама кой да се сети да пита за утрогестана, който го поставям интравагинално?
Благодаря отново Simple Smile

# 243
  • Мнения: 700
Аз го поставих, но може и да го изпиете. Не пречи поставянето. И аз се бях притеснила.

# 244
  • София
  • Мнения: 11 646
На мен ми каза в деня на трансфера да го изпия.

# 245
  • Мнения: 1 346
Аз даже бях пропуснала сутрешната доза, а следващата си я слагах вагинално.

# 246
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз първия трансфер го поставих, а на втория го изпих.  Никакво значение няма.

# 247
  • Мнения: 905
На мен ми каза да не спирам с утрогестана, започнах след пункция и така до 12 г.с. На самия трансфер правят някаква промивка и не мисля, че им е проблем.

# 248
  • Мнения: 413
На мен ми каза сутринта преди трансфера да го пия. Успех!!!

# 249
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
аз го поставям преди трансфер, а там нали се прави промивка...
Аз избягвам да го пия, но адски многоооо ми се замайва главата...

# 250
  • Мнения: 7
На мен ми каза да не спирам с утрогестана, започнах след пункция и така до 12 г.с. На самия трансфер правят някаква промивка и не мисля, че им е проблем.

Здравейте, дали аз не съм разбрала, че не трябва да спирам Утрогестана след трансфера? Аз го приемах за кратко, само между пункцията и трансфера...

# 251
  • Мнения: 443
Утрогестана винаги съм го взимала до тест, дай Боже да е +, и след това, докато лекарят не каже да го спрете!
На мен ми каза да не спирам с утрогестана, започнах след пункция и така до 12 г.с. На самия трансфер правят някаква промивка и не мисля, че им е проблем.

Здравейте, дали аз не съм разбрала, че не трябва да спирам Утрогестана след трансфера? Аз го приемах за кратко, само между пункцията и трансфера...

# 252
  • Мнения: 700
Schutz, не трябва да се спира Утрогестанът, докато не е сигурно, че трансферът е неуспешен. Взима се от пункция до поне 12-та седмица при успех и после се спира по схема.

# 253
  • Мнения: 905
При мен утрогестанът беше задължителен. Приемах го до 12 седмица.
Вие не приемате ли утрогестан след траснфера? Поне при свеж траснфер мисля, че е задължителен. Но не съм много наясно, ако е на естествен цикъл.

# 254
  • Мнения: 1 515
Утрогестанът е задължителен след инсеминация, свеж и замразен трансфер... не знам защо сте го спрели...Чак след отрицателен кръвен се спира.

Общи условия

Активация на акаунт