Магазини Pepco 11

  • 64 615
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 222
Дами от Варна, някоя да е виждала плюшения Бъгс Бъни от коледната брошура? Търся го за една госпожица на 5, на която й е любимец и беше тъжна, че го нямаше, като проверихме в Хиполенд.

# 46
  • Мнения: 21 275
Това сладурче си взех одеве:

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Днес бяхме в магазина в Делта мол гр. Варна, питах за еленчетата, отговора беше "Спокойно госпожо все ще има, ако искате в Джъмбо има по 50 лв" , гледах я мислех да я направя на дива калинка ама се отказах, явно във всички магазини ги избират от неадекватна нагоре..
Да не съм капо си купих розовата чаша с капаче като подаръче..
Навивам майка ми да отидем до Добрич утре, тя ми вика, че съм луда не ми стигали магазините във Варна 😀

# 48
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 416
В пепко има ли постовка за салфетки?
Има магически кърпи , някой да е купувал ? Кърпи, не гъби .

# 49
  • Мнения: 155
Момичета, ИМАМ ЕЛЕН! Момиченце. Една от служителките ми го запазила. Сега бързам да взема малката от градина. Благодаря на всички за съпричастността.

# 50
  • Мнения: 27 515
Супер, детенцето ще е щастливо!🙂

# 51
  • Мнения: 1 822
Момичета, ИМАМ ЕЛЕН! Момиченце. Една от служителките ми го запазила. Сега бързам да взема малката от градина. Благодаря на всички за съпричастността.
Очевидно има и изключения и свястни и разбрани служители в Пепко Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 52
  • Мнения: 1 871
Момичета, ИМАМ ЕЛЕН! Момиченце. Една от служителките ми го запазила. Сега бързам да взема малката от градина. Благодаря на всички за съпричастността.
Много се радвам, иначе ходих и днес да търся еленче за вас. Браво на служителката Simple Smile

# 53
  • Мнения: 936
ЕЕЕ, направо ми просветна!
Дано да се радва детето, пожелавам го от цялото си сърце!

# 54
  • Мнения: 2 234
Който има елен, да се счита за спечелил 6-ца от тотото! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 55
  • Мнения: 675

Взех от тези чаши , много са ми симпатични.

Снимах някои нещица, които ми допаднаха.
Днес ще ходя да издирвам роботите от брошурата

 
Тези чаши са хубави, но доста големи 530мл пишеше



Доста играчки имаше вчера.

# 56
  • Мнения: 40
Здравейте, искам да попитам някой има ли впечатления от мопа в Пепко, дали миктофибърния парцал или другият почистват добре?

# 57
  • Мнения: 1 822
Аз се отчитам днес с 2 чифта коледни пантофи- едни бели мечки и едни ботушки, чорапи с каракул( мекичко вътре) неплъзгащи, едно коледно одеало , ароматни свещи , клин леко ватиран за девойката ( само в черно намерих ) , 2 малки феички , и едни колички комплект ( едни от 20 лв във форма на динозаври/животни  ), които бая време търсих . Елени нямаше ,нито големи феи ( в Мусагеница)

# 58
  • София
  • Мнения: 639
Дали вече има коледни роклички за бебе?

# 59
  • Мнения: 3 730
Дали вече има коледни роклички за бебе?
Повече от месец има коледни дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт