Магазини Pepco 11

  • 64 818
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 155
Не съм виждала, поне при нас.

# 721
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
В Пепко има ли от цедките за чай. Примерна поствам от икеа
Няма.

# 722
  • Мнения: 1 114
В КиК съм виждала от тези цедки за чай.

# 723
  • Мнения: 39 776
Има ли в Пепко играчки на тема бейби Шарк?

# 724
  • Русе
  • Мнения: 7 092
В Пепко има ли от цедките за чай. Примерна поствам от икеа
Няма.
Сега не мога да кажа дали има, но преди година съм си купувала силиконова такава. Не съм в нас, за да я снимам. Но не я препоръчвам. Металната е по-добра. В Кауфланд има метални на Факелман.
Редактирам и показвам. За мен са и малко дупките. Аз съм я ползвала само веднъж и не повторих, предпочитам металната. Силиконовата дъщеря ми предимно я ползва. Когато я боли гърло си прави чай от домашна мащерка.

Последна редакция: нд, 05 мар 2023, 01:04 от viki_1974

# 725
  • Мнения: 5 163
И аз имам силиконова и съм и вдигнала мерника да я хвърлям.

# 726
  • Мнения: 4 012
Има ли в Пепко играчки на тема бейби Шарк?
Не

# 727
  • Мнения: 10 498
Май и аз имам някъде отцеждащата подложка, купила съм я и се чудех за какво е. Ако си я намеря в лудницата, която е вкъщи в момента, ще си я ползвам в новата кухня.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 168
Момичета , у вас събират ли се тези мистери колекции ?
Издирваме освен на Марвел , ДС колекцията , но има само Дисни и Марвел в близките пепко и се чудя дали въобще ги вкарват.
Пс - ако сте ги засичали и в друг магазин ще съм много благодарна

# 729
  • Мнения: 4 012
За първи път ги виждам пък живея до едното пепко и съм чест посетител ...

# 730
  • Мнения: 2 155
Днес си купих бамбукова дъска за рязане от Пепко. Има ли нещо по-различно при нея? Кои трябваше да се мажат с мазнина преди употреба? На тази не пишеше нищо. Направи ми впечатление, че може да се мие в съдомиялна машина, но не бих я сложила.

# 731
  • Мнения: 509
Новата ми любима пролетна чаша 🥰
Изобщо цялата тази серия е много красива, даже обмислях да сменя сервиза в бюфета ама се сдържах само с една чашка 😁
Скрит текст:

# 732
  • Мнения: 10 214
Колко милилитра е тази чаша?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 455
Ау...уцели ме в сърцето тази чаша.Видя ли пеперуди и веднага ги искам (дрехи, посуда, даже имам перде с пеперуди в спалнята)

# 734
  • Мнения: 10 498
Днес си купих бамбукова дъска за рязане от Пепко. Има ли нещо по-различно при нея? Кои трябваше да се мажат с мазнина преди употреба? На тази не пишеше нищо. Направи ми впечатление, че може да се мие в съдомиялна машина, но не бих я сложила.

Не се маже с мазнина. Мисля, че най-вредно е да преседи дълго време във вода, например накисната в мивката. Тогава може да се раздели. Мисля, че нищо й няма в съдомиялната.

Общи условия

Активация на акаунт