Магазини Pepco 11

  • 64 816
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 28 000
Morkovelka, не, не е такова (но сякаш от първия вид имаше преди Коледа и малко ме е яд, че не взех тогава). Резци за пелмени има още. Но аз си го взех точно преди намалението...😅 Нали...най-перфектния си избрах.😉
Такова е (с минимални разлики във формата,  и на същия принцип).😃 Как се работи с него?
Не съм го виждала, но звучи, като уред за приготвяне на маслено тесто.

# 706
  • Мнения: 4 313
Другата седмица пак имам път в онзи район, ако са останали и аз ще взема този път 😂.Срещи 2 лв си струва да стои да си чака реда и да събира прах в някои шкаф😆

# 707
  • Мнения: 530
Използва се за бързо смесване на брашното със студеното масло, което е ключово за масленото тесто. Може да се направи и с ръце, но е по-добре с уреда, защото ръцете бързо се загряват и започват да отдават топлина към продуктите, а за масленото тесто е важно всичко да е студено и да се смеси бързо. Сигурно има видеа, че нз колко добре го обясних 😃

# 708
  • Мнения: 28 000
Аз добре те разбрах.🙂

# 709
  • Мнения: 2 270
Зареждат летни неща вече
Взех на детето едни чепици за 10 лв

О, супер са. Точно такива ми трябват за детската градина. Утре отивам.

# 710
  • Мнения: 5 333
Момичета, с горният уред днес чудесно си накълцах авокадо, два броя. С вилица ми беше по-трудно )).

# 711
  • София
  • Мнения: 23 137
Интересно!  Нямам проблем да "накълцам" аводадо с вилица. Може би вашето авокадо е било по-твърдо?!

# 712
  • Мнения: 5 333
Не беше. Тази джаджа обхваща по-голяма площ )).

# 713
  • София
  • Мнения: 23 137
Може би по-бързо става с нея.

# 714
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 955
Аз исках кутията за масло . Ами отказах се тя е от порцелан, тежи с неудобна дръжка.

# 715
  • Мнения: 55 034
Долче, сдобих се с подложката за отцеждане! Благодаря ти за насоките, 4 бяха все още, наистина едната беше леко раздърпана тук-там. Ако не беше ми казала, можеше в бързината точно нея да грабна. Simple Smile
Хубав ви е магазина, но други неща не ми трябват.
Минах и през К и Лидл, от втория нищо, от К някои неща за ядене, нехранителните не ме впечатлиха този път.

# 716
  • Мнения: 21 332
Каква е тази подложка за отцеждане?
Аз търся стойка за сушене на шишета, в Пепко дали има?

# 717
  • Мнения: 55 034
Ето моята подложка за отцеждане, закупена от Пепко преди 2 седмици:





Моята е жълта, 4 лв., по-стара доставка.

# 718
  • Мнения: 28 000
Ето такава, но Дева е купила жълта. Моята е ментова и много си я харесвам точно с тази вафлена повърхност❤, бързо съхне:
Имате късмет, момичета, снимала съм я преди време.😃 Тук е сгъната на три:


После ги пуснаха в тъмносиво, в жълто, в едно по-различно зелено...
Аnyyyone, добре ли се справя мелничката? Едната ни електрическа спря да работи, та ми се иска нещо по-издръжливо и непретенциозно.😁
Изключително ми е удобна за неща, които трябва да доизсъхват, но са много или обемни и не се побират на сушилника за чинии, както и за всичките кутии за храна. На нея суша и чаши, шишета (не бебешки), буркани, ако на сушилника няма място.🙂

# 719
  • Мнения: 5 163
В Пепко има ли от цедките за чай. Примерна поствам от икеа

Общи условия

Активация на акаунт