Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 36

  • 40 339
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Какво е спинофф...?

# 31
  • Мнения: 36 428
Разклонение. Отделен сериал, който се отнася за персонажи от главния сериал.
Ако е за събития от миналото, които не са предадени в главния сериал, е прикуъл.
Ако е продължение - сикуъл Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз го загледах The Peripheral.
Много харесвам такива сериали.
По този повод някой чел ли е книгата?
Аз я започнах и почти се отказах.
Идеята е много добра, но има много измислен жаргон и почти не се разбира какво става.

# 33
  • Мнения: 3 147
А сериалът е точно обратното - обикновено тук се пропукват sci-fi продукциите, прекалено усложнена и объркана фабула, или труден за запомняне жаргон. Личи си the Nolan touch (макар и да е друг от семейството), напомня ми като усещане и атмосфера Тенет.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 305
А аз от време на време хващам някакъв сериал по fox. Мисля че е Орвил. Той част ли е от нещо или си е отделен сериал. Стана ми интересен. Отдавна не бях гледала такъв тип сериал. Ще взема да го гледам отначало. На телевизора не бише кой сезон е.

# 35
  • Мнения: 36 428
Орвил си е самостоятелен сериал, води се пародия на Стар Трек, но реално е сериозен. Използват пародията като извинение за това да пускат шегички и да се държат странно от време на време.
Сигурно става дума за трети сезон, мисля, че той се излъчва по Фокс сега.

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Започнах Короната и какво да видя - Джони Лий Милър като мин.-председател, хохохо, 😆голяма изненада! Чарлз и той доста симпатичен, а за Даяна само ще постна това …

# 37
  • Мнения: 813
Благодаря за темата

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Френски мини сериал по книга на Харлан Коубън- Une chance de trop. Книгата на Коубън е Няма втори шанс.

# 39
  • Мнения: 4 994
Този трейлър ми попадна току-що:


Вероятно ще го гледам. Simple Smile

# 40
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Бих го гледала само заради този симпатяга, дето го виждам на thumbnail-a.😄

# 41
  • Мнения: 4 994
Пуснах си вчера първи епизод на Блокбъстъри и като цяло ми хареса.

Смятам да си доизгледам Децата развалят всичко (Children ruin everything).

Едно време много харесвах You're the worst (Не си мой тип).

Излязъл е 1899. Пускам си го. Simple Smile

Последна редакция: чт, 17 ное 2022, 13:58 от Alucard

# 42
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Най-сетне изгледах последните 7 епизода от втори сезон на Resident Alien, ами те много интересни се оказаха. Голяма раздвижване в друга посока на сериала и супер интересно свърши!

Свалила съм си първите сезони на Firefly Lаne и Dead to me. Някой да ги е гледал? Как са?

# 43
  • Мнения: 3 147
Dead To Me ми е много любим, първият сезон ме грабна здравата, но след голямото чакане за последващи сезони ми се поохладиха страстите.

Сега като проверявах, видях, че днес всъщност излиза последният сезон, а забавянията освен с пандемията били свързани и с диагностицирането на Кристина Апългейт с множествена склероза. Много тъжно. 😕

# 44
  • Мнения: 9 634
Много е сладникав и скучен Firefly Lane за мен. При все, че си гледам някакви сапунки, този е некст левъл, не можах да догледам и първи сезон. По принцип сериалът вече е спрян.

Общи условия

Активация на акаунт