Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 36

  • 40 372
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Да, но ще има втори сезон, за да довършват историята. По книгa е. Почнах го, на мен ми харесва. Напомня ми на Sweet Magnolias.

# 46
  • Мнения: 305
И аз го загледах The Peripheral.
Много харесвам такива сериали.
По този повод някой чел ли е книгата?
Аз я започнах и почти се отказах.
Идеята е много добра, но има много измислен жаргон и почти не се разбира какво става.

Ами авторът си е такъв, измисля си термини. Както навремето измисли концепцията за интернет, за киберпространство и други. В началото е трудно, после му свикваш.

За премиера чакам 30-ти да видим Дисни какво са сътворили с Уилоу. Навремето ми беше един от любимите филми, гледал съм го десетки пъти. Надявам се да не оакат сериала, както оакаха Star Wars.

# 47
  • Мнения: 3 509
Две серии от 1899 отчитам и никак не съм впечатлена.
Все едно гледам комедия…

# 48
  • Мнения: 36 468
Аз още не съм го започнала - нещо нямам време за сериали тези дни. Надявах се да ми хареса Sad

# 49
  • Мнения: 11 735
"Шантариам" и "Белият лотос" започнах. Изгледах по 2 серии. И двата сериала ми вървят много тегаво и скучно. Белият лотос гледам е драматична комедия. Засега ми е нещо неопределено.
Ще помъча по още серия, две.
Голяма мъка ми е да си намирам нещо интригуващо, динамично, грабващо...

# 50
  • Мнения: 10 978
Кой сезон гледате на "Белият лотос"? Първият в Хаваи доста ми хареса. Вторият в Сицилия ми върви една идея по-тегаво, но го гледам. Малко в повече ми идват голите гъ*ове, но... такава явно е била идеята на режисьорa, който нищо чудно да е от отсрещния бряг Wink

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Вторият гледам сега, на мен ми е по-интересен от първи

# 52
  • Мнения: 11 735
Аз 1-ви сезон гледам. Причиних си го вече. Не е моят сериал. Много съм далеч от такива филми и сериали.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 712
Гледам Шантарам, ама сякаш насила. Много добре е направен, уж всичко му е наред, ама чувството е, че нещо му липсва. Няма я магията от книгата.
Отделно Короната 5-ти сезон. Свиквам с новия актьорски състав. Доминик Уест никак не ми прилича на Чарлз.
В момента La Mante. Добър и само 6 епизода, което за мен е предимство.

# 54
  • Мнения: 10 978
Вторият гледам сега, на мен ми е по-интересен от първи
Аз мислех, че все пак ще дадат продължение какво се е случило със сина от предното семейство, който избяга от летището и се върна в курорта, докато родителите и сестра му отлетяха.

Нали всяка неделя има епизоди, днес не са качили 4 еп. все още
https://en.wikipedia.org/wiki/The_White_Lotus. И тук липсва 20 ноември в табличката

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
В понеделник излиза в хбо макс. Поне така мисля. Момчето от първи сезон остана на острова, дадоха го с лодката с местните.

# 56
  • Мнения: 31 648
А аз от време на време хващам някакъв сериал по fox. Мисля че е Орвил. Той част ли е от нещо или си е отделен сериал. Стана ми интересен. Отдавна не бях гледала такъв тип сериал. Ще взема да го гледам отначало. На телевизора не бише кой сезон е.

Изгледай го целия.
Уникален сериал.
Дано да има още сезон, но не съм сигурна.


Някой да е гледал новия сериал Англичанката?
Бива ли го?

И аз чакам Уилоу.
Но какво ще бъде? Сериал ли, продължение, не съм наясно.

# 57
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Шантарам започнах с големи предубеждения, но взе че ми хареса. Гледах интервю с Чарли Хънам, в което каза, че имал идея за някакво продължение на Синовете.
По препоръка от тук гледам и The White Lotus. Първи сезон леко го превъртях, доста тегав, но втори повече ми харесва. Друго си е нашата Европа, тесните улички, стари сгради. Определено не е типичният сериал, странен е. Обри Плаза обаче ми е като излезнала от онзи сериал с Дан Стивънс - Легион.
Явно нещо става в 4-ти епизод, защото гледам, че е трендинг в Туитър.

# 58
  • Мнения: 525
Аз изгледах Англичанката и го препоръчвам, доста по-тежък се оказа от това, което очаквах. Първите епизоди са малко по-бавни, но после увлича.

# 59
  • Мнения: 10 978
В понеделник излиза в хбо макс. Поне така мисля. Момчето от първи сезон остана на острова, дадоха го с лодката с местните.
Да, "Белият лотос" се излъчва премиерно в неделя вечер по американския канал НВО и едновременно се пуска в платформата НВО Мах, но заради часовата разлика се появява у нас по нощите. Ето графика на датите за последните 4 епизода.



Довечера ще се гледа Wink

Някой гледал ли е сериали от  НВО Europe?  Има качени полски, чешки, унгарски, румънски, хърватски, норвежки, шведски... предимно сериали от Източна Европа. Аз изгледах "Бьорнстад", шведски мини сериал по романа на Фредрик Бакман, много ми хареса. (Има го и в Замунда)

Общи условия

Активация на акаунт