Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 36

  • 40 644
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 163
Говорейки си за стари сериали, чак преди 2 години изгледах The Fresh Prince of Bel-Air и се нарежда сред най-забавните, които съм гледала някога.

# 691
  • Мнения: 9 751
О да, Всички обичат Реймънд ни е любим с ММ. За съжаление не съм го срещала по стрийминг платформите.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 364
Аз всеки път като гледам Всички обичат Реймънд и се чудя жената на Реймънд как го търпи. На мен брата на Реймънд ми беше любимец.

# 693
  • Мнения: 48 126
Всички обичат Реймънд и Малкълм са ми много любими

# 694
  • Мнения: 3 163
О да, Всички обичат Реймънд ни е любим с ММ. За съжаление не съм го срещала по стрийминг платформите.
И на мен ми е много любим, заедно с Напълно непознати (Perfect Strangers), свързвам ги с детството. Реймънд е наличен в Prime Video.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 364
Малкълм беше супер Two Hearts

# 696
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 187
Мдаа, аз дори като гледах breaking bad ми беше адски странно в началото да виждам Брайън Кранстън в такава сериозна, тежка и драматична роля- после свикнах, но първоначално винаги го свързвах с онзи образ, който знам и познавам от Малкълм!

# 697
  • Мнения: 48 126
Да, поне 3 сезона очаквах смешки и се шокирах от действията му Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 27 362
Препоръчвам, A Friend of the Family
https://www.imdb.com/title/tt12661338/

Загледах го днес, лелее, не мога да повярвам, че има толкова добри и наивни хора и такива боклуци...
Всички сте чували легенди за мормоните и какви наивни овчици са били в онези години... Сериалът е по истински събития, по-точно е минисериал на Пийкок на Юнивърсъл.
Направи ми идва да крещя докато го гледам, как е възможно всичко това... Много ми е любопитно как ще приключи цялото това нещо, пфф
Актьорите са изключителни!

# 699
  • Мнения: 14 511
Аз всеки път като гледам Всички обичат Реймънд и се чудя жената на Реймънд как го търпи. На мен брата на Реймънд ми беше любимец.

Аз пък обратното - той как търпи тази проклетия. Най харесвах майката на Реймънд Joy

# 700
  • Мнения: 5 906
И аз харесвам майката на Реймънд, и се чудех тя как търпи Франк. А тя как готви 🥧🥮🍝 тези италиански неща, не разбирах защо Дебра се дразни - какво по-хубаво някой да се грижи за храната и всичко 😆 , и да бъде мил. 😊

# 701
  • Мнения: 9 751
Ооо неее, ужасна е майката на Реймънд Grinning супер е досадна, непрекъснато киснеше у тях, месеше се в семейния им живот, и се обиждаше за най-дребното нещо. Непрекъснато натякваше на Дебра, че е лоша домакиня. Тя вярно, че беше тотал щета, но никой няма право да й го натяква, особено пък свекървата.. Grinning Иначе беше адски забавен образ Мари, няма спор

# 702
  • Мнения: 7 278
Аз пък така и не можах да възпрема Всички обичат Реймънд. Не ми беше комедиен, а по-скоро дразнещ.

# 703
  • Мнения: 9 419
Отстрани изглежда смешно,но реално Мари наистина беше гадна майка. Веднъж Робърт седнал на масата ядеше нещо в купичка. Мари се приближи и му каза "Роби,дай и на брат си да хапне". Взе му купичката и я даде на Реймънд. А Роби гледаше сякаш са му отнели сладоледа,всъщност...Yum

# 704
  • Мнения: 5 906
Хахахахяях може може, аз го гледах като дете и възприемах Мари като баба, не като свекърва. Беше нагиздена и помня как винаги поднасяше лазаня, а на мен не ми даваха да ям пица за вечеря. Но и сега не ми звучи зле, ако свекървата готви, аз не държа, нека ми натяква 😅
Аз помня Женени с деца като дразнещ и тъжен, а не като смешен. От старите забавни Малкълм ми беше любим, после How I met your mother. Никога не съм гледала Приятели 🤷‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт