Как успявате да спите без да съберете чаршафа на топка?

  • 7 072
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Ползвам чаршафи с ластик Simple Smile

# 31
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не всички са едноцветни. Ние имаме един комплект с жестоки пеперуди, много красиво направени, все едно са истински. А какви детски съм виждала...

А откъде си купуваш шарени?

Детските ги знам, но не ми се иска да спя на далматинци или батмани.

А и наистина е проблем сгъването на тези с ластика.

# 32
  • Мнения: 1 881
А откъде си купуваш шарени?

Аз процедирам така: отивам в добре зареден магазин за спално бельо, избирам десен, и правя поръчка за пълен компелт /калъф, възглавници и такъв за матрак/. Така съм сигурна, че няма да търся после подходящ цвят, а и предупреждавам, че искам да е малко по - голям долния чаршаф, с големи ластици...

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А откъде си купуваш шарени?

Аз процедирам така: отивам в добре зареден магазин за спално бельо, избирам десен, и правя поръчка за пълен компелт /калъф, възглавници и такъв за матрак/. Така съм сигурна, че няма да търся после подходящ цвят, а и предупреждавам, че искам да е малко по - голям долния чаршаф, с големи ластици...

А къде шиеш такива? Защото аз също съм давала поръчка обаче ми ги шият нормални - без ластик.

# 34
  • Мнения: 1 881
Ами последно правих минала година, точно по Коледа в едно магазинче в Младост 1, точно до зеленчуковия пазар, хората се справиха много добре. Освен това има предимство да са си от хасе, като се опъне, стоят като изгладени. Докато тези от стреча не толкова....

# 35
  • Мнения: 1 680
Чаршафи за матрак, с ластичета, които влизат чааааак под матрака...резултат...идеално изпъната гледка сутрин Laughing

даа това е номера и аз се светнах напоследък и си купих такива

# 36
  • София
  • Мнения: 3 176
Не всички са едноцветни. Ние имаме един комплект с жестоки пеперуди, много красиво направени, все едно са истински. А какви детски съм виждала...

А откъде си купуваш шарени?

Детските ги знам, но не ми се иска да спя на далматинци или батмани.

А и наистина е проблем сгъването на тези с ластика.
Аз специално съм ги купувала от Младост, 43 блок. Но предполагам че и на други места има, защото не са от някакъв по-особен магазин.

# 37
  • Мнения: 1 418
Чаршафи с ластици си купуваме, засега не ги събираме  Laughing , но мъжа ми определено прави всичко възможно да ги събере  Laughing
Що ми четеш мислите...е са не мога да си пусна отговора Mr. Green

При нас беше същото положение, сокато не купих чаршафи с ластик, но такива, дето по цялата дължина са с ластик, а не само в ъглите.Матрака ни е `лъзгав, но пак не се вадят.
newsm10 И при нас е същият случай.

# 38
  • Мнения: 4 300
Martisun,

Ако искаш купи си ластик, дай чаршафа и ще ти го пришия на машината. Едва ли е кой знае колко сложно.

Най много да го разпаряме след това:)

# 39
  • Мнения: 3 453
Чаршави с ластици просто са перфектни..продават ги в метро и почти навсякъде където има спално бельо.Перфектни са и има разнообразие от разцветки.

# 40
  • Мнения: 11 017
Ние сложихме хавлиена калъфка на матрака и чаршафите "залепнаха" за нея - и памучните, и сатенените  Peace

# 41
  • Мнения: 23 105
Имам си метод на сгъване на долния чаршаш с ластик:  Хващам двата края и пъхам единия ъгъл с ластик в другия,после правя така със срещуположните.Получава се тесен правоъгълник.После отново сгъвам двата срещуположни ъгли с ластици,и ги пъхам един в друг до получаването на малък правоъгълник или квадрат.Така ъглите с ластици се падат от едната страна на сгъначия чаршаф,оттам прегъвам на две и готово.Дано нещо се разбра. CrazyНе гладя чаршафи.

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 13:31 от Деси-мама х2

# 42
  • Мнения: 4 300
Имам си метод на сгъване на долния чаршаш с ластик:  Хващам двата края и пъхам единия в другия,после пратя така със срещуполижните.Получава се тесен правоъгълник.После отново сгъвам двата края,и ги пъхам един в друг.Така ъглите с ластици се падат от едната страна на сгъначия чаршаф,оттам прегъвам на две и готово.Не гладя чаршафи.
Не ми се ще да изглеждам като идиот, ама нищо не разбрах. Искаме клипче:)
Майтапа настрана , не можах да разбера много много как ги сгъваш.

# 43
  • Мнения: 23 105
Имам си метод на сгъване на долния чаршаш с ластик:  Хващам двата края и пъхам единия в другия,после пратя така със срещуполижните.Получава се тесен правоъгълник.После отново сгъвам двата края,и ги пъхам един в друг.Така ъглите с ластици се падат от едната страна на сгъначия чаршаф,оттам прегъвам на две и готово.Не гладя чаршафи.
Не ми се ще да изглеждам като идиот, ама нищо не разбрах. Искаме клипче:)
Майтапа настрана , не можах да разбера много много как ги сгъваш.
Пускай го,че като се чета и аз не се разбирам. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 625
      Май въобще не успявам ,как ли не съм ги затискала ,все тая!Но това го прави мъж ми,ако спя сама - няма проблем!

Общи условия

Активация на акаунт