КАУФЛАНД- тема 62

  • 47 710
  • 765
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 916
Честита Нова Година! Бъдете здрави! Heart

Утре ще погледна в нашия филиал - във фейсбук се въртят снимки от 31.12, че са пуснали parkside серията на Лидл в Кауфланд, ако някой не е успял да купи, дано да има и да може да се възползва.

# 736
  • Мнения: 3 987
СПРЕТЕ ДА КУПУВАТЕ ОТ ВИТРИНАТА.. ЩЕ ВИДИТЕ КАК ЩЕ МАХНАТ ''Задължителната европейска разпоредба' 0,20

Наистина ли не разбирате каква е идеята. Хората използват прекалено много пластмаса, най-вече найлонови пликове, и ги хвърлят навсякъде. От доста време има такава мярка за еднократните пластмасови продукти, както и съответните такси.

# 737
  • Мнения: 6 916
Аз съм по да се махнат хартиените брошури или да ги има само на входа на магазина.
Страшно е по пощите с тези хиляди брошури, които се изхвърлят.
Толкова дървета може да се опазят..

# 738
  • Мнения: 2 925

Наистина ли не разбирате каква е идеята. Хората използват прекалено много пластмаса, най-вече найлонови пликове, и ги хвърлят навсякъде.
В даденият случай това не е идеята, защото няма алтернатива на пластмасовите кутии.

# 739
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
СПРЕТЕ ДА КУПУВАТЕ ОТ ВИТРИНАТА.. ЩЕ ВИДИТЕ КАК ЩЕ МАХНАТ ''Задължителната европейска разпоредба' 0,20

Наистина ли не разбирате каква е идеята. Хората използват прекалено много пластмаса, най-вече найлонови пликове, и ги хвърлят навсякъде. От доста време има такава мярка за еднократните пластмасови продукти, както и съответните такси.
Наистина не разбирам защо в БГ е различно опаковане на продукти от витрина с обслужване.

Всичко останало е опаковано в пластмаса. От продукти за почистване и пране, до сладолед.

# 740
  • Мнения: 35 199
Значи, като видя клиент, който влиза и почва да скубе 20 торбички от тези за плод и зеленчук и лошо ми става. И после подминава цялата секция. За какво ги ползват ??

# 741
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Чудесно е, че Билла предлагат алтернатива.
А и за топли храни пластмасата е кофти решение за здравето на човека.
Пиийк,веднага казвам. Аз съм от тези с късането на торбички. Използвам ги за кошчето в банята. Просто идеално ми пасват като размер. Blush Stuck Out Tongue Winking Eye нищо повече.

# 742
  • Мнения: 35 199
Ми и аз ги ползвам за това, но си купувам плик със 100 бр. Не ходя да скубя от магазина като обезумяла

# 743
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Не знаех, че продават. Blush
Откъде ги взимаш?

# 744
  • Мнения: 54 976
И какво излиза? Че само Кауфланд не са вземали пари за опаковка? Дали е пластмасова или не, все струва пари.
Аз съм за и тези тънките торбички да се плащат. Защото за щяло и нещяло се ползват. Изобщо искам отпадъците да станат като в цивилизования свят, но да има заводи за преработка, не да се изсипват някъде. У нас няма никаква култура, държавата и тя активно съдейства с безхаберието си.

# 745
  • Мнения: 5 170
Значи, като видя клиент, който влиза и почва да скубе 20 торбички от тези за плод и зеленчук и лошо ми става. И после подминава цялата секция. За какво ги ползват ??
Ползвам ги когато вземам 5-10 броя вафли, шоколади, пакетчета 3 в 1 и други дреболии.

# 746
  • Мнения: 35 199
Не знаех, че продават. Blush
Откъде ги взимаш?
Има ги и в Кауфланд, Лидл, Лили дрогерия, Пепко

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 199
Тук някаква грешка ли има? 100 точки купон?

# 748
  • Мнения: 6 916
Няма грешка. Имаше скрийншот от лична кореспонденция с Кауфланд назад в темата . 100 са си точките.

# 749
  • Мнения: 39 746
И аз "скубя" торбички- 3-4 бройки, които ползвам в магазина, но не за плодове и зеленчуци. Когато купувам кисело мляко или заквасена сметана ги слагам в такова пликче, за да може ако се спука кофичката или без да искам пробия фолиото да не си направя мазало другите продукти.

Общи условия

Активация на акаунт