КАУФЛАНД- тема 62

  • 47 745
  • 765
  •   1
Отговори
# 75
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 985
Възможно е. Нищо за проба става.

# 76
  • Мнения: 1 722
Яла съм от Турция. Беше ужасно. Така и не знам хубавото на какво има вкус. И най-сухото помело ми е било по-вкусно.

# 77
  • Мнения: 19 064
Някой се оплакваше от цената на салфетките в Лидл, ето възможност да се запаси за 99 стотинки

# 78
  • Мнения: 8 015
Някой в нашия вход си пали печката на дърва с всички възможни брошури. И днес са ги задигнали веднага.

# 79
  • Мнения: 28 062
Салфетките в Лидъл са 100 броя. Тези в Кауфланд колко броя са (около 60 броя запомних май)?🤔

# 80
  • София
  • Мнения: 3 181
Лидълските салфетки в кутии са 200бр, а в Кауфланд има кутия 150бр, като последно съм ги купувала на 1,61лв. на 28.10.22. Имаха някакъв малък процент намаление. Редовната цена май е 1,75лв.Имат и кутия с по-малко бройки, но не съм купувала от тях.
Аз не видях къде гледате офертата за салфетките?

Прерових каталозите, за бебешките влажни кърпи ли говорите? Аз говоря за салфетки в кутии.....

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 19:27 от vanian

# 81
  • Мнения: 19 064
Лидълските са 80 броя 30х30 см. (Ако не бъркам) и са към 2 лв вече.
Ето я офертата

# 82
  • София
  • Мнения: 3 181
Благодаря, Брадли! Както се разбра тези изобщо не ги отразявам. Търся си кутиите. Напоследък купувам от кауфландските, затова веднага се хванах, че пропускам супер изгодна оферта.

# 83
  • Мнения: 28 062
Мисля, че лидълските салфетки (не козметичните кърпички в кутия) бяха 100 броя за 1,89 лв...А преди бяха към 1 лев...🤐
А лидълските козметични кърпички са 200 броя, но цената им вече май е 2,99 лв и сякаш не са по-изгодни от кауфландските козметични кърпички в кутия (като съотношение цена/брой).🤔

Последна редакция: сб, 19 ное 2022, 21:37 от dolce miele

# 84
  • shumen
  • Мнения: 18 277
И при нас много бързо изчезват брошурите.Успях днес да се докопам до една и доста неща набелязах другата седмица.

# 85
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 844
Аз пък за пръв път нищо не харесах Stuck Out Tongue Winking Eye

# 86
  • Мнения: 2 928

Побъркаха ни вече с приложения, купони и тем подобни.
Да, така е. И те самите се побъркаха.
Тази седмица се възползвах от намалението на лаваша, но когато го взимах имаше етикет само с редовната цена. Никъде не беше упоменато, че е намалено срещу точки.

# 87
  • Мнения: 392

Побъркаха ни вече с приложения, купони и тем подобни.
Да, така е. И те самите се побъркаха.
Тази седмица се възползвах от намалението на лаваша, но когато го взимах имаше етикет само с редовната цена. Никъде не беше упоменато, че е намалено срещу точки.
При нас си пишеше,че е намален с картата,но нямаше от XXL размера (360гр.8+1бр.) ,а само редовната опаковка (320гр.-8бр.)

# 88
  • Мнения: 304
Ами аз отидох на сутрешен пазар, егати…
Млякото на Кауфланд 1.5% станало 2.59 от 1.99/2.19. Слайсовете кашкавали (гауда, ементал, едам) и те вече са с между 1.50 и 2.50 лева поскъпване. Не знам как ще се оправям с коледната трапеза тази година.
Взех пил.бутчета, грах в буркан, кисели краставички и малко пресни зеленчуци, оставих 60 лева и торбата пак празна.

# 89
  • Мнения: 14 520
Аз пък за пръв път нищо не харесах Stuck Out Tongue Winking Eye

А аз не за пръв път. Тази седмица ако нямаше зехтин от кюспе въобще нямаше да отида до Кауфланд.

Общи условия

Активация на акаунт