Несигурност

  • 10 833
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 35 332
Плашат гаргите мъжете в темата, никой друг.
Разбира се, че ще пътуваш и ще се забавляваш, той живота е ти да го живееш, не той да те живее.

# 271
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 212
Ти пък.... Остава да им се вържеш.
Те ако много ставаха, нямаше да се обясняват у мамата...

# 272
  • Мнения: 6 880
М то това им е мантрата на много мъже "по-добър от мене няма да намериш, ще видиш ти, другите колко по не стават.. ще ме искаш обратно после"... мм да и един мърмот завива шоколада

# 273
  • Мнения: 1 254
Само, че аз такива, не съм виждала някоя  да размисли и да ги иска после обратно.
Ама хайде, нека си вярват. Това е начинът по-леко да приемат нещата, явно. 😄

# 274
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 212
Да де, нали на Плеъра напирала да се връща бившата му... Мхм ... мармота, да...

# 275
  • Мнения: 32 461
😀Стига моля ви се, едва ли не искате да ми кажете, че видиш ли от тука нататък ще намирам само някакви тотално изпаднали. 😀Ми не, на 23 години не искам да правя компромис с мързелив човек, на който патето не му става. Мога да ви кажа, че се чувствам страхотно. Те първа декември идва имам пътувания, букнала съм си почивка и със сигурност, ще имам страхотно преживявания. Дай ся да изпадам в отчаяния, че е добър човек ама мързелив.
Моля те, корегирай си дефиницията за добър човек.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 18:02 от Елора

# 276
  • София
  • Мнения: 1 024
Идеални хора няма, а мерене на инат и търпеливост. В повечето случаи е индивидуално решение - кога ще ни писне да си пробваме късмета и ще си останем с наличното, каквото и да е то. С идеята, че това налично е добре да не е домашен насилник! Както и още няколко недопустими нещица.

Елора, защо мислиш е добавено последното изречение? За да не правя списъци на лошите качества. И така написах доста, сега пък да врътна още няколко реда, за да не ме обвиняват в нещо? Ти, специално, често си твърде импулсивна и нападателна във форума, доколкото съм забелязал. Казал, каквото казал, човека - скачаш му!

Съвършено безразлично ми е кой как може да си или ще си прецака живота, но като стане дума за неверни твърдения, съм повече лъв от Лъвицата. А е невярно твърдение, че смениш ли идиот, задължително намираш по-добър. Може да е същия като него, може да е по-лош, може и никакъв да не намериш. Да, понякога е и по-добър, но то зависи от това колко зле е предишния! Ако е самото дъно, трудно ще е да не намериш по-добър, ама малко жени се хващат с чак такива загубеняци. Вече, ако някоя от вас вярва, че си е избрала най-големия неадекватник на света, нейна си работа! Това не е нещо, което аз бих казал за която и да е от пишещите във форума. Чак толкова избягвам да подценявам хората и решенията им.

# 277
  • Мнения: X
Ако не се учиш от грешките си сигурно ще намираш по-лоши. Личният ми опит е, че никога не съм съжалявала за раздяла и винаги съм намирала по-подходящ човек след това.

Осъзнавам, че цялата работа е донякъде късмет, но понеже съм виждала много жени как зарязват един идиот и лапват по следващия също толкова или повече идиот, когато имат същевременно качествени ухажори - не съм съгласна всичко да го пишем на късмета. И според мен това са точно жени, които не са се научили от грешките си.

# 278
  • София
  • Мнения: 35 332
Едни отношения ни учат на много неща, ако имаш акъл да ги прозреш.
Един неставащ или неставаща ще ги индикираш отдалеч.

Аз примерно, изобщо не е било нужно да се уча, просто защото отдавна знам какво искам, какво не искам и какво може само да ме мирише.

Калинова мисля ще си вземе поуките к следващият път изобщо няма да си губи времето. И не, няма да е лошата, че не дава шанс на всеки льольо.

Та, така птицо.  fool me once fool me twice fool me three times няма в наши дни.

# 279
  • Мнения: 32 461
Идеални хора няма, а мерене на инат и търпеливост. В повечето случаи е индивидуално решение - кога ще ни писне да си пробваме късмета и ще си останем с наличното, каквото и да е то. С идеята, че това налично е добре да не е домашен насилник! Както и още няколко недопустими нещица.

Елора, защо мислиш е добавено последното изречение? За да не правя списъци на лошите качества. И така написах доста, сега пък да врътна още няколко реда, за да не ме обвиняват в нещо? Ти, специално, често си твърде импулсивна и нападателна във форума, доколкото съм забелязал. Казал, каквото казал, човека - скачаш му!

Съвършено безразлично ми е кой как може да си или ще си прецака живота, но като стане дума за неверни твърдения, съм повече лъв от Лъвицата. А е невярно твърдение, че смениш ли идиот, задължително намираш по-добър. Може да е същия като него, може да е по-лош, може и никакъв да не намериш. Да, понякога е и по-добър, но то зависи от това колко зле е предишния! Ако е самото дъно, трудно ще е да не намериш по-добър, ама малко жени се хващат с чак такива загубеняци. Вече, ако някоя от вас вярва, че си е избрала най-големия неадекватник на света, нейна си работа! Това не е нещо, което аз бих казал за която и да е от пишещите във форума. Чак толкова избягвам да подценявам хората и решенията им.
И какво като съм импулсивна и нападателна? Ще ме разплачеш Grinning
И не видях нищо лъвско в теб.
Също така не видях да доказваш твърдението си.
Защото много хора намират нещо по-добро като избягат от токсична връзка.
А имам само една дума за хора, които призовават да се седи в токсични отношения - злоба.
Не ме интересува как живееш, нито с кой живееш.
Има хора, колкото и да ти е странно предпочитат щастие и спокойстви, а не отрова.
Примири се и пий една студена вода, че някой не е като теб, нито мисли като теб.

# 280
  • Мнения: 6 880
Ама защо се приема като правило, че жената веднага ще хукне да търси следващия... Да ви светна, че понякога жените може да искат само и единствено спокойствие, особено ако са били в продължителна токсична връзка. И понякога им е нужен период на самодостатъчност, за да осъзнаят себе си и да се излекуват. А следващия сам ще ги намери. Ама не, то в мъжките глави сама жена ако е, значи отчаяно търси мъж да й запълни пространството. Пфф, не е задължително, драги зрители, не е.

# 281
  • Мнения: 32 461
Ама защо се приема като правило, че жената веднага ще хукне да търси следващия... Да ви светна, че понякога жените може да искат само и единствено спокойствие, особено ако са били в продължителна токсична връзка. И понякога им е нужен период на самодостатъчност, за да осъзнаят себе си и да се излекуват. А следващия сам ще ги намери. Ама не, то в мъжките глави сама жена ако е, значи отчаяно търси мъж да й запълни пространството. Пфф, не е задължително, драги зрители, не е.
Е, мъжете от жени не разбират.
Те разбират само себе си. Егоизъм.

# 282
  • София
  • Мнения: 13 076
Много страх у мъжете, че ще бъдат заменени, прозира, в тая тема. Но най-лошото е, че вместо да се изтъкват лични качества, се фантазира липса на такива у евентуални следващи партньори. Тоест - не търсим добър партньор, а такъв, който е най-малко зле. Показателно за себеоценката и тази на собствения пол? Със страх не се задържа жена и не се гради връзка.

# 283
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 212
Не само в тази тема. Зарязани мъже масово реват колко са свестни и добри, а пък гадните кучки предпочитат да ги бият. Че и си вярват...

# 284
  • София
  • Мнения: 35 332
Това е и първообраза на патологичната ревност - страха, че в конкурента среда няма да се справиш, ще изпаднеш...

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 15:27 от Ms.Gorgeous

Общи условия

Активация на акаунт