Мами в Италия - Част 33

  • 13 036
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 388
Охх, горкичката  Sad
Моргас, нали си още в 6 месец, защо такив а проблеми? Ти още работиш нали?

# 61
  • Мнения: 6 167
Добър ден от мен!
Моргаусе, дръж се!
Можеш ли да си вземеш болнични и да си останеш вкъщи няколко дни?

Ани, живот и здраве, ако вървим по 'плана', лятото може и да има свободни дни за
пътуване. 

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 12:37 от Lennie

# 62
  • Мнения: 191
Милена, аз бях със суха кашлица, та ми дадоха разни прахове да не е суха и да мога да си из4истя дробовете. Не знам колко ми помогнаха, но дробовете ми бяха пълни, сега съм по добре, последното което ми дадоха е нещо като сироп, за да се из4истя съвсем.
Кала, това дето си писала е за кашлица, нали? От тук ли го купи или от България? Ако е тук, веднага ще гледам да се снабдя.     bouquet

# 63
  • Мнения: 1 467
Ами в шестия, ама още малко и в седмия:) Има няма още две седмици:)
Бях решила да работя до осмия месец, но сега казвам твърдо НЕ Naughty Просто не мога, работата ми е динамична и изисква много енергия. Ще трябва да се справят без мен:)
Днес си взех болничен, да, не съм ходила на работа, няма и да ида:) А утре съм на един курс и трябва да ходя и за изследвания, така че:)
Ох, хора, нямам търпение да дойдат вече празниците, другата седмица последна!  Peace

# 64
  • Мнения: 191
Ами в шестия, ама още малко и в седмия:) Има няма още две седмици:)
Бях решила да работя до осмия месец, но сега казвам твърдо НЕ Naughty Просто не мога, работата ми е динамична и изисква много енергия. Ще трябва да се справят без мен:)
Днес си взех болничен, да, не съм ходила на работа, няма и да ида:) А утре съм на един курс и трябва да ходя и за изследвания, така че:)
Ох, хора, нямам търпение да дойдат вече празниците, другата седмица последна!  Peace
Правилно, недей се прави на героиня. Аз също исках да работя до 8-мия, но гинекологът в седмия месец директно ме прати в къщи да си стоя на кротко. Аз в началото не бях никак ентусиазирана, но сега знам че е постъпил съвсем правилно. При близнаците работих до 6-тия месец, но близнаци се води по принцип рискова бременност.

# 65
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета !
Вижда му се края на нашето патило , ако шефа е човек още следобяд ще са с паспорти момите .
Покрай нервите "ваканцията" не я усетихме , дано мъж ми се навие да останеме още малко , че да си сложа в ред поне и зъбите .
Тия дни си изкарвам нервите с пазаруване , а следобяд мисля и една гривна да си купя пък и от нови обици имам нужда та ще видя как ще съм с личните финанси . 
Джорджа , комплименти за новия дом и за реда в него !
Бимба , много хубава принцеса ! - пупупу да не са и уроки .
Самира се е изринала явно е алергия , но снощи се поизплашихме и я водихме на лекар за всеки случеи .
Лек ден и приятни почивни дни !  bouquet

# 66
здравейте мами италиани.
Днес мина пръвото коледно тържество на детенцето ми с други дечица  Hug
Разказаха ми подробностите по телефона и направо се просълзих от вълнение  newsm45
На него много му е харесало, не е искал да си тръгне (купонджиа като майка си (е и баща си де)).
  bigdance2

# 67
  • Мнения: 191
здравейте мами италиани.
Днес мина пръвото коледно тържество на детенцето ми с други дечица  Hug
Разказаха ми подробностите по телефона и направо се просълзих от вълнение  newsm45
И аз така миналата година се просълзих, но набързо се прикрих.
Ние следващата седмица ще имаме тържество.

# 68
  • Мнения: 1 467
здравейте мами италиани.
Днес мина пръвото коледно тържество на детенцето ми с други дечица  Hug
Разказаха ми подробностите по телефона и направо се просълзих от вълнение  newsm45
На него много му е харесало, не е искал да си тръгне (купонджиа като майка си (е и баща си де)).
  bigdance2


Ех, браво Юли:) Радвам се, че му е харесало на малкия:) Ще има да се водите на празненства значи  hahaha

# 69
  • Мнения: 3 388
Знаете ли, ако няма проблем с бременността до кой месец може да се лети на дълги разстояния?

# 70
Знаете ли, ако няма проблем с бременността до кой месец може да се лети на дълги разстояния?

ами най-добре да питаш Mexicana de Aviación  Joy

# 71
  • Мнения: 3 388
Знаете ли, ако няма проблем с бременността до кой месец може да се лети на дълги разстояния?

ами най-добре да питаш Mexicana de Aviación  Joy

 Joy Joy Joy

# 72
чакай сега по-сериозно:
можеш да си летиш колкото си искаш, стига компаниата да го позволява. Понякога се иска медицинско.

# 73
  • Мнения: 3 388
повечето разрешават май до 7-ми, 8-ми месец ...
Да знам, за всеки случай  Crazy

# 74
там някаде .... въпреки че една мацка си изкара с нас почивката в Тунис в 9ти месец. Аз не бих рискувала така, ама всеки си има глава на раменете. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт