За да не ме забравите...

  • 2 112
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 985
Днес го търсих в бившето свеки - нямаше го естествено - това, което чух от нея беше - ти много зле се държа с нас миналия път и ние затова не идваме. Зле държането беше че не исках да си говорим като стари приятелки а отидох да пуша на балкона. Призова ме онази да " не си създаваме проблеми"... ох, ще крещя само като се сетя оня какви проблеми ми създаде миналата година  и как никой от тяхната много уважавана рода не ми донесе 1 хляб за цялата бременност... за шоколад въобще не говорим.  Laughing
Незнам какъв ми е въпроса. Може би просто искам да споделя.

Не се тормози за неща , които са извън твоя контрол. Стара приказка е, че простите хора са непобедими. А с хора, които не знаят да обичат е още по трудно да се оправи човек. Когато омразата надделява над обичта е много страшно. И какво от това, че ти си се държала зле, какво общо има това с обичта им към детето. Напомняй си, че на тези хора  не можеш да разчиташ за нищо, детето също ще го разбере, то никога няма да ги приеме за близки. Изключи ги от живота си и от мислите. А "таткото" го гони до дупка за парите.

Дано да се сетиш , коя съм Wink Ще ти пиша , като те засека в кюто , но скоро не съм те виждала . Прегръщам те силно и не си разваляй настроението, идва Коледа, а нали знаеш, че в святата нощ мечтите се сбъдват. Намисли си нещо,  и се надявам и искрено ти пожелавам то да се сбъдне. Прегръщам те силно.  Hug Hug Hug
Ти си много силна жена и искрено вярвам, че ще успееш да прогониш лошите мисли.

# 16
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Аз подкрепям съвета на:
 
НО пак ти казвам - само ако се запази добрия тон, и това запази неговите добри чувства към детето... иначе не си струва зора и напъните ...
А за парите - и на оня свят би трябвало да плаща. Там няма прошка

Поздрави и успех!

# 17
  • Мнения: 332
НЕ, НЕ, НЕ!Насила не става!
Срещите, контактите, любовта и т.н. са продиктувани от потребността на човека да общува с това, които сам е създал-най-милото ни ДЕЦАТА. Не можеш на сила да накараш някой да обича някого и да има потребност да го вижда. Остави нещата такива каквото са.
Нека се вее. На тази свят всичко се връща рано или късно.

За парите и издръжката си права. Гони го до дупка, все пак детето е и на двамата, не си си го донесла от къщи. Да дава и да плаща.
Абсолютно съм съгласна.Аз не бих го тъсила за контакт с детето.Един ден това детет ще усети отношението и ще страда.Кому са нужни  2 тъжни очички???
Присъединявам се към Пела.
Да правиш някой родител насила си е кауза пердута.
Парите от издръжката (дори и да са смешна сума) са твое право по закон. Ако искаш се възползваш, ако искаш не, но щом сте правили детето заедно - правото си е твое да искаш поне минималната финансова подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт