💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 202 732
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Опитвам се да гласувам абсолютно честно и обективно.
Най-много чекът заслужава Филип, защото по стечение на обстоятелствата оцелява в една враждебна среда на постоянни номинации, а също така и е стабилна опора за отбора си в нормалните битки. Можеше и Гого, ама той просто нямаше толкова много предизвикателства, с които да се сбори. Повече му провървя.
Кои играчи от отпадналите имат място на финала? Гласувах за Михаела и Мирела. Заради качествата, големият хъс и настроението.
Не бих искала Мира на финала, не защото не я харесвам, а защото няма никаква енергия, хъс и ентусиазъм. Играе в игрите с отдаденост на раннохристиянска мъченица. Виктория пък според цялостното си представяне показа доста слаби резултати - тромава, бавна, объркана...само се сещам за играта с разплтитането на въжето и ме втриса. Срам!

Според мен ще отпаднат двама, а Георги съм сто процента сигурна, че ще спечели следващата игра. На битката с Генчо и Цецо показа, че добре е овладял тази игра. Предимство за него и вече не го жаля за изгубените грошове.

# 16
  • Мнения: 419
Филип и Гого заслужават най-много чека.

# 17
  • Мнения: 2 030
Темата е още по-върховна от предходната. Супер сте момчета!

Много е жалко, че накрая когато остават (предполага се) най-силните играчи, да се претупа и завърши толкова набързо предаването. Всяка година си го мисля.

На №1, №2, №5 отговорите ми са като на мнозинството. На 4 съм обратно (един номиниран) а на №3 гласувах за Джафа и Виктория. 

За да не вземам два пъти думата, въпрос към/за Надкаста:
 - Дечо и Туджарката заработват ли от нещо друго или надкаста им е единствено препитание?   (Дечо май имаше книга издадена).

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 08:12 от Soney

# 18
  • София
  • Мнения: 3 034
Бих разделила чека между Филип и Гого. Wink

Сетих се още нещо от Надкаста - Неделчо предложи в началото на игрите да се пускат много и най-различни спойлери, повечето от които грешни, за да се държи интригата у зрителите, а така и изтичането на информацията за развитието на сезона ще се размива в измислените спойлери.
Понеже чета и тамата за спойлерите, та да ви кажа, че явно е стигнало до продукцията това - доста измислици се написаха в този сезон.

Аз гледам само за удоволствие и не "горя" в битките или за конкретен участник, но се надявам парите да бъдат порахчени за неко смислено, макар 100х. да не се кой знае каква сума.

# 19
  • Мнения: 530
Здравейте в отново превъзходно оформената тема 🙂 Победата най-много заслужава Филип 👏🙂

# 20
  • София
  • Мнения: 1 651
Добро утро, разбойници!

Настъпи Страстната седмица, в която всеки ще защитава своя герой и тук ще е здрава кечмания Grinning Моля без непозволени удари!

п.п. Алия, ако може да не ни съсипва с възхвала на 12-те подвига на сръбския Херкулес Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 207
Прекрасна тема както винаги! Благодаря ви, момчета, невероятни сте! Heart
Добро утро на всички Coffee с пожелания за интересна финална седмица... завършваща във вторник Joy

Отговорите ми по анкетата:
И за мен чекът трябва да отиде в ръцете на Фифо. От една страна защото наистина е топ атлетът на сезона, а и не само на този! И от друга - в кайна сметка, той наистина мина през много елиминации, които всъщност му помогнаха да си затвърди позициите на топ атлет.
Играчите, които имат място на финала за мен са Михаела и Генчо. Колебаех се дали да не сложа Елица. Но само си представих двойката Алеко-Елица на финал с безкрайно нечестни предимства и размислих.
На следващия въпрос смятах да отговоря, че всички заслужават щом са там.... Но размислих.
Гласувах основно заради Мира. Страшно много я харесвам... но тя не спря да се самообезличава през цялата игра, така че не виждам защо точно такъв човек трябва да е на финал за сметка на всички останали, които искат от все сърце да са там.
Втората, за която гласувах е Виктория. Ако трябва да бъда обективна и тя заслужава да е там, дори и като "Йори" (това сравнение ме дразни зверски, Йори ми беше любимка!). Но за мен е най-неприятният човек във финалната девятка и въобще през целия сезон. Единственият, който наистина, ама наистина не харесвам.... старая се да не кажа по-силна дума.
Кой ще вземе първия имунитет - Георги разбира се. Той я игра тази игра, научи й тънкостите, няма как да не я спечели. Гого също я игра, но първо я загуби и второ, не съм сигурна, че хвана номера с първата плочка.... Но ще видим.


Soney, Надкастът им е едно от заниманията и започна на шега и между другото. Дечето е режисьор и аниматор. Автор е на поредицата Българ. Има и много други анимации, освен книгата. Вероятно има и още... А Туджаров е туристически влогър и инфлуенсър. Мисля, че доста добри пари изкарва от това.

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 10:33 от Каlista

# 22
  • София
  • Мнения: 12 393
Благодаря за темата!
Най-достойни и заслужили чека са Фифо и Гого.
На финала нямат място побутваните и толерирани от продукцията играчи, тоест връзкарите.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 547
Благодаря за темата, чудесно оформяне.
За жалост дойде и последната седмица.
След като приключи ,ще ми липсват , то така е всяка година , независимо дали ми харесват героите в "сериала" или не.
Къде могат да се гледат първите епизоди?

# 24
  • софия
  • Мнения: 3 379
Добро утро, любими муцуни. Честита да ни е финалната тема. Както обещах таз седмица Бен президент, Дяволчето вице! Момчета, думи нямам с каква любов се грижите за тази тема. Благодаря ви!
  Анкетата: Гого, защото ми е любимец. Двама от съвета. Щом са отпаднали, значи така е трябвало. Щом са там, значи са го заслужили. Гогата.
 Пожелавам си хубави игри, да са радост за окото, всички да покажат най-доброто от себе си и най-добрият да спечели.
 За темата си пожелавам по малко хвърчаща перушина и дуелите с метлите да не са много кървави.
  Кафето е сервирано,  заповядайте!☕☕☕☕☕☕
  Корицата е един път! Точно такова нещо исках. Реверанс към всички, които оцеляха.

# 25
  • Мнения: 3 360
За да не вземам два пъти думата, въпрос към/за Надкаста:
 - Дечо и Туджарката заработват ли от нещо друго или надкаста им е единствено препитание?   (Дечо май имаше книга издадена).
Неделчо е режисьор. Анимации, филмчета, реклами,
Книгите му са десетина. Децата много ги харесват: https://www.bookpoint.bg/?cid=3&where=author&search_q=%D0%9D%D0% … D0%BD%D0%BE%D0%B2
Туджаров не го знам какво прави. Преди много години, когато участваше в Сървайвър, се беше анонсирал като покерджия.

# 26
  • Мнения: 9 281
Привет в новата тема.

  По анкетата

  1.Георги (тук се бори обективност и пристрастия, пристрастията побеждават Stuck Out Tongue Winking Eye
  2.Фейгин и Зорница
  3.Мирослава и Джаферович
  4.Двама
  5.Георги - съдя по промото

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 09:30 от araselia

# 27
  • Мнения: 996
Туджаров е травъл влогър. Дечо е режисьор и аниматор.

Не обичам определенията за най-достоен така че няма да гласувам, Мирослава и Виктория са тези, за които имам резерви, но я докараха по един или друг начин до финалната девятка, така че който и от стигналите да спечели - заслужено е.

Ваня в Надкаста обясняваше за някаква драма в Максимал, пак с нея, някой дали знае за какво става дума, защото аз този формат не успявам да издържа?

# 28
  • Мнения: 1 087
Преценката ми е чисто емоционална. Въпреки, че Фифо и Гого са по-добри аз искам Георги да спечели голямата награда. Фифо е невероятен играч, но е прекалено фокусиран в крайната цел и ми е голям сухар. Мира ми е безцветна и не чак толкова силен играч, да не говорим, че изкара на завет при Елица и Алекса. Джаферович трябваше отдавна да си е тръгнала.   Мъчно ми е за Зорито, че не стигна до обединеното племе.

Играта с доминото е компенсация за Георги за пладнешкия обир от миналата седмица.

# 29
  • Мнения: 1 276
Страхотна тема за пореден път !
Анкетата:
1.Филип на 100 %.Няма значение дали ти е любимец или не .Ако гледаме реално на нещата през целия сезон той е човека.Близко до него е Гого .Просто защото е машинка!
2.Михаела ,Генчо и Елица колкото и да не я харесвам.Беше силна и заслужаваше.
3.Виктория и Ралица.Към тях ще добавя и Евгения .Не ми допада начина и на игра просто.
4.Двама
5.Евгения или Георги

Общи условия

Активация на акаунт