💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 202 761
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 727
Добро утро!
За анкетата:
Кой да е победител - гласувах емоционално за Гого, ако трябва да гласувам без никакви, ама никакви пристрастия - Филип. Всъщност, и двамата ги харесвам Blue Heart Yellow Heart, нека по-добрият победи!
За имунитет тази вечер - смятам, че Гошето ще го спечели. Беше много добър в тази игра на елиминацията с Генчо и Цветан, със сигурност е хванал цаката.
Бих искала да върна в играта Елица и Генчо. Елица, защото е/беше една от най-силните и комплексни жени в сезона, Генчо, защото има качества на финалист.
Бих изключила от финала Мани и Джаферович.
Довечера смятам да има още двама номинирани.

И едно нещо искам да споделя. Алекса каза на изпроводяк /след битката със Зори/, че има томахавка и може да обърне играта като изпрати двамата най-силни претенденти един срещу друг, за да е сигурен, че един от тях ще отпадне. Това леееко ме навява на мисълта, че няма да бъде в коалиция с Гого и Филип, а ще избере друг път. Дано да бъркам, защото аз лично бих била разочарована /макар че сигурно това е правилното от гледна точка на неговата игра/.

# 46
  • Мнения: 44
Някой знае ли защо Генчо не участва в предаванията на Нова тв след като отпадна?

# 47
  • Мнения: 2 492
А пък аз се чудя дали брадвата може да разсече огърлицата имунитет, или ще е в зависимост от... сюжета.

# 48
  • Мнения: 469
Финал - в ефир вторник, 29.11 Понеделник 28.11 няма да има ИВ.

Това не значи ли, че епизодите ще са 63, а не както пише в първия пост 67?
Странно са решили така да направят финала в отделна седмица, но явно е заради това, че са с един човек повече

# 49
  • Мнения: 1 096
...
И едно нещо искам да споделя. Алекса каза на изпроводяк /след битката със Зори/, че има томахавка и може да обърне играта като изпрати двамата най-силни претенденти един срещу друг, за да е сигурен, че един от тях ще отпадне. Това леееко ме навява на мисълта, че няма да бъде в коалиция с Гого и Филип, а ще избере друг път. Дано да бъркам, защото аз лично бих била разочарована /макар че сигурно това е правилното от гледна точка на неговата игра/.

Ако направи това, по-добре с Елица да не се връщат в България!

# 50
  • Мнения: 1 660
Добър ден, изпиха кафето и да ви нагледам.

Гого, писах аз да победи. Според мен ще са двама отпаднали. Според мен Мира и Джаф, нямат място на финала, на техно място бих предпочела Елица и Зори(непопулярно мнение).

Ние футбол не гледаме, така че тази седмица основно занимание ще са игрите. Ще стискам палци фаворитите ни да продължат.

# 51
  • Мнения: 3 360
...
И едно нещо искам да споделя. Алекса каза на изпроводяк /след битката със Зори/, че има томахавка и може да обърне играта като изпрати двамата най-силни претенденти един срещу друг, за да е сигурен, че един от тях ще отпадне. Това леееко ме навява на мисълта, че няма да бъде в коалиция с Гого и Филип, а ще избере друг път. Дано да бъркам, защото аз лично бих била разочарована /макар че сигурно това е правилното от гледна точка на неговата игра/.

Ако направи това, по-добре с Елица да не се връщат в България!
Ще го направи. Иначе няма как да стане финалист. Не може да ги бие и двамата.

# 52
  • Мнения: 260
Този седмица ще е интересно, двата свята ще се сблъскат. Надявам се някой да затвори устата на Вики и да тропне по масата срещу Алекса. Ако е Жени има шанс може би малко хейта за нея да поспре. Но винаги има и възможността Жени да е решила да играе и на този фронт, да се остърве от Фифо и Гого чрез Алекса.

След лайфа на Мани, обаче и за Фифо имам надежди да се окаже мъжът с топките на масата. Въобще не очаквам да играе с Алекса, освен ако не се окаже изпързалян.

# 53
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 831
И аз чакам да видя как ще се спогаждат всички, когато ги съберат в резиденцията.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 067
Поздравления за изпипаната тема, както винаги!

С разума смятам, че Филип трябва да спечели, но по-светъл образ ми е Гого и затова гласувах за него. Simple Smile

Предполагам, че Георги ще спечели доминото.

За финалната права според мен можеше да се включат Михаела и Генчо, а Мирослава можеше по-рано да отпадне.

# 55
  • SF
  • Мнения: 21 167
Хайде на кафето! Много сте изписали тази сутрин Simple Smile
Гледам Зори при Гала и си е доста откровена. На мене това момиче започна да ми става симпатично. Но прецака и себе си, а и Георги, защото не му подпомогна играта.
Гала я пита за Алекса и Виктория, които дойдоха в племето им и тя се сближи с тях. Те не бяха номинирани. Но тя заради Елица, естествено се сближила с Алекса.
А защо Виктория намаза и успя да се вклини между Мира и Зорница. Ами браво за социалната им игра на Виктория, и на Алекса.

# 56
  • София
  • Мнения: 759
Благодаря за темата!
В анкетата гласувах за Филип.
На 2ри въпрос: Елица, Гената, Мирела (личи си, че не съм фен на такова количество елиминационни капитански 😊)
Всички са си заслужили да стигнат до финалното племе по един или друг начин.
Един човек мисля, че ще е номиниран на съвет.
Георги, но имам известни подозрения и за Гого (също е играл тази игра) и Филип, който пък определено показа бърза мисъл при нов компонент и нищо чудно и да изпревари останалите. При всички положения тези 3мата не мисля, че ще са от автоматично номинираните в първата игра.


Някой назад питаше за Ваня от сезон 2 - в действителност беше страхотна на терен, но ако Филип е с кофти социална игра, то Ванчето го бие многократно по този показател. Много и куцаше тази част от играта.

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 13:45 от gg__

# 57
  • Мнения: 4 445
Благодаря за темата, Дяволо!
Почти съм сигурна, че Георги ще спечели играта довечера. Вече я е играл и беше добър. Това е голямо предимство.
Много хора имат потенциал да останат последни - Джаферович покрай ръката, Виктория, Ралица.
Интересно ми е на съвета дали ще се разиграе томахавката на Алекса.
Моят победител е Фифо!
Най-заслужаващи да стигнат финала за мен бяха Генчо и Елица. А място тук не виждам за Мира и Ралица - никакъв живец и хъс вече няма у тях, едва се движат по трасето, а и в социален план са клекнали тотално пред други хора.

# 58
  • Мнения: 544
Благодаря за новата тема. Корица е страхотна!

Цялото Зоримирене на петъчния епизод ме напрегна много. Но, като изключим него, Зорница се справи много добре на битката.

Очаквам, за жалост, Слипът да си остане слип до края и да удари един от двамата най-добри - Гого и Филип.

Ще се радвам скорострелно да изхвърчат Джафа, Виктория и Мирослава.

# 59
  • Мнения: 1 887
Да си го кажа и аз. Искам да победи Гого - най положителният и светъл образ в предаването. Страхотен атлет. Ври и кипи в Игрите и "Сила и Чест" при него е на 1-во място. Той няма вина, че не е изпращан на елиминации и само веднъж е бил капитан за да го видим в пълният му блясък.
Реално погледнато Филип и Алекса са били на най-много битки и двамата имат както победи, така и загуби. Логичен ми е финала да е между тях двамата на база изиграни игри и социална игра, но като характери не са ми чисти, единият не търпи загуби и е с огромно его, а другият е много хитър актьор. И двамата нямат нито една победа срещу Гого в директни битки.

Общи условия

Активация на акаунт