💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 202 859
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Мнения: 4 892
Каква е тая простотия от Мани и Митко,някой да обясни какво послание носят.Като какво са се маскирали,Ужас!
В нета има много такива снимки,на около осем -десет години,много красиво мургаво момиче.Дали не беше и от рекламите на водка "Absolut ".
Леко омазано като мацката от филма  "Flashdance ",с бинтове на ръцете.Не знам,там какво е искал да каже фотографа,но тукашния е зле копирал.

https://co.pinterest.com/pin/391602130109357205/

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 01:50 от krotik

# 3 061
  • Мнения: 659
Ралица наистина е добър човек.
От мен една снимка от "достойния" Генчо. Качвам я защото яко се кефеше на обидите по Виктория в лайфа си.
В крайна сметка, поведението ти в живота след една ИГРА е доста по показателно за теб. Браво Гена.


Халал да им е Леля Гена на "готините".

# 3 062
  • Мнения: 75
Изобщо не ми харесва фотосесията на Лефтеров и Мани. Никаква химия между тях - много... Абе дървена Grinning

Мани не може да покаже емоция, защото е емоционален инвалид.

# 3 063
  • Мнения: 9 700
Доста се чудих дали да напиша тези няколко реда, но по-добре да си кажа.

Не съм гледал внимателно лайфовете тази вечер, но попрескачах между тях за по-няколко минути два-три пъти.
Имаше голяма разлика в отношението към играчите от двете групи. Ясно ми е защо  е така, едните се чувстват употребени и изхвърлени. И това е истината. Но в доста моменти минаха границата на добрия тон и приемливите определения. Все пак са били заедно два месеца, делили са заедно жеги, комари, храна, вода и приключения. Не искам да виждам чак такова разделение и поляризиране. За самия формат не е добре.

Не съдя кой е крив и кой е прав. Всеки има своята истина. Искам само да напомня на участниците, че това е четвърти сезон на предаването. Ако малко от малко са се поинтересували къде отиват не би трябвало да са изненадни от случилото се в самото предаване.

Ако трябва да търсят виновни - Продукцията е виновна за това, което в момента се вихри в нета. Дали го разбират - надявам се, но със заявленията, че биха участвали с огромно удоволствие в звезден сезон искам само да им кажа, че и тогава няма да има разлика Simple Smile

Единствения шанс да има разлика и нещата да се подобрят е в конкуренцията, която за съжаление в момента предаването няма. Дано турските продуценти на новия сезон на Сървайвър предложат продукт, който ще е реална конкуренция на ИВ. Всички ще спечелим от това.

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 02:26 от Bengun

# 3 064
  • Мнения: 212
Не мисля, че Гого е свестен. Добър атлет, нагаждач.

Ей тва е! Свестни или поне неоплюти играчи не останаха! Поне добри атлети да има.

# 3 065
  • Мнения: 990
Относно злобата на Вики и какво била казала на Фейгин след формата, искам да ви подсетя, че миналата седмица след като Алекса каза да гласуват за него и го номинираха, имаше кадри от стаята им на следващата сутрин. Събуждат се, той нещо ѝ каза с усмивка, а тя изсъска срещу него, че още му е сърдита, не му е простила, нещо такова. Та Вики просто си е такава. Вярвам, че го е казала на Фейгин, но и вярвам, че малкото момиченце изопачава истината. Да, не е длъжна да търпи такова отношение, ако не ѝ е приятно, но да разправя, че е тенденциозно само към някои е много долно и подло.

Много моля, ако някой е гледал лайфовете да преразкаже. Ако може и да не си пестите кофти думите, които са използвани, интересно ми е кой колко се е излагал. Лапешка му работа, пък уж големи хора.

Скрит текст:
Генчо заяви, че е сексист още във визитката си и не го е крил, многократно беше отбелязвано и от него и от зрителите. В този сезон може би наистина трябва да се организира едно състезание за най-много изречени сексистки коментари, виждам, че има доста кандидати. Trollface Важното е, че свършва. Отношението му в социалните мрежи към жените от неговия отбор също беше тема на дискусия (поне в този форум).

Другият мой любим сексист е Стратимир от трети сезон, той там грам не се прояви, но сега, колкото пъти отворя Instagram профила му - все някакви скрийншотове от най-инцелската част на Twitter, отправени към всички момичета, които са направили грешния избор да го зарежат и сега са с по-лоши партньори. Всеки път съм на косъм от това да го блокирам, но после осъзнавам, че мога просто да не му проверявам профила.

Наистина ми е много приятно да чета мненията ти, без значение дали симпатизираме на едни и същи играчи. А знанията ти по-други теми, които често вмъкваш по толкова информиран и правилен начин, са черешката на тортата. Hug

# 3 066
  • Мнения: 1 140
В интерес на истината Виктория и Ралица доста добре се справят по трасето на играта. Разликата е само в "късмета" им Simple Smile И, че на едната втория баща е от спонсорите на предаването, ама това са подробности Simple Smile

И, че СЕМ не са чували за конфликт на интереси.

# 3 067
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Браво на Вики! Крайно време й беше на Ралица да си ходи. Не искам Виктория и Георги на финал, другите трима са ми фаворити от самото начало и който и от тях да победи, ще е напълно заслужено и ще се радвам!

# 3 068
  • earth
  • Мнения: 1 334
Скучна битка и скучен съвет, в крайна сметка.

Алексата се репчеше на Жоро как би си похарчил всички грошове и предимства, за да спаси Викиту. Оказа се, че за себе си е готов дори да я пожертва. Напълно очаквано от позьор.

# 3 069
  • Мнения: 1 522
Добре де, Георги в игрите ми е що годе симпатичен, ама ей го сега на лайф с Мани, Генчо, Фейгин и Аспарух само плюят другите през цялото време. От другата страна Ралица, Мишето, Виктория и Алекса една лоша дума за никой не са казали. Ами как да ги харесвам "готините"?

Когато си постигнал целта си, си великодушен, можеш щедро и с усмивка да си признаваш че си лъгал с изненадата от брадвички и саби./условие на Продукцията е никой да не знае/. С една дума, доволни са от нещо….
Мисля, че за Виктория първоначално по сценарий е било титлата най- силната и 5 място, с отпадане от кого???😵💫от жената-чудо- Жени, за която е била предвидена титлата Последната жена. Ех, тези пръсти, промениха цялата концепция на сценаристите🙃
Някой роптаеше, че на този етап имунитет не трябва да се продава, така било побутване на Жоро и т. н. Мисля че отново е продуцентско решение продажбата на имунитет, за да се покрие, омаловажи другото още по-нечестно действие- продажба на голямо предимство за полуфинал. И на кого го предложиха🤔Познахме: на Великана. Защо не на Жоро с най- многото пари? Защо изобщо се търгува с предимства и то големи, за полуфинал? Хм, защо ли🫢

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 09:54 от ellis

# 3 070
  • Мнения: 549
Гледах лайфа на Гената - той и другите участници бяха доста разочаровани от фарса на съвета, както и актьорската игра на сърбина през цялото предаване, която лъсна най накрая . Жорката каза че вече толкова бил уморен от всичко, че не му се занимавало да контрира алекса в последния ден, когато излязъл от образа си. Не мисля че са хейтили, просто бяха разочаровани че са се подигравали с тях .. все пак и на Гената доста сипаха за номинацията на Елица, на Жорката също че не опазил Фейгин, докато всъщнаст "големия муж" я номинира и явно разбират че ей това чувство за вина дето са им вкарали тогава до някаква степен всъщност е било много гадна игричка и празни приказки.
 Вкараха й Гайтанов, Чакала, Фейгин, Мани. Имаха над 2500  човека. В другия лайф влизах за секунди да видя колко са хората и настроенията. Около 1000 човека. Ралица чупеше нещо пръсти, Михаела блееше, Виктория и Алекса изнасяха речи с патетичен тон.. сигурно пак клишета за морал и достойнство. Не съм ги слушала, аз и в предаването ги "мютвах"

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 08:21 от Marble_beach

# 3 071
  • Мнения: 2 160
Тази битка всяка година я слагат, когато искат да подпрат някой да остане. Веднага го спохожда луд късмет, а опонентът му, като луд минава по трасето и няма, и няма късмет. Все липсва кукичка, все празна отваря. Миналата година Мартин и Паулина. Подиграха се с момчето сигурно мина трасето два пъти повече от протежето им. Сега направиха тази игра, за да спасят Виктория. Още, като видях битката и ми беше ясно, че тяхното момиче ще остане. Лесно я манипулират тази битка, безотказно просто. А тя милата се надула, като паун и се хвали, че била по-бърза.
Чудя се тия, които "печелят" бутани от продуцентите не изпитват ли поне малко неудобство от такива подарени победи?!

# 3 072
  • Стара Загора
  • Мнения: 451
Завръщането на Жени вкъщи (поздрав за другите двама мои съратници, подкрепящи Жени):



Оригинално публикувано от Ваня Джаферович.


  Ееее, как да се  впечатля от "трогателното" посрещане. Ако Евгения беше с други дрехи, щях да повярвам. А сега какво излиза, тя от арената на плажа , неизмита и неизкъпана след n-часова битка се "мята" в колата с жълтите дрешки , за да може да се фотографира с дечицата. Позьорство и неискреност. ( говоря за снимката на стъпалата, за която трябва да си помислим, че е посрещане. )

# 3 073
  • Мнения: 175
Извинявам се но ако хванеш продукцията в измама при провеждане на игра в полза на единия играч какво се случва. Върнах това което писа колежката за седемте ринга. Абсолютна истина. Само че при изтегляне на седмата тапа на Виктория остават седем ринга/виждат се/ Виктория отива връща се и ринговете са 5. Два ринга ги няма. Зваех си че не може шанса за късмет на вадене на тапи при Виктория да е толкова голям. Тя направи два пъти по малко празни обиколки от Ралица и това е от намаления брой празни рингове.

# 3 074
  • SF
  • Мнения: 21 243
Едно момиче беше постнало страници от договора на продукцията с участник в темата за спойлерите онзи ден. Нямат право на възражения, продукцията може в крачка да променя победителя от дадена игра, да иска да се преиграва, да сменя правилата в крачка и още какво ли не. Сигурна съм, че на Ралица и се иска да изрови онези три рингчета на Вики в пясъка и да види има ли на тях кукичка или няма, ама това няма никакво значение. Ако продукцията е решилау че Вики е по-подходяща за победител, процентът на наличност при нейните кукички ще е по-голям. Това е положението.

Да, и в договора на всяка страница надлежно се отбелязва и описва, че участват в създаването на телевизионен продукт, а не в спортен турнир. Няма съдийска комисия, независимо жури, международни наблюдатели, подаване на контестации, допинг тестове и т.н. Ако Димо мигне, печели другият състезател. Както са описани и отношенията им до 5 г. след излъчването. Много желаещи, преди да подпишат, са се консултирали с адвокати. Няма какво да се "барне" по договорите, освен ако Президентът на Републиката не реши да участва и поиска да промени условията по договора, съобразно позицията, която заема в държавата. По-скоро ще му откажат участие.

Последна редакция: сб, 26 ное 2022, 09:43 от Esmee

Общи условия

Активация на акаунт