💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 082
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 175
Жорето не може да си купи предимство защото Продукцията ве му предлага. Усещате ли разликата между него и Алекса

# 2 851
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 244
"Много си проста Виктория", само отбелязвам, че Вики сама
го каза за себе си. После да няма пак приказки, че в мамата
пишем обиди, да се знае, не сме ние Smiling Imp

# 2 852
  • Мнения: 1 889
ИЗЛОЖИ се Сърбинът,който разчита на ЕСЕМЕСИТЕ на българите и през цялото време ни Манипулираше с тази цел.Така спечели Македонеца през 2021г в Сървайвър,така спечели и другия македонец от Биг брадър преди години.Имат отлична школа за манипулации.Страхотни измамници.Винаги успяват да ни излъжат нас Българите.
Ами миналата година спечели Андрюша, той в чия школа е обучаван!?
В олимпийската.😁

# 2 853
  • Мнения: 1 901
Много глупаво предимство. Представям си без него.

# 2 854
  • София
  • Мнения: 2 921
Интересно ми е, Елица дали е “позволила” Алекса да си запази приятелката?
Елица може и изобщо да няма думата Simple Smile

О, не вярвам! Много силна жена е!

На Елица най-вероятно не ѝ пука, както и на Алекса. Отдавна ще да са се забравили. Виктория, Зори и Мира просто бяха използвани, нищо повече

Някъде в интервю, мисля, че Елица каза, че на всяко идване в София преспиват в Мира. Според мен приятелството на Мира беше истинско. Елица и Алекса дали я използват си е техен проблем и не ме вълнува.
Но ми е интересно как би го изкоментирала Елица това лягане в скута и галене. Аз леко бих откачила Grin

# 2 855
  • Мнения: 990
Давай, Мартинчо ... ъъъ, упс, давай, Рали!

# 2 856
  • Мнения: 3 307
Брей, каква късметлийка тази Виктория.  ИиИи да!

# 2 857
  • Мнения: 1 097
На Алексата предимството сигурно ще е нещо от сорта на..., ако състезанието е 2 км бягане, Алексата тръгва от 1990 м Wink

# 2 858
  • Мнения: 909
Жорко за Алекса:  “Той си я обича Вики, каквото и да стане след три дни ще се видят пак” 🤣🤣🤣
В този момент Гого го поглежда с ужас 🤣🤣🤣

# 2 859
  • Мнения: 9 700
В интерес на истината Виктория и Ралица доста добре се справят по трасето на играта. Разликата е само в "късмета" им Simple Smile И, че на едната втория баща е от спонсорите на предаването, ама това са подробности Simple Smile

# 2 860
  • Мнения: 544
Шах и слип?
Не! Само слип!
Виктория е трагедия. Дано отпадне, че ако тя е силната жена.... Аман.
Най-големият губещ в тази игра и всички сезони е Елица Янкова. Жалко.
Или пък спечелил, ако не си затваря очите за видяното. Въпреки че в тази сапунка, аз не вярвам Алекса да има нещо към Виктория. Най- много да се е договорил с нея, да играят заедно и да й отдели процент.
Нямам предвид да има нещо между Слипа и Виктория. Не вярвам.
Елица губи със самото си участие. Познавах я като олимпиец. Сега като истерична ревла и полуграмотна.
100 хиляди не струва името й. Продаде го евтино.

# 2 861
  • Мнения: 260
Това ако беше вчера със Жени, живи да са я изяли за такъв "късмет". Само отбелязвам.

# 2 862
  • София
  • Мнения: 20 188
Не чух правилата на играта, но като извадят грешна кука от басейна, не трябва ли да минат още веднъж трасето, преди да имат право да вадят за втори път? Миналата година беше така.
Игра, на която два от компонентите са късмет, ми идва в повече.

# 2 863
  • Мнения: 114
Хехеееее, направо е жалко. Е*ават се с Ралица точно, като с войника. Simple Smile

# 2 864
  • Мнения: 9 700
Това ако беше вчера със Жени, живи да са я изяли за такъв "късмет". Само отбелязвам.
Факт.

Общи условия

Активация на акаунт