МБАЛ Надежда - тема 22

  • 47 636
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 173
Дано някой съвестен ти ги върне!
Успех, питай и на регистратурата, може някой да ги остави там.


Здравейте,
Вчера имах процедира в Надежда и май съм изръсила 500 лева или в тоалетната или в съблекалнята. Знам, че е наивни да си мисля, че ще ги намеря, но все пак реших да споделя пък…..

Последна редакция: чт, 11 май 2023, 00:18 от Lizi:) :)

# 721
# 722
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте,
През уикенда изписват ли или само през седмицата?

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 1 102
Здравейте,
През уикенда изписват ли или само през седмицата?
Всеки ден приемат и изписват.

# 724
  • Мнения: 303
Момичета, резултати от цитонамазка само от АГ в ден на преглед ли могат да се получат/видят?

В онлайн приложението или през кол центъра може ли да се получи информация?

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 1 102
Момичета, резултати от цитонамазка само от АГ в ден на преглед ли могат да се получат/видят?

В онлайн приложението или през кол центъра може ли да се получи информация?
Аз от приложението си ги виждам и като отида на преглед ги коментирам с док.
По телефона не дават информация.

# 726
  • Мнения: 303
А за колко време излизат резултатите? Моята проба е от 27.04, но в приложението не виждам дори хронология, че тогава са ми я взимали (от същия преглед имам и микробиология и тя излезе доста бързичко и си я имаше като очакван резултат).

# 727
  • Мнения: 363
За съжаление, около месец се чака да излезе резултатът от цитонамазка
А за колко време излизат резултатите? Моята проба е от 27.04, но в приложението не виждам дори хронология, че тогава са ми я взимали (от същия преглед имам и микробиология и тя излезе доста бързичко и си я имаше като очакван резултат).

# 728
  • Мнения: 303
Благодаря, Smiley! ☺

# 729
  • Мнения: 1
Здравейте! Досега не съм посещавала болницата, но искам. Не съм доволна от гинеколога ми в клиника “Щерев” и съм се насочила към МБАЛ Надежда. Препоръчайте ми специалист, моля.

# 730
  • Мнения: 1 825
Всички са добри, аз препоръчвам моята лекарка д-р Ралица Христова. Зависи и какъв ви е случая, дали имате проблеми и какви неща искаате/очаквате от вашия АГ

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 102
А за колко време излизат резултатите? Моята проба е от 27.04, но в приложението не виждам дори хронология, че тогава са ми я взимали (от същия преглед имам и микробиология и тя излезе доста бързичко и си я имаше като очакван резултат).
За около месец и резултата ще го видите когато е готов и го качат,преди това не се вижда хронология че е взет.

# 732
  • Мнения: 2 173
Репродуктивен специалист или специалист по фетална морфология Или за обикновен гинекологичен преглед  , водене на консултация при бременност, раждане. Уточнете за да знаем какво да предложим. Blush


Здравейте! Досега не съм посещавала болницата, но искам. Не съм доволна от гинеколога ми в клиника “Щерев” и съм се насочила към МБАЛ Надежда. Препоръчайте ми специалист, моля.

# 733
  • Wonderland
  • Мнения: 741
С наближаването на раждането моите глупави въпроси зачестяват. :Д
Още не знам дали ще е секцио или естествено, надявам се за второто. Интересно ми е бащата кога вижда детенце? Ако е секцио, предполагам, че може да изчака в болницата, но показват ли му го после? Ако е естествено и не присъства, вече, може би е по-различно (говорихме си, че като не знаем колко ще продължи може би не е добра идея да чака на територията на болницата), но пускат ли го после да види бебето и майката?
Благодаря ви за търпението Grinning Heart

# 734
  • Мнения: 2 173
Мога да кажа само при секцио как е!
 Водят те в един кабинет, за да те подготвят за секцио, пускат ти система и през цялото време мъжа ми беше с мен, оставяха ни сами за да си говорим, не помня колко време сме били заедно, но поне 40 мин, може и час да е било, след което лекарката и анестезиолога ме  взеха отидохме в операционната, анестезиолога ми сложи упойката в кръста (лек дискомфорт, но не е силна болката) и ме остави да легна, през цялото време си говореше с мен. Общи теми и едновременно ме разпитваше какво усещам. Помня, че усещането докато ме хващаше упойката, беше леко изтръпване на краката, после ми мина и анестезиолога ме попита мога ли да си помръдна пръста на крака Joy аз казах "да", защото въобще не бях усетила, че ме е хванала упойката Joy но като опитах, не се получи. Сложиха пред мен пердето и започнаха, нищо не усещах, анестезиолога и още една жена си говореха с мен птез цялото време, бяха много мили и ме разсейваха, въобще не мислех какво се случва зад завесата , доста добри бяха в разсейването, щом разбрах чак когато бебета изплакаха, че са извадени. Анестезиолога започна да ми обяснява какво им правят, след което ми каза колко килограма, сантиметри и в колко часа са извадени. После ми ги сложиха един по един на гърдите и ни снимаха. Ако имате код, пръстов отпечатък на телефона го махнете преди това, за да им е по лесно.  Изкараха първо бебета и са ги показали на таткото, той също ги е снимал. Та после анестезиолога ми каза че имат още малко работа, май плацентата трябваше да вадят, това беше малко неприятно, не знам дали при майките с едно бебе е същотото, все пак при майките на близнаци, матката е по разширена и стига по на високо. Усещането беше, че ми се гади. Анестезиолога ми каза, че е защото ми побутват стомаха, понеже матката стига до него. И ми дадоха, нещо против гадене, което ме облекчи, до някаква степен. Все пак гаденето мина бързо. Залепиха ме, нямам шевове на секциото, което е прекрасно, белега е хубав и тънак. . Изкараха ме на носилката, мъжът ми чакаше пред вратата, спряха ме при него, целуна ме, поплакахме си малко Joy и продължихме към реанимация, без него. Там ми сложиха тежест на корема за да се прибере, още дълго бях под упойка, най вероятно и обезболяващи, та си поспах така. На следващата сутрин започнаха да ни раздвижват и ни свалиха в родилното отделение.
Това са спомените ми от секциото в Надежда! Леко раждане!



С наближаването на раждането моите глупави въпроси зачестяват. :Д
Още не знам дали ще е секцио или естествено, надявам се за второто. Интересно ми е бащата кога вижда детенце? Ако е секцио, предполагам, че може да изчака в болницата, но показват ли му го после? Ако е естествено и не присъства, вече, може би е по-различно (говорихме си, че като не знаем колко ще продължи може би не е добра идея да чака на територията на болницата), но пускат ли го после да види бебето и майката?
Благодаря ви за търпението Grinning Heart

Общи условия

Активация на акаунт