Засякох мъжът на най- добрата ми приятелка с любовницата си.

  • 12 575
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: X
Така е. Но причина ли е да оставаш с човек, който ти е опрял пистолет в главата? Според мен не.

# 256
  • Мнения: 19 032
Няма как да е по-зле от в момента.

# 257
  • София
  • Мнения: 13 142
Няма да е единствената разведена на 50. Ако приятелките й не са, да търси другаде. А то не е и нужно. Не всички имат нужда от компания, може и сама да си ходи насам натам. А ако има нужда от хора, ще се сприятели.

# 258
  • Мнения: 689
В никакъв случай не трябва дори да си помисля за вариант връщане. Просто трябва спокойно да си преживее мъката, без да мисли за бъдещето, точно сега.
Лъвица, пишеш теоретично. Опитай се да й влезеш в обувките. Иначе на теория е така- излезеш сама, поразходиш се и вземеш, че се запознаеш с някой, ей така. Или си отиваш сама на екскурзия и ти е едно веселоо, ей така. Всъщност, може и да се запишеш на танци и да си танцуваш, и да ти е едно приятно и безгрижно!

Последна редакция: ср, 23 ное 2022, 18:32 от герани

# 259
  • Мнения: 7 558
То е ясно, че това семейство е умряло отдавна.
Но, защо бъркате екскурзията с  емиграция.
Имало мъже....от одавна не съм била на пазара ,но като гледам около мен, мои приятелки  колежки  ,все не се получават нещата дългосрочно. Защо ли?
Защото ,за леки отношения без ангажименти пълно с мъже,  даже и с по 20 години по- млади но за връзки няма .
Това е реалността  пък вие дано имате повече късмет.

P.s Няма ли някой мъж да ми потвърди думите.

# 260
  • София
  • Мнения: 13 142
Ама защо й е на тази жена дългосрочна връзка?

Иначе на въпроса защо не се получават, защото се целят там, където не могат да достигнат.

# 261
  • Мнения: 20 451
Няма мъж да потвърди. Мъжете не са толкоз претенциозни. Те обичат да им е добре и удобно.

# 262
  • Мнения: 4 976
В началото е плашещо. Живял си в един модел, страдаш за изгубените илюзии.

Моите наблюдения са, че мъже има, но след един момент на самостоятелност, жените предпочитат да не съжителстват с мъж. Живеят си като гаджета..Такива над 40-50 +.

# 263
  • Мнения: 1 011
Темата е банална ,но мен ме изяжда от известно време. Случайно засякох мъжът на моята приятелка, излизайки от хотел с жена.
Тя го подозира от лятото, споделя ми, оплаква се, намира в мен някаква подкрепа, така да се каже. Сега изведнъж се оказах съучастник, защото , не знам дали такова нещо се споделя.
В същото време се виждаме често, а аз се чувствам гузно. Защото Знам истината и тя ме изяжда, но не мога да й го причиня..
Знам, че един ден, ако разбере че съм знаела  нашето приятелство ще приключи мигновено.
И аз бих реагирала така, предпочитам истината, пред замазване на очите, особено от Приятел.
Но....как се постъпва в такава ситуация???

Нито мога да й причиня такава истина, нито  мога  да я гледам в очите, разбиращо, да я утешавам  и да се правя, на нищо незнаеща.
Тя ,изживява труден период и наистина съм й една от най- близките в момента.
Направо ми иде, да си заровя главата в пясъка, не мога да мълча повече.

Мъжът й е този, който причинява каквото и да било.
Кажи й възможно най-скоро, когато сте насаме. Бъди напълно искрена - включително за колебанието си и от какво е причинено.

Да, възможно е първо да реагира негативно към теб, но това не значи, че не си постъпила правилно или че тя в крайна сметка няма да е доволна, че е разбрала. Дай й време да осъзнае ситуацията и я подкрепи, когато вземе решение какво да прави с брака си. Аз моментално бих подала молба за развод, но някои жени смятат, че могат да спасят брака. Ако обаче тя в крайна сметка реши, че ще търпи изневери, само за да не се развежда, то е възможно вече да охладнее към теб. Но дори в този случай трябва да знаеш, че си постъпила правилно - дала си й възможност да избере този живот, вместо просто да бъде мамена от мъжа си.

# 264
  • Мнения: 1 607
Че кой мъж ще потвърди, бе, Хепи! Да не са луди!
Мъжете само ние, жените, ги имаме за леко нефелни, а те са си много в час емоционално. Просто не им се занимава и мразят драмата.

# 265
  • Мнения: 4 976
Ама има ли жена, която също би го потвърдила?

# 266
  • София
  • Мнения: 13 775
А защо изобщо трябва да има мъж тази жена? Или не може да живее, без да пере гащите на някой, който си ги сваля с друга или да мие ножовете, които вади за нея?
Толкова ли не може да си почива спокойно, да си ходи на работа, да излиза понякога с приятелки, да се събира по празници с децата си, да ходи на почивка сама, с някоя разведена или овдовяла приятелка или с внуците си след някоя година и подобни?
Че колко женени ги правят тези неща или копнеят да ги правят, но нямат време, заради важността да бъдат все с мъжете си!?
Ако бях на нейно място, мъж на картинка нямаше да погледна. И то не от мъка по тоя с пищова, а от желание да съм център на собствения си свят.

Имам няколко разведени или овдовели познати на по 45-55 с големи деца. Живеят си идеално, че дори и връзки имат. Не еднократни, а сериозни. Също с разведени или вдовци, но всеки си знае дома и домакинството, а заедно ходят по почивки, по заведения, театри, концерти, редовен секс. И после всеки си отива у тях и се грижи за личния си комфорт. За мен това е идеален вариант, когато нямат намерение да създават тепърва деца и СИО.

# 267
  • Мнения: X
Аз не искам да потвърждавам или отричам, но приятелите ми и от двата пола, които на възраст около 30 не бяха в дългогодишни връзки, всички се оплакват, че им е трудно да намерят сериозен партньор. Иначе, жените поне, нямаха никакви проблеми да си намерят краткосрочни забавления. Но има и достатъчно мъже, които искат сериозни отношения и не намират жена, на която да могат да разчитат и с която да си представят да създадат семейство. Недейте да го изкарвате все едно мъжете нямат такова желание. Да, някой нямат, други узряват за него малко по-късно от жените, но наистина голяма част от тях си мечтаят също като повечето жени за семейство и деца.

В по-горните възрастови групи е по-трудно, защото пазара е по-свит. Предполагам.

# 268
  • София
  • Мнения: 13 775
Всъщност, по-лесно е на по-голяма възраст, защото вече нямат зор за семейство и бебенца.

# 269
  • Мнения: X
Аз имах предвид по-скоро, че повечето са си по двойки и няма много свободни. Но видяхме в темата, че има достатъчно хора да не подбират.

Общи условия

Активация на акаунт