БРАТЯ - КРАЯТ 💋🔥

  • 21 873
  • 444
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 506
Какво има да му преживява?Тя не го е обичала никога! И го знае,преди поне не го е осъзнавала. Сега обаче го знае. Сериала свършва и да не свършваше пак няма начин.  Нито Денис би се върнал при Елена, нито Лора пък би при Борис. Като не е любов, не е. Няма време за нищо вече. Да не говорим ,че и той след като ги видя така не би и опитвал. Най-вероятно е да ги остави. Борис не е Драго за Лора ,нито Елена беше Лора за Драго. Аз мисля,че достатъчно пъти ни го доказаха. По тази логика все едно да изкарат ,че Драго и Лора не са развеждали. Обаче...По-вероятно Лора и Драго да се оженят пак, отколкото да забравят за такова  нещо.
Мисълта ми беше, че сценарият е супер нелогичен и всичко може да се очаква.Това с Лора и Борис беше само пример. Не съм казала, че наистина ще се случи. Дано не сте се засегнали.

# 76
  • Мнения: 141
littlebutterfly ,Не съм, разбира се. Аз само изказах мнение за примера.

# 77
  • Мнения: 9 163
Оф, две серии има още, а половината от тази мина в топли разговори между полицаите и търсенето на папките от Елена, пък търсенето на папките от баща ѝ... Все си мисля, че доста неща и то важни има за разплитане.

# 78
  • Мнения: 506
Оф, две серии има още, а половината от тази мина в топли разговори между полицаите и търсенето на папките от Елена, пък търсенето на папките от баща ѝ... Все си мисля, че доста неща и то важни има за разплитане.
То има материал за още 48 епизода мен ако питаш. Не ми е ясно как ще го сбият това цялото нещо в 3 епизода.Вероятно много неща ще си останат неясни. Сценаристите наистина трябва да са магьосници ако за 3 епизода разкрият всичките тайни, крити до сега.

# 79
  • Мнения: 5 605
Така, извън сюжета ме терзаят няколко неща... Искам да попитам операторът на колко ракии е, понеже получих морска болест от някои сцени? Joy То клатене, то чудо. Равновесие ли не може да пази този човек, не знам.
Второ - Даяна тоя сезон го измрънка ЦЕЛИЯ! Joy Мрън-мрън под носа и половината думи не могат да й се разберат. Laughing
Трето - отдавна си мисля тоя велик генерал Давидов защо работи в този бункер а.к.а. "офис" с прашасали мебели от Първата световна и стени пред разпад. Grin
Сега по сюжета. Ива много бързо си промени решението... От "как можа да се събереш с Денис" до "приеми детето ми в семейството си" минаха има-няма 5 секунди. Joy А Лора няма ли все пак да поиска и мнението на мъжа си преди да обещае такова сериозно нещо? Не е като да си вземеш златна рибка. Иначе не вярвам Драго да откаже, но е принципен въпросът.
Давидов дано не убие дъщеря си без да иска в престрелката утре, ще е жалко...
Борката утре ще се срещне с брат си.
Как ще сбият толкова неща в 2 серии, не знам...

Последна редакция: вт, 22 ное 2022, 23:16 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 80
  • Мнения: 141
На веднъж ще струпат всичко. Ива отначало наистина се разсърди обаче сигурно майчинското чувство е надделяло над злобата и си казала ,че и все тая за отмъщението към Денис. И по-добре да го гледат те вместо детето да израсне някъде другаде. Постъпи като жена ,която предпочете да мисли за детето си. И най-накрая ще си понесе наказанието.
Аз мисля,че Лора и Драго ще го приемат и кой знае, може накрая Лора да се окаже бременна и да станат голямо семейство😊 ,защото каквато и да е Ива, малкия не заслужава да страда заради нея.

Може би предположенията ,които си коментирахме, че Елена ще умре ,заради баща си имат вероятност да се осъществят. Не го заслужава, но като гледам епизода. Казаха ,че ще има фатална престрелка. Изглежда е тази и това ,ще е единственият начин Давидов да осъзнае какво е най-ценното му и го губи защоно схемите са му по-важни. Тъкмо Елена стана по-добра версия на себе си. Допада ми последните епизоди и ще е тъжно за нея. Тя наистина го предопреди ,че ако се крие ще загуби не само свободата си. И изглежда така ще стане. Сетиха се да мислят за децата си.

Дали Филип ще оцелее, за да даде показания, преди да умре? Търсеха го в болницата. Драго май му прости ,сега Сандо дали ще го направи.

Предполагам ,че Борис ще се появи пред Драго вече,но не разбирам какво ще стане като се видят. Очевидно е на негова страна и ,и двамата се борят за едно. Аз мисля, че освен след като си изпълнят мисията ,Борис да му прости и да ги остави с Лора, не виждам какво друго иначе. Остава да видим дали изобщо със Сандо ще проведат един сериозен разговор.

# 81
  • Галифрей
  • Мнения: 4 331
Явно моята теория ще се окаже вярна,че Генерала ще стреля по дъщеря си. Надявам се да не умира, може да я ранят все пак трябва да се вземат с Борето. Само Давидов да не вземе да убие Черкезов,че 😔😩😤
Пеперудке аз пък не давам моят Денис да умира!! Долу ръцете 😃 Няма защото той е печен. Той с удовоствие ще приеме бебето, винаги е искал да си има детенце сега ще си гледат с Лора едно.
Диана в наследниците беше по-добре. Изобщо Светла и Сандо сами страни. Значи той я целува и каза,че я обича и тя 😑😧
Ся чакаме голямата  среща, представям си как Денис влиза в залата и си говори това онова и хоп вижда Бобко. Само да не си помисли,че вижда призрак 😆

# 82
  • Мнения: 5 605
Аз репликата "свободата ще е най-малкото, което ще изгубиш" го приех като заплаха, че ще изгуби и дъщеря си, в смисъл, че тя ще се отрече от него заради постъпките му... Дано да не стане буквална загубата, наистина ще е много тъжно за това момиче. Сигурно ще я спасят.
И аз не си давам Денис, той си извървя пътя и си преживя катарзиса, не заслужава да умира. Сега, както каза Мая - кармична развръзка и разплата. Той ще отгледа детето на Калин, когото уби, но всъщност не целеше изобщо гибелта му, и ще го направи човек... Т.е. Ще замести бащата, който му отне. От друга страна Калин отне детето на Драго и Лора, а сега ще им "даде" син...
И Черкезов не си давам, страхотен мъж - принципен, достоен, балансиран.
Да умират психото Карата, Тинчев и Давидов, ако ще умира някой. Wink

Последна редакция: ср, 23 ное 2022, 01:33 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 83
  • Мнения: 141
Че Елена не заслужава това ,не заслужава, обаче така го каза,че не виждам иначе какво ще стане. Когато каза на баща си, че ще загуби повече от свободата си, очевидно говореше ,че ще загуби нея. Но от промото ,където е убедена ,че баща и няма да стреля срещу нея и после я виждаме в някакво състояние ,и колегите да я викат, само насочва, че буквално може да я загуби. Аз затвор виждам за него. Не мисля,че никой от полицаите заслужава да махат. Давидов най-добре да си лежи в затвора. И ако убие дъщеря си ще е просто...

# 84
  • София
  • Мнения: 14 805
Еди май ще се окаже двоен агент? Как изчезна изведнъж след заповедта на Борката.

# 85
  • Мнения: 1 497
Добре де, а Симо? Той ще е ок ли брат му да се  отглежда от убиеца на баща му? Или, все тая за Симо. Той денис прости май на Карата, че Симо ли няма... Абе, карай да върви, малко остана. Снощи  не гледах, ама май нищо не съм пропуснала, такак като чета, намя смисъл да си връщам серията Simple Smile

# 86
  • Мнения: 506
Тази реплика, че ще загуби не само свободата си, я разбрах в смисъл, че ще загуби и живота си.Според мен ще убият Давидов, а Елена ще оживее. Колегите и не знам защо крещят по нея, може би ще и викат, после Черкезов ще я дръпнеш настрана и ще убие Давидов. Или може и Елена да го убие преди той да стреля по нея.
Пък и ще е тъпо точно тя да умре, защото заслужава да е щастлива.
Има толкова народ да мре- като почнем от Кольо, през Тинчев и Давидов и стигнем до кака Ивка. Забравих и Денис, ама за него не съм решила още.
А ако наистина Генерала убие дъщеря си, за мен това ще е -10 по десетобалната за сценаристите.

Лора да взима бебе Калин и да се свършва.Тази жена пак не знае какво иска. За мен не постъпи добре спрямо Ива.Всяка майка има право да подсигури бъдещето на децата си.Всички имаме вътрешни терзания, но това нейното е достойно за роман на Толстой.

Искам да питам защо мнението ми пак е изтрито?

# 87
  • Другата България
  • Мнения: 37 752
Добре де, а Симо? Той ще е ок ли брат му да се  отглежда от убиеца на баща му? Или, все тая за Симо. Той денис прости май на Карата, че Симо ли няма... Абе, карай да върви, малко остана. Снощи  не гледах, ама май нищо не съм пропуснала, такак като чета, намя смисъл да си връщам серията Simple Smile
Все още си мисля, че бебето на Ива няма да се отглежда от убиеца на баща си, защото убиеца ще го гръмнат, а Лора ще се събере с Борис и ще отгледат бебето. Така или иначе той не може да има деца, а и Калин му беше като брат. Много искам да съм в грешка.
Да, Еди се оказа двоен агент, ето откъде “Брад Дейвисън“  знаеше всичко за боклука. Една хрумка на сценаристите да ми допадне, най-сетне. Това май никой не го очакваше.
Много ми хареса, тоест, “хареса“ как Светла с едно обаждане намери Кольо, и то под фалшиво име, и то във къде що има болнични заведения в София.
Още повече ми хареса как Сандо сам самин се озова във въпросното здравно заведение. Не разбрах с инвалидната количка ли е отишъл? А най-гоямото недоразумение /от снощи/ се оказа това, че Денис наистина все още живее у тях, и тия братя нито си говорят, нито се виждат, нито ....абе да свършва тая мъка, че с яд гледам.

# 88
  • Мнения: 141
Според мен Лора не е постъпила по никакъв грешен начин. Съвсем нормално е да се колебаеш в такова решение. Никой нормален човек не може да реши просто така да поеме грижи за чуждо дете и в нейния случай на жена като Ива, която и причини толкова гадостти. Не обвинявам Ива, че я моли за това. Тя се опитва да предпази детето си ,но защо в случая Лора пак да не знае какво иска. Тя няма проблем да помогне да Ива, въпреки, че след всичко, което и причини... Тя искаше да разбере дали Ива все още иска да даде бебето след като разбере ,че с Денис са заедно. Обаче Ива е готова. Даже ще е много благодарен от страна на Лора и Драго да се грижат за него, защото това не е нещо лесно, като се знае колко мъки им причинаха родителите му. Не че има вина то. Просто е повече от нормално Лора да се замисли. Не може да каже, "айде взимам го ,тъкмо исках едно". Все пак те искат и свое предполагам. И това е възможно накрая да се окаже бременна. Но тя вече взе решение за живота си и върви напред. Няма нищо лошо да гледат Калин и да му направят братче или сестрите за компания.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 193
Последните серии са направо безобразни.
Сандо напредва с възстановяването, а реакцията на Денис като разбра че се обслужва сам в банята беше...."никаква". Всъщност Денис какво знае за състоянието на Сандо?!
Светла намери Карамитев, а полицията не.
Ива дава сина си да го отглежда Денис. При положение, че ще говори. Нали Симо това беше писал  в съобщението, че ако тя даде показания ще говори с нея. Симо, който беше супер сериозен и отговорен ще остави брат си на Денис.
Елена като каза на баща си, че ще загуби и друго освен свободата си , визираше връзката с нея, че тя ще се отрече от него.
И какво излиза, че само Ива ще си плати. Карамитев ще си умре в болницата под медицински грижи до последно общувал с децата си и помирил се с тях. Денис изтри всичките си престъпления и лети на крилете на любовта, като даже ще отглежда детето на Калин. За Сандо съм още на кантар дали си е взел поука от падането.
И къде са доказателствата за схемата и участието на Давидов и Тинчев в горенето на боклука. Дотук само "голи " приказки има.
Сезона започна добре, но го разводниха по средата с любовната история и сега много от линиите ми стоят неразвити и недовършени.

Общи условия

Активация на акаунт