Менингит и в София

  • 3 034
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 259
Милата душичка, нека да почива в мир. Flowers Rose Flowers Rose
Вече започвам много да се притеснявам.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
 Нямам думи... Cry

# 17
  • Мнения: 2 575
Боже, защо все още се случва това!?!? Praynig
Искрени съболезнования на родителите!

# 18
  • Мнения: 153
Поднасям моите най-искрени съболезования. Господи, дай сили на родителите и близките на детенцето да се справят с мъката! Бог да прости малкия Сашко!

# 19
  • в семейството
  • Мнения: 404
Нямам думи... Cry
Само се моля за детето и за всички...

# 20
  • Мнения: 1 734
Каква трагедия!! Cry
Лека му пръст на детенце, горките родители  Cry Cry

# 21
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Лека му пръст на малкия Сашко.
И аз познавам семейството му.. желая много сили на родителите му.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Милото детенце  Cry Лека му пръст  Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 2 891
Не знам дали е вирусен менингита, но така предполагам. Всички в службата на таткото на детето са днес на изследвания, за да се спре с предаването на вируса. Кофти е само, че през тази фирма са минали стотици хора през последните няколко дни. Аз забраних на моя мъж да ходи там поне 2 седмици, защото ме е страх. Предполагам, че е разбираемо... А за стресът и болката - наистина са големи.
п.с. Доколкото знам детето не е посещавало детско заведение.

# 24
  • Мнения: 3 116
Почивай в мир миличък Сашко  Cry Flowers Rose Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 276
Не знам дали е вирусен менингита, но така предполагам. Всички в службата на таткото на детето са днес на изследвания, за да се спре с предаването на вируса. Кофти е само, че през тази фирма са минали стотици хора през последните няколко дни. Аз забраних на моя мъж да ходи там поне 2 седмици, защото ме е страх. Предполагам, че е разбираемо... А за стресът и болката - наистина са големи.
п.с. Доколкото знам детето не е посещавало детско заведение.
Всъщност не е доказано, че вирусът е дошъл от фирмата. Носителите  на този вирус може и да не знаят, че го имат в себе си.
Сутринта водих малкия да му вземат гърлен секрет и JP-то ми каза, че и да има мененгококи не може да направи нищо. Просто се молете никой да не го стига такова нещо, защото е ужасно.
Посъветвайте се с педиатрите  какви имуностимулатори могат да пият децата ви профилактично.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 062
Милата душичка...Да почива в мир.

А всъщност за вирусен менингит става въпрос, така ли? Лекувано ли е детето, или пак е протекъл мълниеносно?

# 27
  • Мнения: 448
Миличкото детенце CryГорките родители.
Моля ви разкажете малко повече ако знаете за тази болест и за случая точно ако може Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 168
Вчера бяхме с малкия на имунизация и лекарката каза че във Факултета имало болни но никъде не казват официално #2gunfire

ДА ПОЧИВА В МИР МАЛКАТА ДУШИЧКА Praynig

# 29
  • Мнения: 1 455
Да почива в мир малкото ангелче! Моля те да разкажеш подробности. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт