Красивата Монтана в снежна е премяна!

  • 12 093
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Добре де-беше споменала името на мъжа ти в темата,,Как се казват съпрузите ви?,,Не го познавам.
Моята Кари е болна-стршно много кашля и плаче от болка SadСигурно утре няма да ходи на училище.
Гаден ден имам,стах ме е и бебето да не се разболее....

# 16
  • Монтана
  • Мнения: 499
Water-желая скорошно оздравяване на детенце
Мойто момченце вчера беше със силен главобол и температура,но тук при нас има вирус
Хайде да говорим за нещо момичета,някой да даде тема за разговор

# 17
  • Мнения: 689
Изглежда е сезонът на болестите Sad
Кари е по-добре,ще видим тая нощ ще се спи...
Опитвам се да пусна в заглавието нещо интересно,виждате ли банер от Монтана?

# 18
  • Мнения: 252
Здравйте отново съм на линия искам да напиша за кафето че съм съгласна но пък аз не мога след 6 часа вечер понеже тогава имам много работа а и след това къпеме малкия но няма значение може да оиете кафе и без мен после ще разказвате как е било.Разберете се за кафето пък ако решите случайно да е по-рано пишете на лични. Hug

# 19
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте,аз да ви кажа дне се видяхме с Йони.Ще ви покажа и снимки но сега нямам време.Посетихме благотворителния базар,иамше страхотни неща,ако имах още пари щях да си купя от всичко по много.Water Lily  дано малката по барзо да се оправи.walantana дано някой ден и с теб се видим някой ден,може и тук в София.koreto и poliral дано и в Монтана скоро да усъществите срещата.

# 20
  • Мнения: 689
Браво на Петя и Йони!!!чакаме снимки с нетърпение!Хем се видяхте,хем сте дали по нещо за благотворителност  bouquetбраво момичета!
   Бързо оправяне на всички болнички и приятна вечер!

# 21
  • Монтана
  • Мнения: 499
ами тук несериозно стоят нещата-хората са сериозни и се срещат  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 858
Здравейте Hug! Честита ни нова тема  bouquet! Браво на Water Lily за снимчиците smile3501!
Така сега да обясня. Аз нямам нищо против да се срещнем  по-рано Peace но се притеснявам за Светли...
Преди седмица ни изписаха от болницата след прекарана пневмония Cry. Лежахме там 11 дни и сега здравето му е разклатено. В смисъл, че е много податлив на нови инфекции. Антибиотика му е разбил имунната система а сега е сезона на вирусите. За това искам да се видим по късно за да има кой да ми гледа детето но в крайна сметка може и със него да дойда.

Петя и да качите снимките!
Тъй като искам всичко по между нас да е прозрачно Grinning и за да не останете изненадани Shocked някой път след малко ще ви пусна един линк.

# 23
  • Мнения: 252
maatete няма страшно аз може и да пропусна първата среща няма да се разсърдя нека да има кой да гледа детенце да не го извежда по студовете.Още повече пък като сте били в болница.Ще се радвам да се видя със всички когато може.Нека всичко да е нарад. Peace

# 24
  • Мнения: 1 858
Не можах да намеря това, което исках и да ви го пусна но нищо. Коре ако се видим по-рано ти с детенце ли ще дойдеш? poliral ами ти с детенце ли ще си? Ако искате да се срещнем в детския клуб в подлеза някой след обяд. Аз съм заета в Понеделник и Сряда иначе няма проблем да се видим, когато кажете. Кажете кой ден и в колко часа (само да е след обяд) и ще се видим там ако искате.

# 25
  • Мнения: 72
Еххх, maatete къде лепнахте тая пневмония бе много съжалявам наистина,но дано всичко вече е ок и да не стигате до такива ситуации.Нещо не можах да схвана за кога се разбирате да се видите,ние наи верочтно само да сме здрави,ще сме от 24.12 вече в Монтана,така де първо ще ходим на селото да заколим прасчо а после в Монтана,мислим там да караме и нова година,но със сигурност това ще зная края на тази седмица която идава.хаиде поздрави на всички и пишете Naughty

# 26
  • Мнения: 689
Maatete-какво не можада намериш да ни пуснеш-любопитно ми е?
Walantana-на кое село ще е ,,заколението,,?Да има някой от Лехчево или Громшин????????Това са моите села и да ви кажа в Лехчево се чувствам по-добре от където и да е по света!!!!Искам цяло лято да си стоя там,както едно време!
    На заглавната страница сложих банер на ,,Монтана днес,,-да си четете новините,има и други полезни неща-дано ви хареса!

# 27
  • Мнения: 1 858
Water Lily една тема, която съм пускала преди мнооого време. Не можах да я намеря обаче.


walantana с целия си акъл взех, че го пуснах на детска градина. Три пъти съм правила опити да ходи на детска и трите пъти свършваме за по 10/15 дни в болница. Хем си знам, че детето е с проблем и аз пак... аз съм си виновна! Поне съвеста ми е чиста, че съм опитала. Вие как сте?
Ние с Светли утре ще ходим на тържество в детската градина за да си получи подаръка от дядо Коледа.

# 28
  • Мнения: 72
Water Lily съжалявам ама не съм от твоите  Rolling Eyes моето е Славотин,и ние като теб там се чувстваме наи-добре с Роби,особенно като е топло е суууупер,иначе не се сещам за познати само една приятелка от Громшин ама мисля че тя отдавна не ходи там  Thinking.Maatete не се обвиняваи така това е много относително,но щом не му деуства добре градината по-добре наистина си се гледкаите,а сега за празника наи-хубавите подаръци да получите  Hug а аз какво да кажа Роби се оправи но аз от 2-3 дни съм зле а днес вече е върхът,кихам ,кашлям,суполи,абе не знам на кои свят съм  #Crazy добре че малкия от време на време ме приземява Joy , но ще се оправя  Hug

# 29
  • Монтана
  • Мнения: 499
Моят син е на градина до 17часа-така че ако се срещаме с децата трябва да е след 17ч

Общи условия

Активация на акаунт