Красивата Монтана в снежна е премяна!

  • 12 117
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3
Water Lily името за темата много ми харесва  smile3501.Рождения ден на НИНИ мина добре единиа ден в 3-ката а на другия в 25-ти блок/в Монтана/  bigdance2 Изкарахме си супер всички! Tada Клюки нямарсега не се сещам,но ако разбера ще ти пиша. newsm10 ТИ КАК СИ ТАМ? ИЗПРАТИ МИ СНИМКИ.ЧАО за сега от мен. 55

# 271
  • Мнения: 1 858
Izwinqwam se latinicata no ps-to neshto mi se sbarka. W sabota wecher malko se rawilnqh(e ne beshe malko no nali taka se kazwa) w  edna motanska diskoteka. Namerih si rabota s udobno rabotno wreme i wyzmovnost deteto mi da idwa s men. Cherpq wi wirtualno po sluchaj pyrwiq mi raboten den! Eli za towa ne si me namerila. Utre shte wzema telefona s men w rabotata. Nadqwam se Eli che shte mojete s poli da dojdete s men w Sofiq.

# 272
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ако можете свалете снимките от срещата по бързо за да направя албуче със снимки -кои сме ние ,но под снимките няма да пиша имена.Който иска да има негова снимка в албума може да ми я прати и на имейла. petia_ga@abv.bg Water Lily   аз немога да измислям така браво на теб и двете са много хубави заглавия и още се колебая кое да избера,намерих нов снимков матерял за града ни и за да не се повтаря вичко мисля да заменя твоите снимки с други(да ти открадна идеята  Embarassed ).
ki4o22 няма страшно ще и дойде времето.Джувка радвам се че и ти се включи след като толкова много време само ни следиш.

# 273
  • Мнения: 123
maatete, браво поздравления, много се радвам...ще ти звънна довечера да ти кажа за утре - за сега има съвсем малко подобрение, но има време днес да се оправям
pеtia , към момента не мога да ти пратя никаква снимка, защото всичките са ми на компа във Варна, но когато се прибера ще ти пратя някоя да ме включиш и мен  Laughing
Water Lily , чудесни заглавия! Я, кажи в теб да няма някоя скрита поетеса, която още не е видяла бял свят Wink

# 274
Здравейте и от мен!

Виждам, че доста сте изписали. Много хубава тема сте спретнали!  bouquet Много ми хареса!

Лек и успешен ден от мен! Hug

# 275
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Май от доста време не съм влизала тук като гледам колко е изписано Simple Smile. Ще трябва да почета, за да вляза в час.




# 276
  • Мнения: 689
Я гледай ти на края на темата,как се включвате вие Party

Петя-прави темата както искаш-ти ще си авторката.Аз снимки на децата само имам,но нещо не мога да ги намаля на Сара,та засега няма да ме включваш.Само Кари съм я показвала във форума-но само едното ми дете да е в албумчето Rolling EyesХайде по-натам,така и не ми подариха дигитална камера Crossing Arms
Ели-каква поетеса,бе-даже мразя поезия Laughingне ми отговори на въпросите по-горе!!!
Маатете-много се радвам за тебе-и аз си мечтая за работа-нещо не се развивам интелектуално в нас ConfusedЗатъпявам бавно...Хубаво е да си сред хора и да изкарваш парички!

# 277
  • Мнения: 123
Water Lily , сори - много съм разсеяна тези дни...ами сещам се за една Даниела, която живее в Плиските, омъжена е в момента има и детенце на 2-3 годинки някъде...Елеонора не се сещам.. Thinking Те колко са големи? Аз допреди 4-5 години си ходех често на село, но откакто съм студентка си ходя 1-2 пъти в годината  Cry

# 278
  • Мнения: 295
Здрасти и от нас  Wink Момичета аз май нещо съм пропуснала  newsm78 , не разбрах за какво включване става на въпрос  Embarassed
Petia, аз за първото ти съобщение помислих че е някаква грешка, но при второто се включих. Ще ми разясниш ли каква е идеята  Rolling Eyes Ти също ли си от София?

# 279
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Glezanka аз подготвям следващата тема и съм решила да направя албумче със сними та ми трябват снимки на всички.Аз съм от Монтана ,но живея в София.Аз пращах събщение не само на теб а и на всички които не са се включвали скоро.Но бях сгрешила темата и пращах нови съобщения.Water Lily ето ти една страница с която можеш да си намаляш снимките и да ги побликуваш в форума: http://www.imageshack.us/ Не се притеснявай да ми пратиш снимки и моите са големи но тези снимки аз ще ги събера в албум в снимка.бг а няма да ги побликувам в темата,само линк към албума ще сложа.Пратете ми и снимки на вашите деца,може и снимки от видеозон ако имате.Може които има ICQ и на него да ми прати снимки.Номера ми е: 202076683

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 16:02 от pеtia

# 280
  • Мнения: 689
Петя-всички ми дават тоя сайт за намаляне,но не става Sick
Тия снимки са ми пращани по е-мейл и незнам какво им има Whistling
И аз се опитах да ги кача в снимка бг.,но не става.
Скоро ще направя нови и ще ти ги пратя.Колко ,,скоро,, не гарантирам Peace

Какъв е тоя клуб ,,Озон,, в Монтана?Маатете да не е вилняла там?Да си признава всичко!

Ели-Даниела завърши ПМГ,а после за пожарникар в София,а Елеонора е слаба и къдрава,има сестра и сега работи в сладкарницата на гарата в Монтана-хайде сети се де!

# 281
  • Монтана
  • Мнения: 499
Elii,аз ученическите год. съм ги изкарала в Копиловци.Много често бях горе.Моята най - добра приятелка навремето и съученичка е от там.Познавам всички мой набори,да не започвам да ги изреждам.Божееееееееее колко танци и купони е имало в салона Hug.Еххххх години,години ooooh!

# 282
  • Мнения: 1 858
Току що говорих с Ели и се разбрахме утре в 6:00 да сме на гарата и да пътуваме за София Grinning. Аз също много се кефя, че имам възможност да работя и същевременно да не лишавам детето си от себе си.
Water Lily не знам кой е тоя клуб- но защо реши, че аз съм вилняла там newsm78? Аз вилнея най-често на домашно Mr. Green, че като изляза и като започнат да летят бутилките с бяло вино ooooh!...

# 283
  • Мнения: 689
W sabota wecher malko se rawilnqh(e ne beshe malko no nali taka se kazwa) w  edna motanska diskoteka.

Маатете-за това предположих.Клуб ,,Озон,, бил на бул.3-ти март,ама хич не се сещам къде е!
Пък разни партита правят,промоции....Кажете ако знаете нещо.
Аз предлагам ,,голямата среща,,пролетта да е първо с децата в някое кафене,после на дискотека WinkСъгласни ли сте?


# 284
  • Мнения: 3
Аз съм ЗА, newsm44 но трябва да си изберем подходящто заведение за децата 1swing

Общи условия

Активация на акаунт