Пазаруване от НМ, тема 60 - юбилейна

  • 32 038
  • 763
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз днес получих поръчка от кибер понеделника.
От всичко съм доволна, само за сутиените много съжалявам. Супер са, много ми харесват, обаче са ми големи. Не знам какво съм чела, че са умалени и поръчах 85В, като нося 80В. Е, огромни са ми и на чашка и на подгръдна. Много ме яд, защото бяха на 50% намалени. Ще ги дебна и ще се надявам пак на стабилно намаление, за взема по-малък номер.
Чорапогащниците са чудесни. От години нося само техни и по намаления се зареждам. Долнището и бикините също са са хубави и остават.

# 211
  • Мнения: 15 356
Един чорапогащник поръчах 200 ден със стягащо около корема. Хареса ми, веднъж го сложих с рокля от трико пак от НМ.
Сега чакам намаление за спортни блузи и сутиени, супер са спортните сутиени. Ама дали ще е след 20те процента на хоум? В моловете има ли намаления вече? Дрехи приемат ли в момента, че съм приготвила няколко торби? За Варна конкретно питам.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
Ей, как съм изпуснала сутиените Disappointed Ма свиркайте, начи Simple Smile От както ги открих нося само тия...но и аз взимам 80В.
Искам пак намаление!

п.п. за чорапогащите какъв номер взимате?

# 213
  • Мнения: 2 312
И на мен ми трябва пак едно хубаво намаление..
Едната сега се сетила, че иска спортни дрехи, на другата спешно и трябвали блестящи пантофки и костюм на Елза..

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
п.п. за чорапогащите какъв номер взимате?

Аз взимам S. Отговарят си. Пък и чорапогащник се разпъва доста.

# 215
  • Мнения: 15 356
Мисте, М ще ти е добре според мен, ти нали не си много висока?

# 216
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 737
В английския сайт има коледни намаления. Дали ще е има и при нас?

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
Мисте, М ще ти е добре според мен, ти нали не си много висока?
170 съм и 42 по техния р-р. Мислех Л...ама само, ако ги намалят Simple Smile

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 680
п.п. за чорапогащите какъв номер взимате?

Аз взимам S. Отговарят си. Пък и чорапогащник се разпъва доста.

Хм.. Странно. Нося бельо S или М. Поръчах клин и чорапогащници L за всеки случай. Ами чак не мога да ги обуя и се налага да ги върна. А така ми харесват като материя.
Не съм носила чорапогащи от много години и нямам идея защо така ми се получи..

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Aз съм XS-S, но от чорапогщниците взимам винаги S. Не съм висока обаче - 165 см съм.

# 220
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 737
момичета, да използвам темата да попитам нещо странично. ще отварят ритейл парк при нас. ще има Cropp и New Yorker. Знаете ли дали в магазините им /на кроп/има и другите марки от компанията им, а в New Yorker има ли Amisu?

# 221
  • Мнения: 6 938
Лоли, в New Yorker има Amisu, в  Crop-не.
Много хубаво са го направили, аз бях на гости този уикенд и се надявах поне Пепко да отвори, но си имат още работа.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
момичета, да използвам темата да попитам нещо странично. ще отварят ритейл парк при нас. ще има Cropp и New Yorker. Знаете ли дали в магазините им /на кроп/има и другите марки от компанията им, а в New Yorker има ли Amisu?
Кроп си е само Кроп.

# 223
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 737
на 14 дек ще отварят, Шантал. този Кроп май най-скучният им бранд от всичките е.
Благодаря ви Simple Smile

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
на 14 дек ще отварят, Шантал. този Кроп май най-скучният им бранд от всичките е.
Благодаря ви Simple Smile
скучен за нас Wink виж за сина ми, тийнейджър е супер...вчера с код му пуснах един суичър. Скъп по моите критерии, ама тези в НМ не ги хареса.

Общи условия

Активация на акаунт