Пазаруване от НМ, тема 60 - юбилейна

  • 32 030
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 40 750
Аууу, има джоПче и за телефончето Simple Smile супер е чантето!

# 751
  • Мнения: 68 642
Супер е.
Не ми трябва нито по-дълбока с моите къси ръце и ръст, ни по-широка че ми се сФаща плешката....
Жобът няма Зип..амааа..


Огромна е Simple Smile

# 752
  • Мнения: 6 937
Супер е.
Не ми трябва нито по-дълбока с моите къси ръце и ръст, ни по-широка че ми се сФаща плешката....
Оф, ужасни сте! Дайте и размери в см и да се свършва....

# 753
  • Мнения: 9 124
Тете, а цветът ментее ли или сивее))

# 754
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Някой друг има ли проблеми тези дни с логването от браузър (Chrome/Edge, Windows 10)? От телефона си логвам в профила, от десктопа не мога, и това се случва често без видима причина. Изтрила съм кукитата, пак не става.

# 755
  • Мнения: 68 642
Цветът е като на избелели бабешки гащи....много му придиряш....

# 756
  • Мнения: 9 124
Аз съм с 10-ка и нямам проблем с логването в сайта.
Офф, бре Тетеее))

# 757
  • Мнения: 68 642
Ми избелял е..то се вижда и на сайта...

# 758
  • INFJ
  • Мнения: 9 348
Никаква идея нямам вече какъв му е проблема на тоя сайт, windows-a е пресен, просто изключвам отвсякъде проблема да е от моят софтуер. Същото се случваше и докато бях с инсталиран win 7.
Да не говорим, че и всичките ми любими артикули редовно изчезват от списъка, тотално ми убиват желанието с недодяланият си сайт.

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Чудно изглежда чантето. Моето ме чака в Еконт, ама няма да е днес.

# 760
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Имам същият проблем с логване в сайта. Единствено с Мозила влизам на компютър и то само при ръчно въвеждане на паролата. Ако я запаметя - тц, неще. Паролата е правилната, изтрит кеш и т.н.

# 761
  • Мнения: 54 404
Отивам за ботите в Еконт. Simple Smile
Киф, роклята я връщам, хубава е, но е много, много широка за моята фигура.

# 762
  • Мнения: 9 124
Получих плажните чанти и шапката. Много ми харесват, супер са за цената си. Хавлиената шапка и чанта си пасват идеално. Голяма е колкото тази от брезент. Цвета зеления на хавлиената, материя, модел, изобщо много съм доволна и от нея. Брезентовата също ми харесва, цветът е светъл и свеж, не е избелял.
ПП Оправих уж снимките и ги сега прилагам, че съм много смотана. Последната са двете чанти една до друга и са почти еднакви на размера. Много ми харесаха и двете. Шапката е дълбока , взех среден номер, дори ми е леко голяма, ама си е добре за опашката да набутам. Като цяло съм уцелила и съм доволна много. Дори зелената хавлиена чанта лятото може и навън да си се мотам, има джобче с ципче вътре .





Последна редакция: сб, 07 яну 2023, 22:31 от fanfanito

# 763

Общи условия

Активация на акаунт