Пазаруване от НМ, тема 60 - юбилейна

  • 32 044
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 312
Дева, имам я тази рокля, но я взех още по-намалена.
Харесва ми. Първо бях купила бяла, но я върнах, личеше прекалено много като е намачкана.

# 706
  • Мнения: 416
Някой има ли този клин, дали е уголемен?
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0962888002.html
Аз съм между М и Л в краката и взех Л, че нямаше М, но в повечето случаи са им уголемени нещата... Много ми хареса и ако ми хлопа ще го пусна на 60°.Wink
Започвам да крия по шкафовете вече новите неща, че ще ме изселят от вкъщи.

# 707
  • Мнения: X
Дългоочакваната поръчка дойдее и равносметката е, че ще връщам някои неща.


Колкото и да е странно тези двете ми стават, въпреки че едното е по-малко, материята е по-разтеглива и е ок. Симпатични са, тънички, сигурно ще ги нося предимно вкъщи или из квартала.



Дънките от тази серия са топ, много удобни и със сигурност остават. Клинчето ще ползвам за тренировки, удобен ми се стори.


Тези блузи са голямо разочарование. Пише, че са памучни и са само с 5% еластан, но материята не е приятна. Бялата дори прозира на бюста, защото там платът се опъва повече. Седи много нелепо и не ми харесаха. Прекалено изкуствени ми седят, не харесвам материята.



Пуловерчето е симпатично, но не и за моето тяло. Огромно е. И много дебело. Дори да ми ставаше, нямаше да мога да нося такъв плътен пуловер. Материята е приятна, цветът също. Мекичко е и не боцка.

# 708
  • Мнения: 15 356
Безшевният спортен клин е супер. С него и още един НМски тренирам основно.

# 709
  • Мнения: 54 493
Кисе, ето калъфа

35/25 го измерих с линията. Може и 36 да е, но като е рошав ме обърква.
Моят лаптоп е по-малък, но на дъщеря ми ще е точно. Хареса ми.
И роклята ми хареса, утре ще я меря, на дневна светлина.

# 710
  • Мнения: 10 191
Изглежда чудно, като мека възглавничка за гушкане 👍🏻.

# 711
  • Мнения: X
А пък моя лаптоп няма да влезе в този калъф! Но калъфът е много хубав и цвета му също, ще го запазя за подарък. Или пък да си купя по-малък лаптоп? Grinning
Скрит текст:


Черната чантичка също дойде, наистина е доста малка, но пък е хубава. И тя ще иде за подарък.

# 712
  • Мнения: 15 356
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1036784010.html
И тази шапка ще поръчам, пише, че е уголемена. Дълбочка е, май нея бях пробвала и ми седеше добре, другата пък дето я чакам е пак идиотка,но поларена. Една за лятос и една за зимъс да имам.

# 713
  • Мнения: 10 191
Азалия, аз от този калъф бих си направила възглавничка, честно. Бих го задържала.

# 714
  • Мнения: 54 493
И черни чорапогащи си поръчах. Омръзна ми да чакам тези, явно никога няма да ги пуснат на тази цена.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0228257004.html
Сега ги гледам, че са с 13%еластан, а бежовите с 18%, но за официален мисля, че е по-добре да не са с чак толкова много? Вие как мислите?

# 715
  • Мнения: X
Здравейте,
имате ли впечатления от тази рокля?
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1145264003.html

Чудя се дали няма да е много къса. 170 съм. Много ме е яд като не напишат височината на модела. На някои артикули го пишат и се ориентирам.

# 716
  • Пазарджик
  • Мнения: 730
Някой  с мнение за този чорапогащник?Не мога да се ориентирам кой номер да поръчам.

# 717
  • Мнения: 9 127
Роклята за мен ще е къса, но зависи и колко късо носиш. Също съм 1.70 и предполагам до средата на бедрото ще дойде, но отзад дупето ..не знам... на мен поне не би ми стояла добре, стара съм малко за такива, но иначе кога бях млада и слаба...е-хеее, та..
Чорапогащниците на Дева са се свършили с намалението ,хубави ми се виждат и за цената 2 броя е супер, ама няма. Иначе аз поне не съм поръчвала до сега и не знам какво и как би ми стояло да се ориентирам и дам съвет.
ПП. Всичко ми е тръгнало и се носи, носи...а аз хлебопекарна съм се зарекла да купувам...бе като дойде не знам, начало на месеца е все пак, ама..и все гледам, гледам..току-виж пак нещо ми хлопне дъската и поръчам.((

# 718
  • Мнения: X
Фанфанито, не съм с бедра за чудо и приказ, избягвам късичкото. А и тялото ми в момента е доста зимно, затова се притеснявам да не дойде къса. Иначе много ми харесва как седи на моделката…

# 719
  • София
  • Мнения: 2 411
Шери, а вариант, ако ти е много къса, като туника да я носиш? Аз не съм по роклите, но доста (къси де) така съм носила на времето с някакъв клин

Общи условия

Активация на акаунт