🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 18 (Tема 2)

  • 62 280
  • 1 236
  •   1
Отговори
# 45
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 248
Oт чист келешлък са го направили, ама не върви  да го кажеш по телевизията. Затова пробутват тия сълзливи истории- видиш ли, колко били гладни, пък изпекли котка във фурната. И това от студенти, които дори не са длъжни да са там...

# 46
  • Мнения: 11 566
И аз съм яла гълъб в детството. Ама е пернато, все пак. Тая котка кой я щави, брр.

# 47
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Каква е разликата между гълъб, фазан и падпадък. Или пък между риба и змия. Хората ги ядат тези неща и е съвсем нормално. И къде къде по-екзотични неща има от една котка.

# 48
  • Мнения: 10 372
По света се ядат много и невероятни неща. Но поне по нашите географски ширини котките обичайно не присъстват на трапезите. Предполагам, че месото не е по нашият вкус. И въобще, май много не се ядат хищни бозайници, където и да е.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 253
Другата дама следващата седмица е Анна Кръчмарова - тя прави невероятни красоти от шоколад. Участвала е в Masterchef, оттам може да ви е позната. Няколко пъти съм поръчвала от нейните шоколадови комплекти за подаръци - за завършване на училище, за юбилей на приятелка, за 8 март...всички са оставали много впечатлени.  Общували съм с нея - много земен човек, въобще като чуеш Мисис....и се подхожда малко предубедено. Обаче тя и Яна Средкова напълно ме обориха като се запознахме. Супер земни и готини!Анна има 3 дечица (както и Яна) и наистина не знам как намира време за всичките дейности, с които се занимава....Абе с две думи: мъжки момичета!Сигурна съм, че ще създаде уют!

# 50
  • Мнения: 2 135
Това за котката е просто ужасно. В потрес съм. А да се хвалиш с подобно "геройство" е проява на доста лош вкус.
Чувала съм и по-гадни кулинарни извращения от нашите вип персони.
Преди време Тити Папазов и жена му през смях разказаха как една вечер подпийнали, може би не само, с гостите им сготвили и изяли домашните им канарчета или папагалчета. От тогава всеки път щом видя тоя човек на екрана ми се повдига. Сигурно всеки прекаляващ с алкохола има подобни "подвизи" извършени в пиянски делириум, но поне може да ги спести на аудиторията.

Последна редакция: нд, 27 ное 2022, 01:02 от sineva 1

# 51
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Това за котката е просто ужасно. В потрес съм. А да се хвалиш с подобно "геройство" е проява на доста лош вкус.
Чувала съм и по-гадни кулинарни извращения от нашите вип персони.
Е цели народи ядат кучета и котки. Едва ли при вида на азиатец изподаш в потрес?

# 52
  • София
  • Мнения: 3 166
80-те години с пристигането на виетнамци в България изчезнаха уличните кучета. Знаеше се, че за тях са храна. После и котките позачезнаха. Легенди се носеха как ги готвят. Точно тогава Маги е бил в студентските си години...

# 53
  • Мнения: 2 135
Това за котката е просто ужасно. В потрес съм. А да се хвалиш с подобно "геройство" е проява на доста лош вкус.
Чувала съм и по-гадни кулинарни извращения от нашите вип персони.
Е цели народи ядат кучета и котки. Едва ли при вида на азиатец изподаш в потрес?
Тук не сме Азия.
В Азия ядат и плъхове, но го правят от мизерия и глад, а не като гъзария.
Потресена съм, че някой който не е възпитан в подобна традиция го приема за повод да се похвали. 
Арменецът има кучета домашни любимци, защо не се похвали, че е ял кучешко?!
Имам домашен любимец котка и настина ми звуци ужасно.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 863
То сигурно и крокодил и змия не е нормално да се яде, но аз съм ял в Египет.

# 55
  • Мнения: 28 435
Айде, айде в Игри на волята хващат змии и ги пекат да ги ядат. Извратении колкото щеш!

# 56
  • Мнения: 780
Това за котката е просто ужасно. В потрес съм. А да се хвалиш с подобно "геройство" е проява на доста лош вкус.
Чувала съм и по-гадни кулинарни извращения от нашите вип персони.
Преди време Тити Папазов и жена му през смях разказаха как една вечер подпийнали, може би не само, с гостите им сготвили и изяли домашните им канарчета или папагалчета. От тогава всеки път щом видя тоя човек на екрана ми се повдига. Сигурно всеки прекаляващ с алкохола има подобни "подвизи" извършени в пиянски делириум, но поне може да ги спести на аудиторията.

А мислех, че няма на къде да ми падне повече в очите тоя ревльо... Абсолютно дъно.

На мен седмицата ми хареса. Харесвам Радина и Дарина. Мъжете ми беше интересно да ги видя като поведение и готвене.
Другата седмица ще я пропусна.

# 57
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 755
Това за котката е просто ужасно. В потрес съм. А да се хвалиш с подобно "геройство" е проява на доста лош вкус.
Чувала съм и по-гадни кулинарни извращения от нашите вип персони.
Е цели народи ядат кучета и котки. Едва ли при вида на азиатец изподаш в потрес?
Тук не сме Азия.
В Азия ядат и плъхове, но го правят от мизерия и глад, а не като гъзария.
Айде малко да слушаме с разбиране. Разказваше какво са яли от мизерия.
От написаното от теб излиза, че в Азия може да се яде , в Русия не може.

# 58
  • Мнения: 9 518
Това за котката е просто ужасно. В потрес съм. А да се хвалиш с подобно "геройство" е проява на доста лош вкус.
Чувала съм и по-гадни кулинарни извращения от нашите вип персони.
Преди време Тити Папазов и жена му през смях разказаха как една вечер подпийнали, може би не само, с гостите им сготвили и изяли домашните им канарчета или папагалчета. От тогава всеки път щом видя тоя човек на екрана ми се повдига. Сигурно всеки прекаляващ с алкохола има подобни "подвизи" извършени в пиянски делириум, но поне може да ги спести на аудиторията.

прекаляването с алкохола не може да е обяснение и оправдание. разбира се, че не всеки прекаляващ има подобни изцепки. или имаш морал и сърце, или не. няма общо с алкохола. познавам доста алкохолици. ами не ядат котки. просто тези хора са някакви противни лайненца, които се чудят накъде да се накикерчат. маги бил ял от глад. даааа, сега повярвахме. както каза гласът - щом си имал картофи, що си ял и котка? може и да не е вярно, но ми падна в очите. а тити.....дори не мога да го коментирам това дъно. като стоичков с жирафа, още ми призлява, като си спомня снимката.
дано да е интересна седмицата

# 59
  • София
  • Мнения: 1 253
Съдейки по изражение на Левон май не остана доволен от посоката, в която тръгна разговора с откровенията на г-н телевизионер😉Ама човек трябва да си контролира/мери думите, особено ако е на чуждо място, а на всичкото отгоре се излъчва и по телевизията...но явно онзи е перде пълно и не му пука изобщо къде, кога, с кой...

Общи условия

Активация на акаунт