Да попитам за "Диане 35"?

  • 136 328
  • 612
  •   1
Отговори
# 540
 а ти пила ли си някакви хапчета от сорта на диане и тн и какво си позлвала в общи линии до сега.другото,което ме инт. е имаш само папки или папки плюс мазна кожа.питам за да сравним опит.

# 541
  • Мнения: 157
 На мен също ми дойде след като спрях Диане и след това 3 месеца го нямаше никакъв.
За хомеопатията - доста съм запозната. Всичко опира до това да си наистина при добър хомеопат. Ако не е сработила значи, че или хомеопатът не добър, или не са спазвани инструкциите за прием на хомеопатично лекарство, които не са хич малко.
Ако тези неща са спазени хомеопатията работи при всички - 100 % гаранция. препоръчвам горещо

# 542
  • Мнения: 29
 Sick Sick Sick спуках се да повръщам по цели нощи и в коша!!!  Sick Sick Sick

# 543
# 544
  • Мнения: 29
ооо дааа!!! Не знам за колко време свиква организма,но аз ги пих 11 дни и през тези дни просто кошмар! #2gunfire
Може би такъв ми е организма,ноо нито деган ,нито нищо не помогна.Тази вечер няма да ги пия и се питам кога ще отшуми страничният ефект ,защото вече.... Sick #2gunfire

# 545
da ti kaja 4uvala sum,che e po-dobre da se izpie celiq parvi blister ,4e ina4e mojelo da uvredi ne6to organizna,no ti si znae6.az na 2-riq den sutrinta mi se gade6e malko,no na dr.den ne.oba4e use6tam,4e me nabolqva nisko dolu,no nz kakvo to4no e.misleh,4e 6te mi mine kato mi svar6i ama ne.ne e nqkva silna bolka,nito postoqna ,no po nqkoe vreme se sue6ta kato spazum dali e ot hap4etata?az piq i androkur s dianeto,no mislq 4e tiq hap4eta nqma da mi pomognat,ili ako pomognat 6te e samo dokato gi piq ,a posle si4ko otnovo

# 546
  • Мнения: 29
ох там е работата че няма да мога да издържа още толкова дни.А и на мен не само ми се гадеше,ами 6-7 ди се скъсах от повръщане и се обезводних.За друго не знам дали вреди в твоя случай.

# 547
ako ima6 vuzmojnost da ide6 na ginekolog da se posuvetva6 s nego,za6toto az taka sum 4uvala ,ama drugo e da ti go kaje lekar,no pak sigurno i az na tvoe mqsto 6tqh da iskam da gi spra i vse pak ako trqbva prosto mu se obadi bez da hodi6 ,prosto za konsultaciq,no nedei da gi spira6 na svoq glava,4e da ne stane po zle.tova e moe mnenie de ne si dlujna da me slu6a6:)no napravi ne6to po-skoro,4e v tvoeto sustoqnie...

# 548
  • Мнения: 29
ние се чухме по телефона и ми каза че по принцип се преодолява,но в  крайна сметка ако съм много зле да ги спра и като ги спра съм щяла да прокървя и като ми свърши да отида да видим какво ще правим

# 549
mhm qsno.ami 6tom si tolkova zle ne vijdam kak 6te izdarji6 dokrai naistina.a ti za kakvo gi pie6 tiq hap4eta?

# 550
  • Мнения: 29
ами за повишен тестостерон при референтни стойности 0.06 - 0.82 мойто е 0.403 ng/ml

# 551
  • Мнения: 1 709
ами за повишен тестостерон при референтни стойности 0.06 - 0.82 мойто е 0.403 ng/ml

Аз защо си мисля, че е в границите  newsm78

# 552
  • Мнения: 29
ами аз и личната лекарка мислим така,ама незнам АГ-то каза че е завишен,може би че е в горната граница,но все пак като е в норма защо ми ги изписа хапчетата незнам.Сега между другото се връщам от лекар - засегнат ми е черният дроб от хапчетата и сега една камара време на диета и медикаменти!А иначе снощи не го пих и цяла нощ си спинках и не повръщах.

# 553
 Shocked za tolkova krakto vreme i ti se e uvredil 4erniq drob?tova zaradi hap4etata li ili ot ne6to dr. oba4e?i az mislq,4e e v norma mejdu drugoto.moqt testosteron ,progesteron i si4ko dr. deto mi praveha sa v norma su6to,no...i az piq tiq hap4eta idi ,4e razberi

# 554
  • Мнения: 898
ами аз и личната лекарка мислим така,ама незнам АГ-то каза че е завишен,може би че е в горната граница,но все пак като е в норма защо ми ги изписа хапчетата незнам.Сега между другото се връщам от лекар - засегнат ми е черният дроб от хапчетата и сега една камара време на диета и медикаменти!А иначе снощи не го пих и цяла нощ си спинках и не повръщах.

Недей да хипохондрясваш!!!
До колкото разбирам дори и една опаковка Диане не си изпила.
Изключено е Диането да ти е повредило черния дроб.

Ако наистина е повреден, не е от Диането. Търси, причината е друга.
Както ползата от Диане идва с натрупване на лекарството. Така и вредите и страничните ефекти идват с натрупване, а не от няколко хапчета.

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 20:27 от *=Vanina=*

Общи условия

Активация на акаунт