Да попитам за "Диане 35"?

  • 136 261
  • 612
  •   1
Отговори
# 570
v nqkakva stepen mislq,4e pre4at do tolkova,4e ne moje da se zabremenee,to tova e i problema de,a ne 4e vredqt na bebeto ili ne6to takova.trudno stava bebeto bez da se lekuvat qi4nicite,no puk sum 4uvala,4e ne e i nevuzmojno.trqbva da pita6 ginekolog specialno za tova.a ti  mery_andjela tezi injekcii za6to sa ti gi bili?ne sum mn naqsno,no 4etoh nqkude iz foruma,4e nqkoi jeni polu4avat glavobolie ot hap4etata,4e vikam da ne e i moeto zaradi tqh...

# 571
  • Мнения: 29
a ti  mery_andjela tezi injekcii za6to sa ti gi bili?ne sum mn naqsno,no 4etoh nqkude iz foruma,4e nqkoi jeni polu4avat glavobolie ot hap4etata,4e vikam da ne e i moeto zaradi tqh...


ами заради повръщането(по 2 инжекции на ден) и съответно безсъние

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 21:54 от mery_andjela

# 572
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз имам поликистозни яйчници и докторите, при които съм ходила ми казаха да пия Диане -35, но много напълнях от тях без да съм яла повече от колкото преди. Знам,че тука темата е за Диане-то, но исках да попитам някой поликистозата само с хапчета ли се оправя???Благодаря !
Преди 6-7 години и аз имах поликистозни яйчници и нередовен цикъл съответно. Започнах с Диане - пих го около 3 години с малки прекъсвания. Оправих се, но цикълът ми си остана нередовен. После минах през Цилесте и Ясмин и от близо година вече се чистя от хормоните. Да чукна, засега цикълът ми е точен и нямам проблеми. С Диането също нямах проблеми от гледна точка напълняване.

to da be6e kakto kazva6 malko mazna koja:)
Ако са ти изследвали хормоните и имаш нарушение при някой от двата, Диането ще ти ги регулира и ако не ти се оправи изцяло кожата, поне ще намали омазняването. Но страничните ефекти никой не може да ги предвиди . Всеки организъм си е индивидуален и приема по различен начин действието на хормоналните хапчета. Успех все пак.

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 19:27 от *Tea*

# 573
*Tea* tam e rabotata,4e hormonite si mi bqha nared,samo androstendiona mi be6e leko povi6en ,no ne mn.ina4e testosterona si be6e ok.vapreki tova oba4e mi izpisaha diane+androkur.v interes na istinata mi se poopravi kojata ot kum maznaoto(ne 4e ne e mazna ,no za mene tova sega si e cqlo postijenie).problema e ,4e ve4e 3 den ne spira da me boli glavata i ne znam za6to.pritesnqva me i 4e kato spra hap4etata da ne se varne pak si4ko s pulna sila,4e i po-zle...drugoto,koeto me pritesnqva e,4e predi da gi po4na cikula si mi be6e nared,a sled spiraneto im da ne mi se razbuta i da stane deto se vika ot trun ta na glok.opravi edno,razvali drugo.skoro 6te posetq pak ginekologa da vidim s kakvo 6te mi zamaje o4ite:)

# 574
  • Мнения: 2
и аз пия диане от 2 години .Изписаха ми го за регулиране на  цикъла,моята лекарка каза че може и цял живот да го пия,но аз го спрях без да и казвам и от 3-4 месеца не го пия.Малко напълнях от хапчетата .преди да започна да пия хапчетата имах леко окосмяване по брадичката,не забелязах по време на приемането им дали е намаляло,но като ги спрях окосмяването се усили.Дали е от хапчетата ,вие как мислите?

# 575
  • Мнения: 16
aleto88, твърде вероятно е Peace за жалост Sad

# 576
nqkoi znae li sus sigurnost ,dali primerno protivoza4atu4nite i izob6to hap4etata na hormonalna osnova,regulirat hormonite,v smisul da gi oravnovesqt za postoqnno ili samo dokato se priemat si4ko e ok,a posle sled vreme  kato se sprat hormonalnoto ravni6te ot predi tqh se vuzvru6ta?nadqvam se da ne sum go kazala mn. slojno,4e imam navika da zaplitam malko:)interesuva me ,za da znam ima li smisul da se nadqvam izob6to na produljitelno polojitelno vazdeistvie.

# 577
  • Мнения: 3
Ima jeni, pri koito neshtata se opravqt dori i sled kato sprat priemaneto na takiva vid hapcheta. No pri drygi jeni, primerno az sym taka, dokato gi vzimah vsichko si beshe nared, no kogato sprqh hapchetata neshtata si stanaha syshtite i bez priemaneto im, hormonite ne se opraviha. A gi pieh 3-4 godini. otkazah se! Pojelavam ti yspeh!

# 578
ne znam az po4ti se otkazah da gi piq dianeto...ve4e 5 ti den ne spira da me boli glavata ne moga da spq.tiq dni 6te ida do ginekologa da kaje kakvo da pravq,ako kaje da gi poroduljavam prosto 6te si izpiq blistera i 6te gi spra

# 579
  • Мнения: 898
и аз пия диане от 2 години .Изписаха ми го за регулиране на  цикъла, моята лекарка каза че може и цял живот да го пия ,
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Горко и на България с такива лекари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 10:28 от *=Vanina=*

# 580
  • Мнения: 157
Момичета, не можете да пиете тези боклуци дълго време. Лекарите, които ви го казват не струват, сменяйте ги. Страничните реакции са толкова много, четете листовките, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ГЛАВИТЕ СИ, не слушайте като овце. пълно е с некадърници, знахари или дилъри на фармацевтични компании. Контрацептивите не регулират хормоните. Ако действат то е само докато ги вземате. Ендокринологията щеше да свърши като наука ако беше толкоз просто. Подхождайте много внимателно към всичко свързано с изследване на хормони и терапия. на запд хормоналните изследвания в много случаи са съпроводени с постъпване в болница, за да се намирате в постоянна среда, спокойствие и т.н., т.е. стресът да се намали до минимум. Стресът променя нивото на хормоните. Моя приятелка си прави изследвания в няколко лаборатории в рамките на няколко дни. Резултатите бяха абсолютно различни, включително и в една и съща лаборатория. Това не е константа, а леението трябва да се провежда от специалисти. Мога да ви кажа, че правилното хранене може да направи чудеса, каквито никква хормонална терапия не може да постигне. Зная го от опит

# 581
  • Мнения: 2
направо не знаеш какво да правиш с тия доктори всеки ти казва различно ,всеки ти изписва различни хапчета и накрая пак няма резултат .направо е ужасно как може да станеш доктор без да можеш да представиш правилна диагноза с точното лечение ,ами от теб зависи живота на човек .всички търсят само пари

# 582
taka..az kakto bqh kazala po gore sled pove4e ot sedmica glavobolie otidoh pri ginekologa mi,za da mi smeni dianeto...i sega kato 4eta iz neta s kakvo mi go e smenil nz ko da kaja ve4e...s hloe,koeto ima su6tiq sustav kato dianeto samo 4e bilo po-novo.napravo super.pitah go direktno 6te se opravq li v kraina smetka ot tova,ot koeto se oplakvam ,mi kaza,4e nqma ,no kato gi piq kum godina posle godina po4ivka,s minavane na vremeto efekta im 6tql da se natrupva i peridoa ,prez koito sum dobre, 6tql da e po dulug.nakraq kato sum rodqla nai-veroqtno vsi4ko 6tqlo da sa opravi...napravo spr.vqrno,4e ot kakto gi piq plus androkura se poopravih (kato ne broq glavobolieto)i vse pak.pone,4e ne me izlaga da kaje primenro pii go sega 6m-1 god. i 6te vidim.taka 4e trqbva da si izbera dali da si piq hap4etata i 6to gode da sum dobre ili da se mu4a seki den s taq moita koja,koeto uverqvam va izob6to ne e lesno ,za priqtno da ne govorim

# 583
  • Мнения: 898
,4e ot kakto gi piq plus androkura se poopravih ...../

   Много внимателно със спирането на андрокура!!!!!!!

# 584
*=Vanina=* v kakuv smiusl?ima6 nqkakvi nabludeniq li?az sega 1 m. trqbva da napravq po4ivka ot nego i posle pak s hloeto i taka prez mesec go piq

Общи условия

Активация на акаунт