*РАЗУЗНАВАНЕ/Teşkilat/* , *Госпожа Фaзилет и нейните дъщери*,- тема 10

  • 16 203
  • 689
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 047
Няма как да не знае за Сердар, знае.

# 631
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Те не са говорили, не знам какво точно знае. Не се е интересувал. Тя не е отваряла темата. Дори името му едва ли знае.
Иска ми се да има някакъв разговор за миналото.

# 632
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Йомер изглежда, че е бил повече наранен в миналото, каквото и да е станало. А и как да направи крачка, след като знае, че З. е била женена, а после и със С. е имала нещо. Grinning

Това какво общо има Laughing Дай да е нямала никакво минало ли?
Нали сега е там, не е със Сердар. Сама е. Идва му на крака така да се каже. А той не я иска.
Аз пак не съм сигурна, че той знае за Сердар, като никога не е ставало на въпрос. Знае за Кемал само. Сигурно и синджира мисли, че е от него. Като гледам няма да го върне.

Гюрджан за какви лудо влюбени говори не знам.


Последна редакция: пт, 24 мар 2023, 23:53 от La Libellule

# 633
  • Мнения: 1 047
Ами влюбени са . Просто не искаш да го видиш. Забрави първите два сезона и го гледай сякаш е ново дизи, а не 3ти сезон.. Какво да направят, че да повярваш, че са влюбени? Все пак сме по trt, освен погледи друго няма. А и чувствата тепърва се възвръщат.

# 634
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Да, чувствата се връщат постепенно може би. Още не са осъзнати напълно , вероятно.

За нея ми е още странно, така изведнъж да се хвърли към него, предвид загубата която преживя само преди 6 месеца.
Както казах тя 10г не го е потърсила, сега изведнъж й стана супер важен. Това малко не е измислено добре.

Като гледам епизода с голямо закъснение и се охлажда влиянието му.

Омер за мен е голямо мрънкало и дано се разкрие този голям прословут проблем, че той все по-зле изглежда.

Тъпо ми е как всички коментират тази уж любов, само за да я изтъкнат на нас зрителите, ако не сме я видяли да знаем.

Последна редакция: сб, 25 мар 2023, 16:20 от La Libellule

# 635
  • Мнения: 4 681




Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 18:32 от azisiq

# 636
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Направи ми впечатление какъв кавалер е бил Омер в миналото,  същия какъвто й сега. Никаква мисъл за уж "любимата" жена. Де да ги знам тея сценаристи нарочно ли го правят такъв.  
Остави я да мъкне тежкия куфар по стълбите. Наблегна се колко е тежък, Зехра едва го носеше.
Като слезнаха от колата той тръгна напред без да я изчака и погледне тя дали изобщо го следва 😆 уж ще й се обяснява, ама не му пука тя идва или не идва.

Нито в миналото, нито в настоящето той не е правил нищо мило и джентълменско към нея.

Разбра се и че никаква връзка не са имали. Омер реве без причина 22 епизода.
Никаква дълбока история не са имали, нито пък имат сега.
Истината е, че сценаристите сами се закопават.

Сцената със семейната вечеря изби рибата  и разби на прах всичко, което знаехме до сега.

Толкова нелогични неща показаха, че не знам кой е писал сценария. Може би някой, който не е гледал предходните епизоди.


Епизод 68
https://videa.hu/videok/film-animacio/.-69-LuErZxSNPasBMm3b?fbcl … v2GdZSSLpkCvnzUZA

Епизод 69
https://videa.hu/videok/film-animacio/.-68-Nqb2MHHTenl0ZYau?fbcl … bi73JRhQZjypfAykA

Последна редакция: пн, 03 апр 2023, 19:40 от La Libellule

# 637
  • Мнения: 1 047
Съгласна този път. Нищо логично нямаше в сцените от миналото, бяха хубави, харесаха ми ама много, много нелогично направени. На вечеря Зехра се зопозна със Саджиде и същата вечер с Йомер се разделят. Тогава Зехра къде е яла от храната на Саджиде, кога е ходила в дома им? В един епизод Йомер беше казал на Зехра ти също много харесваше храната.... В друг епизод пък Зехра го пита нали повече не искаше да стъпвам тук.. Първото закопаване беше тук.
В първите епизоди Йомер казваше, че се е разхождал по местата, където са се държали за ръце. Сядал е на пейките, където са стояли двамата и т.н. Щом дори не са били гаджета къде са се държали за ръце, къде са стояли?? Тия сценаристи верно не помнят какво са писали в предния епизод. Да питат нас поне ще им кажем.
Очаквах много по- силно минало, дори си мислех, че може да са били и женени.  Йомер сега се сърди без причина....Поне сгодени да бяха, и това няма. Ямур да излезе, че му е дъщеря вече е невъзможно. 

Сега чакам фрага, ако дойде де. Да видим нещо ще се продреди ли.
И сега покрай Рамазан яко ни удари рейтинга, неделя и важен мач имаше. Паднахме доста .

# 638
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Това за ръцете беше казано на мисия. Нищо от това не е вярно.

Не знам не се ли усещат, че изкарват Омер смешник и мрънкало.

До сега, ако събираше симпатии, след този епизод вече не.

В началото наистина даваха заявка за някакво минало, че поне са признали чувствата си. А то е нямало нищо. Само във фантазията на Омер вероятно 😄
Омер какво разказва за нея в квартала, като няма нищо между тях🤔

Този епизод наблъскаха със сцени, които трябваше да дадат предишни епизоди. Да покажат моменти на сближаване. Аз все още не разбирам Зехра какво му е харесала.
Сцените им са изкуствени и нямат никаква стойност, заради пропуските в историята.
Просто едни сцени. За 22 еп не успяха да покажат нито хубава история в миналото, нито в настоящето.

Великата тайна ще излезе, че е искал да й предложи брак, а перлата му е откраднала пръстена 😆

Баща ми вече едва го гледа. Вика от филм за борба с терористи, ни занимават със семейни драми.

Много ми харесва 😍

Последна редакция: вт, 04 апр 2023, 21:57 от La Libellule

# 639
  • Мнения: 1 047
Трябваше на епизод да има най-много две сцени от миналото и да са смислени. Те така натрупаха епизода, че нищо не се разбра. В следващите вероятно няма да има сцени от миналото, или само ще разберем за мисията с черната перла.
Излиза, че Й. крие от З., че е щял да и предложи брак.... сори ама в туитър пишат по-хубави и смислени сценарии. Гьоздето влюбена ли е загубена ли е всичко съсипа, а можеше много хубава любовна история да излезе.

# 640
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Че то любовна история няма 😆
Има някакви неизживяни трепети.

Остават 7-8 епизода още и не знам какво ще измислят. Може да измислят нова история.

Сами се опропастиха и историята изглежда написана набързо. Според мен малко сгрешиха с това минало, трябваше да наблегнат на изграждане на сегашните им отношения.

Аз се опитвах да видя дълбокия смисъл на всичкото това мрънкане и мислих какви ли не сценарии. 😆

Синджира изчезна безследно, което е много тъп завършек. Тъйнкато се знае, че Омер го е взел и излиза, че не й го връща нарочно. 🫣

Последна редакция: вт, 04 апр 2023, 23:03 от La Libellule

# 641
  • Мнения: 1 047
Любовна история няма, че не написаха. Казвам, че имаше възможност за такава.  А в първите епизоди претендираха за нещо голямо.
В последствие пишеха всичко. И сценаристите не знаеха какво точно да измислят и накрая прецакаха всичко.

# 642
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Ей, дойде на моето. Аз какво говоря от началото. Всички малки детайли и грешки, които ми каза да не гледам, доведоха до това.

Не говорех напразно просто така.

За жалост историята издиша и изглежда измислена, без дълбочина.

Но пък има логика да е нямало нищо. Все пак Зехра е продължила живота си и то доста успешно.

Гледах 69еп. Като ги слушаш ще си кажеш че е имало кой знае какво между тях.

Тя е видяла нещо, той е действал не по план. Издала го е, защото той я е учил да действа по правилата, независимо какво. Сега пък той се ядосва, че тя няма чувства,  а само правила.

Но той е действал не по правилата заради Зехра, но тя не знае. А това което е видяла вероятно е инсценирано от перлата.
Той казва сега, че тя не е искала да го изслуша, но в началните епизоди помня добре, че той не е искал нея да изслуша 🫣 кой кого вече не е ясно.

Последна редакция: ср, 05 апр 2023, 01:54 от La Libellule

# 643
# 644
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Поздрава на Чаалар не закъсня 😁

https://twitter.com/yarra0zs/status/1643574815935045632?t=35XOhn … nbfeiC9Q7LZg&s=19

Общи условия

Активация на акаунт