КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - сезон 1 (тема 2)

  • 23 838
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 27 160
Хареса ми последния епизод.
Като има игри е по-интересно. Не че останало по принцип не е, но с тези участници е скучно, защото нито един не води интересни разговори. Скучни и тъпички са.

Та за играта и последвалите събития:

Ева колко се гордее, че е тъпа кифла и не е учила?!
''Ами да, такава си.'' - Благодаря

Браво на Йоанна и на Крис
А, Сандев сцепи. Браво. Simple Smile

Играта яко се изложи. Много нагъл и злобен излезе. Не бил на всяка цена. Доооообрееее.
За това му потънаха гемиите и гледаше така злобно и лошо. Даже се задържа твърде дълго вътре.

Ева хаштаг кифла и тя не била на всяка цена. Доообреее, повярвах ти. Двете кокошки, Йоанна и Ева колко грозно коментираха Крис.

# 46
  • Мнения: 3 147
Имам въпрос:

Скрит текст:
Ева, Крис, Йоанна и Сандев ли са останали в момента?

# 47
  • София
  • Мнения: 27 160
Скрит текст:
Да + Николас

# 48
  • София
  • Мнения: 11 566
5 останаха, Йоанна, Ева, Николас, Сандев и Крис.

От тези хора най-вероятен победител ми се вижда Сандев, много е добър в игрите, разцъфна последните епизоди. Има лек характер.

# 49
  • Мнения: 3 147
Благодаря и на двама ви! Не знам защо си мислех, че Николас вече е излязъл.

# 50
  • София
  • Мнения: 27 160
Аз съм за Сандев или Крис.
Останалите не са ми приемливи за победители.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 566
Благодаря и на двама ви! Не знам защо си мислех, че Николас вече е излязъл.
Беше отказал мисия и го затвориха в едната стая, той уж не искаше да стои там и напусна, но после се оказа, че е било мисия и си е бил в стаята през цялото време. Добре го изиграха, не си личеше, че е мисия.

# 52
  • Мнения: 4 352
Аз също съм за Сандев и Николас, обратно на много от участниците смятам, че той е далеч по-окей без Стефи.
Днес е предпоследният епизод, утре подкаст с последния отпаднал и в сряда май трябва да е финалът, нали така?

И малък спойлер Simple Smile
Скрит текст:
И преди съм го казвала, но мина много време Simple Smile Сандев е на финал, защото Стела му беше пожелала успех на 26 май. Може и да не е баш финала все пак.

# 53
  • Мнения: 10 978
Игрите много приличат на тези от "Един за друг" (буболечки и гадинки), бъркаш със затворени очи в аквариум... Да измислят игри като за инфлуенсъри за следващия сезон. Примерно: показват голяма снимка и всеки да си напише (скрито от другите) 5 или 10 хаштага. Тези, които имат най-много съвпадения продължават напред към втората задача, например... показват им снимка, на която е сложен филтър и те да познаят какъв филтър е сложен: един пише "сепия", друг пише "вивид"... И който познае, продължава напред...   Или нещо, свързано с публикуване на видеа или монтаж на видео, слагане на надписи... Каквото ще да е, но да е свързано с инфлуенсъри. Не същите игри като от Биг Брадър, Къртицата, Един  за друг и Игри на волята

# 54
  • София
  • Мнения: 11 566
Аз предпочитам с игрите, които са сега, последните бяха забавни.

С такъв тип имаше на Мегз, даже беше в няколко сезона, не беше особено интересно, кифленски истории - под този ъгъл ли да се снимам или под този. Тук интересното е, че са различни инфлуенсъри, ютюб, инстаграм, тик ток. За мен най-интересни са ютюбърите, защото показват повече от себе си. В инстаграм всички са толкова фалшиви, правят една снимка и взимат пари, докато за ютюб се искат далеч повече качества и умения, които човек да развива.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 14:10 от Niya-

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Епизод 36

# 56
  • Мнения: 116
Аз си мисля че Йоанна печели, защото точно около май-юни си беше взела нова кола

# 57
  • Мнения: 646
Аз си мисля че Йоанна печели, защото точно около май-юни си беше взела нова кола

Това още в първата тема го казах, но ме поправиха, че си я е взела Март месец.

Относно епизода: хареса ми идеята ескейп руум, очаквам да се превърне в нещо като фрийк шоу, ама едва ли.
Николас сам издърпа дявола за опашката като не спираше да повтаря в началото на епизода ..

# 58
# 59
  • Мнения: 446
Така се надявах тези ''знаци'' да имат смисъл и се опитвах и аз да ги разреша ,а тоооо.. Същото като когато гледаш интересен филм и края е тъп Grinning

Общи условия

Активация на акаунт