Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 48 411
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 525
В Токуда референтите са от 0-5 отрицателен. Не виждам как ще е имало опит за имплантация, но щом док казва..

И аз се чудех каква може да е причината от петък до днес да стане от 0 на 2, но не разбирам и приемам този отговор.

# 91
  • Мнения: 95
При моята извънматочна бременност в един и същи ден изследвано ЧХГ на различни места показа разлика между 10 и 20 единици не си спомням точно. Обясниха ми, че е от реактива, с който се изследва или нещо такова.

# 92
  • Мнения: 27
Момичета седми ден след трансфер,стойности 32.62. Какво мислите вие?

# 93
  • Мнения: 109
Започнах подготовка за ЗЕТ на стимулиран цикъл в Мемориал и не мога да си изясня кога долу-горе би се паднала датата на трансфера.
Накратко: На 2-ри ден от МЦ бих Лукрин Депо за стопиране на цикъла. От клиниката ми казаха, че 21 дни след поставянето на инжекцията се смята за ден 1-ви от МЦ (как са си го изчислили това нямам представа). Тогава трябва да отида и на преглед за измерване на дебелина на лигавица и кандидат фоликул. Колко време след това се предполага да се падне трансферът...ако приемем, че всичко се развива добре.
Сори за тъпо формулирания въпрос, ама хич не ми е ясно..Weary

# 94
  • Мнения: 14
Започнах подготовка за ЗЕТ на стимулиран цикъл в Мемориал и не мога да си изясня кога долу-горе би се паднала датата на трансфера.
Накратко: На 2-ри ден от МЦ бих Лукрин Депо за стопиране на цикъла. От клиниката ми казаха, че 21 дни след поставянето на инжекцията се смята за ден 1-ви от МЦ (как са си го изчислили това нямам представа). Тогава трябва да отида и на преглед за измерване на дебелина на лигавица и кандидат фоликул. Колко време след това се предполага да се падне трансферът...ако приемем, че всичко се развива добре.
Сори за тъпо формулирания въпрос, ама хич не ми е ясно..Weary
Аз също бях в Мемориал на 18-20ден ми казаха,че ще е трансфера. Беше на 20ден, но не съм си била такава инжекция. Отидох на 2ден от цикъла на преглед проверяват за кисти и полипи, изписаха ми естрофем и прогестерон, извикаха ме след 3дни, казаха, че лигавицата е добре и чак за пср преди трансфера трябваше да отида в клиниката. Успех!

# 95
  • Мнения: 102
Вчера мина и моят зет трансфер дано всички да имаме късмет и да видим положителен тест.Вие как се чувствате усещате ли нещо лежите ли ,вършите ли си домакинската работа, ходите ли на работа.

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 10:40 от Тонита0804

# 96
  • Мнения: 33
Вчера мина и моят зет трансфер дано всички да имаме късмет и да видим положителен тест.Вие как се чувствате усещате ли нещо лежите ли ,вършите ли си домакинската работа, ходите ли на работа.


Стискам палчета за пухкав финал! ❤
Аз съм 4ти ден след ЗЕТ. Не усещам нищо. Да не кажа, че лелката ми е за петък. Нито гърди, нито нищо. Чат пат долу ниско в корема боцкания получавам.
Лежах 4 дни, днес се върнах на работа. Ще видим на къде ще му излезе края, четвърти трансфер ми е. Вече съм пред психо разпад 🫤

# 97
  • Мнения: 54
Вчера мина и моят зет трансфер дано всички да имаме късмет и да видим положителен тест.Вие как се чувствате усещате ли нещо лежите ли ,вършите ли си домакинската работа, ходите ли на работа.


Стискам палчета за пухкав финал! ❤
Аз съм 4ти ден след ЗЕТ. Не усещам нищо. Да не кажа, че лелката ми е за петък. Нито гърди, нито нищо. Чат пат долу ниско в корема боцкания получавам.
Лежах 4 дни, днес се върнах на работа. Ще видим на къде ще му излезе края, четвърти трансфер ми е. Вече съм пред психо разпад 🫤
Здравейте, и аз съм днес на 4ти ден след ЗЕТ трансфер на 2 петдневни рибока. Вие кога мислите да си пускате тест? Аз мислех в петък на 7ми ден но ще пътуваме и няма да имам как за това се чудя дали в четвъртък е рано или най-добре да изчакам до понеделник когато ще ми е 10ти ден.

# 98
  • Мнения: 33
Вчера мина и моят зет трансфер дано всички да имаме късмет и да видим положителен тест.Вие как се чувствате усещате ли нещо лежите ли ,вършите ли си домакинската работа, ходите ли на работа.


Стискам палчета за пухкав финал! ❤
Аз съм 4ти ден след ЗЕТ. Не усещам нищо. Да не кажа, че лелката ми е за петък. Нито гърди, нито нищо. Чат пат долу ниско в корема боцкания получавам.
Лежах 4 дни, днес се върнах на работа. Ще видим на къде ще му излезе края, четвърти трансфер ми е. Вече съм пред психо разпад 🫤
Здравейте, и аз съм днес на 4ти ден след ЗЕТ трансфер на 2 петдневни рибока. Вие кога мислите да си пускате тест? Аз мислех в петък на 7ми ден но ще пътуваме и няма да имам как за това се чудя дали в четвъртък е рано или най-добре да изчакам до понеделник когато ще ми е 10ти ден.

Авокадо, това е въпрос с голяма сложност в главата ми 🤣 Хем искам да пусна и аз още в петък, хем ме е страх от разочарование. И то не защото ще е рано, а досега всеки път съм пускала на 7ми ден и нулата е по-голям от мен.

# 99
  • Мнения: 102
А вие пиете ли си кафето след трансфера Kissing Heart

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 14:36 от Тонита0804

# 100
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ако ви се гади само от миризмата на кафе може и да е добър знак.Аз съм голям кафе любител,пия силно чисто черно кафе.Е при всичките ми бременности (2 успешни и 3 ,завършили с мисед) само като ми замиришеше на кафе и всичко в мен се преобръщаше.И до края на първи триместър не можех дори да погледна към чашата с кафе...

# 101
  • Мнения: 38
Здравейте  момичета , нова съм тук на 28.11 направих замразен трансфер на бластоцист . Честно казано съм малко притеснена , защото вече направих един трансфер на ембрион на 3 ден след пункцията и  го загубих ( тъй като не бях разбрала ,че не трябва да спирам прогестерона ) . Знам , че при всеки организъм е различно , но вие имате ли болки като пред менструация или някакви други симптоми . Благодаря предварително ! Желая успех на всички и скоро да видите двете чертички 😍

# 102
  • Мнения: 47
Момичета да се отчета и аз. 15.11 трансфер на два петдневни замразени ембриона. 25.11 ЧХГ - 25.1, 27.11 ЧХГ - 56.5, 29.11 ЧХГ - 150 , 01.12 ЧХГ - 446. Днес бях на преглед, доктора потвърди бременност. Има една туптяща точица. След две седмици съм отново на преглед. Надявам се да привлечете крачета след мен и август-септември всички да се радваме на коледните си чудеса - здрави бебчета ❤️

# 103
  • Мнения: 1 327
Момичета да се отчета и аз. 15.11 трансфер на два петдневни замразени ембриона. 25.11 ЧХГ - 25.1, 27.11 ЧХГ - 56.5, 29.11 ЧХГ - 150 , 01.12 ЧХГ - 446. Днес бях на преглед, доктора потвърди бременност. Има една туптяща точица. След две седмици съм отново на преглед. Надявам се да привлечете крачета след мен и август-септември всички да се радваме на коледните си чудеса - здрави бебчета ❤
Честито! Заповядай в темата за августовите бебета!

# 104
  • Мнения: 102
Момичета да се отчета и аз. 15.11 трансфер на два петдневни замразени ембриона. 25.11 ЧХГ - 25.1, 27.11 ЧХГ - 56.5, 29.11 ЧХГ - 150 , 01.12 ЧХГ - 446. Днес бях на преглед, доктора потвърди бременност. Има една туптяща точица. След две седмици съм отново на преглед. Надявам се да привлечете крачета след мен и август-септември всички да се радваме на коледните си чудеса - здрави бебчета ❤️
Честито Velki,  Михаела моя трансфер беше вчера абсолютно нищо не усещам, нека кажат другите момичета

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 17:48 от Тонита0804

Общи условия

Активация на акаунт