Споделям мнение относно фирмата 60K

  • 8 173
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Аз бях кандидатствал там, имах интервю на определено време, чаках около 30 мин и никои не се яви

# 31
  • София
  • Мнения: 38 535
По принцип навсякъде дават ниски пари и кофти смени само с английски.

# 32
  • Мнения: 2 453
Споделям какво стана с моя приятелка относно работа в 60К и ще споделя моят опит, който уточнявам, че се базира на работа в колцентър, към фирма Сайтел от периода юли 2021г. до септември 2022г. Моята работа беше изцяло с английски за проекта Just Eat, изцяло хоумофис, малко работа, между 1100-1200 всеки месец буквално за нищоправене, 8 часа работно време, като в него влизаха и почивките, които са общо 1 час. Страхотно отношение от целия екип, заплата в уречения ден, доплащане за нощния труд и работа на празници. Но работата беше буквално нищо и по цяла смяна имаш повече от половината време да правиш каквото искаш из къщи.

Вчера моя приятелка е била на интервю в 60К за работа по проекта ebay. Заплатата, която са й предложили е 970 лева, плюс бонус, който не е ясно дали може да си спечели след 6 месеца изпитателен срок. Каза, че са й звъннали и са й казали да направи три теста. 1. Тест по английски език, 2 тест по немски език и 3 някакъв тест за Ексел с търсене на информация от Гугъл. Представила се е отлично и на трите, работата била по 8 часа и половина, заплатата е била 970 лева чиста заплата, брутна 1250 лева. Казали са й също, че ако реши да напусне е както сте писали и вие - 2 месеца предизвестие или изплащане на две заплати. Не знам, защо условията в тази фирма са толкова ужасни, на мен ми звучи като експлоатация на труд. Имах колежка в Сайтел, на която гаджето й беше тийм мениджър в 60К и сам й беше казал в никакъв случай да не работи за тях, затова тя беше дошла в Сайтел.

# 33
  • Мнения: 135
Кой изобщо в София с английски език би работил за няма и 1000 лв?! Тези явно се шегуват. Представям си нивото на хората във фирмата..

# 34
  • София
  • Мнения: 38 535
Ужасно безобзрани пари за английски!!! Пълен срам.
Една продавачка в квартално магазинче взима повече!
Това е пълна подигравка и тези, които се подлагат на нея, са пълни клоуни.

# 35
  • Мнения: 2 453
970 лева не е за английски, а за английски и за немски! Това е нереално!

# 36
  • София
  • Мнения: 38 535
Аз ако чуя такава заплата, ще откажа да правя теста! 😁

Общи условия

Активация на акаунт