настройки на принтер

  • 1 766
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 905
Здравейте . Не знам дали е подходящата тема .
Имам нов принтер и Ви пиша не да се хваля, а за да ме светне някой какво да правя .
Какво трябва да направя , когато работя с друг принтер , а не със стария .
Как да го настроя ?
Разбрах , че трябва да се инсталират драйвъри . Как и от къде да ги инсталирам ?
 Нещо друго трябва ли да се прави ?
Не съм работила с принтер до сега и ми е неизвестно . Моля ако някой знае и друга информация да ми каже .
Модела е : Brother DCP-B7500D series

# 1
  • Мнения: 25 589
Нямаш ли упътване? Прочети го внимателно, там трябва да е обяснено всичко стъпка по стъпка.

https://support.brother.com/g/b/manualtop.aspx?c=bg&lang=bg&prod=dcpb7500d_eu

# 2
  • Мнения: 1 905
Благодаря. В момента не е в мен .

# 3
  • Мнения: 25 589
Изтегли си от линка, който ти дадох.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 548
Трябва да имаш инсталирани на компа драйвери за всички принтери, които ще връзваш към него. Можеш да си ги изтеглиш от съответните сайтове. Най-лесно ще ги намериш, ако напишеш в гугъл модела на принтера и driver download. Когато разпечатваш в прозорчето където се правят настройките за печат най-отгоре излиза списък с наличните принтери. Избираш необходимия. Иначе ще печата на който е избран по подразбиране.

# 5
  • Мнения: 1 236
По принцип принтера щом е нов би трябвало в кашона да има и някакви дискове с драйвери, даже и за различни Уиндоуси 32 и 64 битов. Инсталирайте според вашата версия.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 548
Стига компютърът да има дисково устройство.

# 7
  • Мнения: 1 236
Има външни такива на USB. Аз ползвам такава ДВД записвачка за лаптопа, защото неговата от неползване нещо не чете хубаво, и въобще за по добра работа с дискове, както и да правя аудио за други хора.

# 8
  • Мнения: 1 905
Вчера дисковете и другите работи не бяха в мен и тъй като имам диск , но на лаптопа нямам място за диск и изтеглех драйвъри от нета. Инсталирах ама като го включа на принтера пише невъзможно печатане. Вече утре ще ги взема и ще погледна ако ли не ще чакам някой по - компетентен от мен . Grinning Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 4 548
Вчера дисковете и другите работи не бяха в мен и тъй като имам диск , но на лаптопа нямам място за диск и изтеглех драйвъри от нета. Инсталирах ама като го включа на принтера пише невъзможно печатане. Вече утре ще ги взема и ще погледна ако ли не ще чакам някой по - компетентен от мен . Grinning Grinning
Провери в Devices дали точно този принтер е избран по подразбиране. Трябва да има зелена отметка върху него. Ако е жълта удивителна, нещо не е както трябва и няма да печата.

# 10
  • Мнения: 1 905
Вчера дисковете и другите работи не бяха в мен и тъй като имам диск , но на лаптопа нямам място за диск и изтеглех драйвъри от нета. Инсталирах ама като го включа на принтера пише невъзможно печатане. Вече утре ще ги взема и ще погледна ако ли не ще чакам някой по - компетентен от мен . Grinning Grinning
Провери в Devices дали точно този принтер е избран по подразбиране. Трябва да има зелена отметка върху него. Ако е жълта удивителна, нещо не е както трябва и няма да печата.

Mnogo vi blagodaarq !!!

# 11
  • Мнения: 1 236
А сетих се нещо. Ако много се закучи и не иска да работи, за всеки случай деинсталирай предишните драйвери за стария. Един път така брахме много ядове със нов принтер.

Общи условия

Активация на акаунт