Имате ли често разни болки!?

  • 2 922
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 271
И аз се нареждам в графата: от къде да започна.. Пукат ми ставите, боли ме глава когато времето се променя, имам 6мм по-къс крак и ме боли гърба, стомахът ми е разстроен доста често, имам хемороиди е това е, и съм на 35. Но като спрях пушене, месо и млечни, и съм веган, нося стелки, и ям по-внимателно, да кажем, че се живее по-добре. Абе все така ще е явно. Ама важното е да сме позитивни и да не се отказваме.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Да се "похваля" и аз. Освен нервно-тревожното, заради което дълги години не се откачам от едни хапчета, много често главоболие имам. Седмично по 1-2 пъти пия обезболяващи, а около цикъл - повече дори. От половин година ме боли кръст и гръб, но само през нощта и сутринта, в легнало положение. Схваната почти постоянно, със сколиоза и кифоза. Сгъстявам кръвта и вече изгубих 2 бременности.

Имам мигрена, която боли зверски. Намерила съм как да я контролирам - с режим.
С какъв режим?

Последна редакция: пн, 12 дек 2022, 17:21 от Не се сърди, човече

# 32
  • Мнения: X

Имам мигрена, която боли зверски. Намерила съм как да я контролирам - с режим.

С какъв режим?

Звучи странно, но режим на сън, будност и тренировки. Нито да спя малко, нито да преспивам. За мен е идеално около 9 ч. Под 9 са ми недостатъчни, над 9 са ми много. Старая се да си лягам по едно и също време, да тренирам (подобрява съня) и да не употребявам много алкохол и най-вече червено вино.

Аз с това нещо си разредих пристъпите и вече имам 1 на три месеца.

# 33
  • Мнения: 107
Оффф,аз съм тотален хипохондрик.. много сме май 🤪. Изморих се да се измъчвам. Миналата година покрай ковид го задълбочих  . Мен пък ме е страх да не се разболея от рак...все ровя в нета,търся,мисля... все се оглеждам и услушвам . Всяко треоване на тялото...чак някой път пък си казвам сега защо нищо не чувствам...изключително е противно това състояние. Майка на 3 деца съм... нз как да се измъкна от това положение...сега съм се вторачила в очите. Все ми се виждат мътни и долния клепач е по- блед....не е така розов като на другите. Пълно перко...

# 34
  • Мнения: 387
Много е лошо това положение,и аз доста често имам  напълно реални физически усещания,резултат от психиката.Чак се чудя как е възможно.Това е много мъчително и изтощително и сериозно влошава качеството на живот.Сега например съм решила,че езикът ми е скован,не мога да го движа доцре и да говоря и съотнетно мисля за инсулти,тумори и т.н.и от 1 седмица гледам в 1 точка по цял ден.

# 35
  • Мнения: 107
Вчера ходих на йога. Много ме разсейва и се чувствам добре. Споделих с момичетата, че психически доста съм разклатена. Те забелязаха,че много съм отслабнала. И ми казаха за пастилите на д-р Бах. Днес ще си ги купя  . Помагали при състояние на тревожност,страх ,депресия.  Та,дано ,защото аз много трудно ги контролирам тези мисли 😩

# 36
  • Мнения: 26
Здравейте, и аз се включвам в темата.Вече тотално откачвам тъкмо ми мине едно и започва друго.Все си мисля, че умирам от 6 месеца ми трепти долния клепач на окото и ми изтръпват през нощта предимно ръцете.Ходих на очен, лицево челюстен , правих и скенер на глава.Не се откри нищо , Слава Богу.Но симптомите са ми факт и не отшумяват.Мшсля и ЯМР да си направя на главата , личната лекарка ми спомена за някаква диагноза като прогресивна ...склероза може и правилно да не го изписвам, защото само пр и думата склероза за малко не ми спря сърцето.От известно време живея като обречена, нито ми се говори , нито ми се излиза, лежа и гледам в една точка.

# 37
  • Мнения: 387
Нормално е,и аз като се забия в някакви хипохондрични мисли нищо не правя,гледам в една точка,чета в интернет,особено ако има.почивни дни.Тогава е истински кошмар,поставям си различни диагнози и то възможно най-ужасяващи.Лошото е,че някой ден наистина ще разболея от нещо и никой няма да ми повярва.Близките ми не ме слушат вече.Впрочем и на мен ми трепка долният клепач.от ляво от много време.

# 38
  • Мнения: 82
Случвало ли ви се е да получите сърцебиене от жега? Стаята в която спя е около 30 градуса, може би и повече. Ям, колкото да не умра дето се вика и много често ми къркори корема, включително нощта. Дали може от това сутрин да ми тупка по-силно сърцето?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 361
И на ММ му трепка долния клепач, понякога с дни. И ръцете му изтръват през нощта, буди се от крампи в краката, а бе пълен е с болежки, но грам не го трогват. Сигурно има магнезиев дефицит, най-малкото.

Сърцебиене съм получавала само веднъж, като бях бременна. Лежах си, а сърцето ми биеше лудо като че съм тичала.

# 40
  • Мнения: 26
Нормално е,и аз като се забия в някакви хипохондрични мисли нищо не правя,гледам в една точка,чета в интернет,особено ако има.почивни дни.Тогава е истински кошмар,поставям си различни диагнози и то възможно най-ужасяващи.Лошото е,че някой ден наистина ще разболея от нещо и никой няма да ми повярва.Близките ми не ме слушат вече.Впрочем и на мен ми трепка долният клепач.от ляво от много време.
[Здравейте, това трептене, което и вие имате от месеци ли е ?

# 41
  • Мнения: 387
Може би 2 месеца

# 42
  • Мнения: 26
Може би 2 месеца
Много е все едно имам нещо в окото на моменти, а два пъти ходих на очен, то и потрепването често е видимо, но е непрекъснато почти през целия ден и това вече адски много ме изтощава и плаши.Личната предложи и ЯМР да направя , защото правих скенер вече.

# 43
  • Мнения: 387
Направете ЯМР за ваше успокоение,от личен опит знам,че това много помага,ще се почувствате по-добре ако няма нищо обез окоително и ще спрете да обръщате внимание.Постепенно това трепкане ще се махне.

# 44
  • Мнения: 26
Направете ЯМР за ваше успокоение,от личен опит знам,че това много помага,ще се почувствате по-добре ако няма нищо обез окоително и ще спрете да обръщате внимание.Постепенно това трепкане ще се махне.
Най- вероятно ще направя.Благодаря Ви за отделеното внимание!

Общи условия

Активация на акаунт