🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 13 (28.11 - 04.12) 🐄

  • 34 845
  • 856
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 218
Наказанието е тъпо, най-малкото няма време за превъзпитание, така че всички само ще търпят негативи за да не си отиде някой, който няма шанс да спечели дори и при занижено значение на вота на зрителите на финала. Наказанието трябваше да е индивидуално, след като не искат да го гонят, 48 часа само за него - той сам щеше да си излезе - Grinning. Не знам какви ги дрънкаше Иван, но в реалния живот изобщо нещата не стоят така и наказанието се търси лично, търси се и възмездяване на пострадалите, солидарна отговорност само за група виновни, няма такъм филм обществото да търпи негативи заради някой нарушител... освен ако не е политик. Grinning

# 46
  • Мнения: 9 107
Благодаря за новата тема и за труда!
За Веселка и Калин съм вече май трайно .
За Радо се очакваше да се издъни след толкова време, интересно ми е с какво , сега сядам да гледам

# 47
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 068
Радо ми е същи 15-годишен тийн де яката го тресе хормона и няма връзка с главния. Но, аз го предпочитам пред ревящия Яни, съскащия Чавдар и патоса Финци.
Продукцията яката го черни и кове Радо, явно да обърнат зрителите в исканата от тях посока. Тцъ, не всички ви се връзваме на номерцата, няма как да ни повлияете (на всички), колкото и да се напъвате и да ви се иска.

# 48
  • Мнения: X
Радо не е добре с главата. Казах го в началото като почнаха проявите му, казвам го и сега. Има нужда от психиатър!

# 49
  • Мнения: 3 147
Камелия я е страх Радо да не ѝ вземе гащите ли? 🤣🤣🤣

# 50
  • Мнения: 15 960
Защото безнадеждните я пазят за лесна плячка на боата Камелия и така да стигне до финал.
Ами Нина като ратай нямаше ли да извика Ками за дуел? Сега Аксения може да извика Ками.

# 51
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 068
Камелия я е страх Радо да не ѝ вземе гащите ли? 🤣🤣🤣
Да непраното бельо. Ама Радо си влезе в серия, от трън та на глог е неговото.

# 52
  • Мнения: 780
Радо ми е същи 15-годишен тийн де яката го тресе хормона и няма връзка с главния. Но, аз го предпочитам пред ревящия Яни, съскащия Чавдар и патоса Финци.
Продукцията яката го черни и кове Радо, явно да обърнат зрителите в исканата от тях посока. Тцъ, не всички ви се връзваме на номерцата, няма как да ни повлияете (на всички), колкото и да се напъвате и да ви се иска.

А нещата, които Радо прави одобряваш ли ги ? Ако и ти си там и гладуваш заради него и ти рови в багажа браво ли ще му кажеш ? Продукцията не си измисля случки, които не са се състояли.

# 53
  • Мнения: 1 278
Радо наистина е застинал в развитието си някъде към единадесетата си година. Много добър анализ на Чавдар. Това поведение съм го виждала доста често у българина, да застава в нападение, когато и виновен.

# 54
  • Мнения: 2 937
Евала, Калне!

# 55
  • Мнения: 6 171
Този епизод посветиха само и единствено на Радо и неговите постъпки.

# 56
  • Мнения: X
Страшна досада! Ми да го гонят и да се свършва. То веднъж, два, пет, сто пъти му се размина и всички страдат заради неговия дебилизъм.
И да потърси професионална помощ, че сега и без работа ще остане... Ама кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи. Ако ще и по три пъти на ден да ходи на църква.

# 57
  • Мнения: 4 397
Радо си е проблемен, спор няма. Но ми идва в повече това всички срещу един.

# 58
  • Мнения: 3 147
И на мен ми идва в повече, да не говорим, че Радо не е единственият, който се оправдава с детството си.

Последните седмици ми припомниха защо бях спряла да гледам реалити формати, винаги изкарват най-грозното у човека.

# 59
  • Мнения: X
Радо си е проблемен, спор няма. Но ми идва в повече това всички срещу един.
Викаш, поне двама да бяха... Като Киро и Ивайло срещу Ваня, а то... аматьори! Trollface

Общи условия

Активация на акаунт