Скъпите козметични продукти, от които сме доволни

  • 22 655
  • 183
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 584
Този крем ми го бяха донесли от Щатите преди 4-5 години. Бях наистина впечатлена от резултата, но тук цената му е една заплата:

Топеше се като балсам и направи кожата ми прекрасна. Обожавам аромата му и никога няма да го забравя, понякога се сещам за него и търся подобен парфюм, хаха.
От по-достъпните за моя джоб, висок клас харесвам Revitalising supreme дневен и околоочен на Есте Л.

# 106
  • Мнения: 8
Ползвах дълги години козметиката на Estee Lauder, като периодично редувах с нещо ново. Така открих Shiseido козметиката и ми стана любима.
Но тъй като кожата се променя с годините, реших да потърся нещо ново.
Преди няколко месеца след добра реклама от продавач в магазин си взех крем и околоочен на Sensai Cellular Performance Lifting. За сравнително високата си цена нямаше очаквания ефект и ми стоеше някак по-сух, а околочният крем ми щипе периодично при ползване.
Измазах търпеливо крема и се върнах на Shiseido, като този път взех Benefiance Wrinkle Smoothing с 20 фактор. Много приятен лек крем.
Търся си много добър серум с вит.С. Много добри отзиви намерих за Skinceuticals vit.C, но си е скъп и бих искала да получа информация дали си заслужава парите.

Последна редакция: нд, 12 фев 2023, 11:29 от Malerina

# 107
  • Мнения: 4 586
За серум с витамин С, мога да препоръчам естер с серума на Ана Лотан.

# 108
  • Мнения: 14 486
Новият серум на Ланком е с вит. С и наистина маха петна, майка ми го ползва. Но и той е скъп

# 109
  • София
  • Мнения: 1 710
В момента ползвам този лосион през деня преди крема за лице и съм много доволна:

Определено няма да е единственият продукт на Sensai, който пробвам. Действително обаче след него кожата ми е леко суха, но усещям едно много приятно опъване, като лифтинг ефект. Така или иначе след него ползвам доста богат крем (Орхидеята на Герлен) и не е е проблем, че кожата ми след лосиона е суха.
Преди няколко дена ми пристигна този серум, който ще пробвам след Sensai.

Не съм ползвала нищо на Shiseido и съм доста любопитна.

# 110
  • Мнения: 8
Определено Сенсай опъва леко кожата. Но моята кожа е по-скоро суха и като основен крем не ми беше достатъчен. Орхидеята на Герлен не съм ползвала, но имам тестер. Ще го пробвам.
Много приятен хидратиращ гел на Kiehl's имам в момента, но определено не знам кога е най-удачното време за него и в коя част на рутинатата го вмъкна. А го купих поради дехидратация на кожата ми  от третиноин преди два месеца, когато започнах да го ползвам. Имаше действително ефект тогава. Сега хидратирам много и с различни средства, та този хидрогел остана малко встрани, което е жалко.

Последна редакция: пн, 27 мар 2023, 10:04 от bubanka

# 111
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Вит Ц отново препоръчвам Alies of skin. А от бюджетните G&G никак не е лош.

# 112
  • USA
  • Мнения: 7 288
Chantecaille

Започнах нова марка и още с маската за лице ме спечелиха.Gold Recovery Face Mask.
Страхотна е.Сваля едни 5 години от лицето и го прави лъчезарно и сочно.
Имам и серума Bio Lifting Serum+ ,който обаче не е чак толкова уау за цената си.Леко лепне,макар с крем отгоре да не личи.
Поръчах си днес крема 24Karat Gold Firming Moisturizer пак със златни частици и очаквам чудеса.

Скоро нямам планове да поръчвам, макар че има други продукти,които съм си набелязала за по натам.
Колкото повеч напредваме с годините,толкова по-скъпо ни струва да се поддържаме.

# 113
  • Мнения: 825
Някой да има впечатления от този корейски околоочен ? Какъв е ефектът,съотношение цена/качество?

https://moiatakozmetika.com/product/okoloochen-anti-eydj-krem-zl … _sgm_action=click

# 114
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Някой да има впечатления от този корейски околоочен ? Какъв е ефектът,съотношение цена/качество?
https://moiatakozmetika.com/product/okoloochen-anti-eydj-krem-zl … _sgm_action=click
Отговорих ви детайлно в темата за корейска козметика.



Преди няколко дена ми пристигна този серум, който ще пробвам след Sensai.
Скрит текст:

Не съм ползвала нищо на Shiseido и съм доста любопитна.
Нали знаете, че този серум се слага на първа стъпка, преди всичко друго и една от функциите му е да "еnhances the efficacy of other skincare products". Овлажняването, което дава сам по себе си е достатъчно за 25-30 год кожа, но ако сте над тази възраст си добавете поне още един серум + лосион + крем.

Последна редакция: нд, 19 фев 2023, 16:16 от Agent Provocateur

# 115
  • София
  • Мнения: 1 710
Да, знам. За това го ползвам заедно с богат крем. Не очаквам от него овлажняване.

# 116
  • Мнения: 8
От седмица използвам  сутрин и вечер HA Intensifier на Skinceuticals и съм с отлични впечатления от него. Забелязвам положителното въздействие на хиалуроновата киселина.
Кожата ми е мека, изглежда свежа и хидратирана.

# 117
  • Мнения: 1 002
А кой ви е любимият серум за суха към нормална кожа? Бих искала да пробвам нещо различно от този на Ел, като имам колебания между Clarins double serum и Guerlain abeille royalle.. Но съм отворена и за други предложения.

# 118
  • Мнения: 680
Момичета, знаете ли в BG откъде може да се купи това
https://biotulin.com/
https://madame.lefigaro.fr/beaute/make-up-soins/le-botox-naturel … ?origine=VWR22001

# 119
  • София
  • Мнения: 154
А кой ви е любимият серум за суха към нормална кожа? Бих искала да пробвам нещо различно от този на Ел, като имам колебания между Clarins double serum и Guerlain abeille royalle.. Но съм отворена и за други предложения.

Аз съм доста впечателна от този на Ланком, както и от околоочния от серията. Много добре се отразява на моята кожа.

https://www.notino.bg/lancome/genifique-advanced-podmladjavassh- … iceto/p-15988996/

Общи условия

Активация на акаунт