Актрисата Диана Димитрова - жертва на насилие?

  • 133 138
  • 3 293
  •   1
Отговори
# 3 255
  • Другата България
  • Мнения: 37 869
Омразата е диагноза, с която не виждам дори и с помощ как би се справила.

# 3 256
  • Мнения: 32 569
Е, то любовта и омразата нали казват, че вървят ръка за ръка.
Баси, никога не съм мразила някой мъж за това, че не ме обича или че ме е зарязал.
Тая жена е много жалко същество. Чисто и просто има голямо его, ама всеки си пати от простотията.

# 3 257
  • София
  • Мнения: 7 895
Адвокатът ѝ каза,че песимист за делото.
Какво СДВР я гони.
А речника ѝ е без коментар.

# 3 258
  • Мнения: 69 354
Много елементарно това същество. Симпъл. Предвидимо. И жалко.

# 3 259
  • софия
  • Мнения: 26 012
Толкова е превъртяла, че очаквам вече да каже името от злоба. Игнорът и това, че не получи очакваната реакция, я побърква.

# 3 260
  • Мнения: 17
Е, то любовта и омразата нали казват, че вървят ръка за ръка.
Баси, никога не съм мразила някой мъж за това, че не ме обича или че ме е зарязал.
Тая жена е много жалко същество. Чисто и просто има голямо его, ама всеки си пати от простотията.
Там е работата,че тя не го мрази.Имам чувството,че просто не може да го преживее още.

# 3 261
  • Другата България
  • Мнения: 37 869
Просто не получи това, което очакваше.
Като обществен отзвук, и като съпричастност от жените и майките, и като реакция на самия Вергов.
Което още повече я озлоби, и към трите горепосочени групи и отделни личности.
И тук вече започна омразата, към всеки и всички.
Не може да го преживее, всичкото това нещо, факт. Което я кара да се излага още, и още, и още.
Само че не го прави от любов, цъ.

# 3 262
  • София
  • Мнения: 23 176
Ще видим какъв пророк ще изляза, но според мен дотук беше и с без това колебливата и филмова и театрална кариера.

# 3 263
  • Мнения: 2 579
Има нещо много шантаво в Диана.
И нещо май намирисва отдавна историята.
Ако това наистина е омраза, защо чак след 5 години се изля? А не още тогава, когато е било прясно чувството...

# 3 264
  • Мнения: 5 846
Диде, то се вижда кой е бясното куче. Жалка, жалкаа..😁

# 3 265
  • Мнения: 69 354
Аз си тръгвам...стига съм я чакала пред Темида. Joy
То е от ясно по-ясно, че Диде до там няма да стигне. До съд. Тц. Няма, Диде....друг път ще е, душко...Grinning

# 3 266
  • Мнения: 32 569
Какъв съд бре, тая бълнува Joy

# 3 267
  • Мнения: 276
Ще видим какъв пророк ще изляза, но според мен дотук беше и с без това колебливата и филмова и театрална кариера.
За съжаление и аз мисля същото. При толкова малък пазар и толкова красиви млади актриси, никой няма да иска да работи с "проблемен" човек.  В началото й симпатизирах и съчувствах, но адвокатът каза, че няма подадена жалба. Реално или искаш справедливост, или просто правиш панаири. И мотивът ти е именно да правиш панаири, а не защото си се събрал и т.н. Жалко наистина за всички други жертви на насилие.

# 3 268
  • Мнения: 69 354
По-далеч от фейса няма да стигне. Тъй ми се подава.....от звездите Nerd

# 3 269
  • Мнения: 17
Очаквам съвсем скоро нов пост.Този не събра нужните лайкове и коментари.Бясна е сигурно,че не и се оказва нужното внимание.Ще пише,ще пие,ще трие и така до следващата вулгарна публикация.Оре дъното това момиче,но къде е "най-добрият адвокат" да я посъветва,че така не си помага,а затъва още повече.

Общи условия

Активация на акаунт