Актрисата Диана Димитрова - жертва на насилие?

  • 133 143
  • 3 293
  •   1
Отговори
# 3 240
  • Мнения: 5 846
Знам ле колко я е одрал "Най-добрият адвокат".

# 3 241
  • Мнения: 69 354
Знам ле колко я е одрал "Най-добрият адвокат".

Ми колко..жалба не е писал, щот Диде не е подавала такава. Самосезиране имаме. Етап досъдебно производство, не е влязло в съд и надали ще влезе.
Може да се види по наредбата колко е минималното възнагр.за този тип дела...да я представлява и придружава.
Я я питай у фейЦа да те банне Joy

# 3 242
  • Мнения: 15 984
Е какъв ще да е тоз хонорар пък чак толкоз? Joy Че и тя скъпичко си продава картините, не се шегува.
Нищо де, няма да отидат зян парите, ако вестникът не изнамери някоя компрометираща снимка на двамата, имат шансове поне това дело да спечелят. Щото вероятността за дело срещу евентуалния насилник клони към нула, та поне една победа да имат, налЕ.

А, скъпичко - 2500 лв за картина. Имаме художници с картини за по над 10 000 евро. С тези картини не може да плати никакъв адвокатски хонорар. Добре, че и в театъра играе, че ако разчита само на картините......

# 3 243
  • София
  • Мнения: 23 177
100% от картини печели повече, отколкото в театъра.

# 3 244
  • Мнения: 5 846
Те в театъра играят само за слава. Едва ли взима повече от сто-150 за постановка. Като знам колко взимат в общинските театри в София. Няма и хиляда лева.

# 3 245
  • Мнения: 2 714
Пък и тя не е на щат в никой театър. Участва единствено в тази постановка като гост.
Абе да не я мислим нея, щом си е наела "най-добрия адвокат", значи може да си го позволи.

# 3 246
  • Мнения: 5 846
Може, едно юлско лято време. Знам, че не е на щат, но и хонорарите на гостуващите са също толкова символични. Всичко е за изкуството и за славата.

# 3 247
  • Мнения: 2 714
Ми да де, едно и също казваме Simple Smile

# 3 248
  • Мнения: 39 727
В две постановки е- Червено и черно и Тютюн

# 3 249
  • Сф
  • Мнения: 10 812
Знам ле колко я е одрал "Най-добрият адвокат".
Това не е най - добрият адвокат в тази материя. Може и нищо да не ти струва , зависи кой си  - хаха . Дианчето направо не я виждам къде е е тръгнала.  Само тя си знае .

# 3 250
# 3 251
  • Мнения: 9 194
Това пак са камъни в градината на Вергов. Беше скоро в болница за операция. Голяма е омразата, голяма. Но сякаш сега е пламнала много повече отколкото преди 5г.Какъв е този изказ от дама, човек на изкуството.. като "дамите" във Факултета. Надминава ги даже.

# 3 252
  • Другата България
  • Мнения: 37 870
Тази жена е болна.
Но за съжаление лечение за нейната болест няма.

# 3 253
  • Мнения: 39 727
Има, но и трябва помощ.

# 3 254
  • Мнения: 69 354
Простакеса. Яко изпростя..бляк.

Общи условия

Активация на акаунт