Актрисата Диана Димитрова - жертва на насилие?

  • 132 832
  • 3 293
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 19 246
Побой по сценарий, но той си я удрял наистина.

# 61
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 018
Ама на това се реагира веднага. Освен това трябва да имат и професионална застраховка за увреждания на снимки. За да има иск към него трябва да доказва че е било нарочно с цел увреждане, а при условие че е за филм няма как да стане. Въобще цялото е една криво насочена шумотевица.

# 62
  • София
  • Мнения: 35 089
От кога е престъпление да работиш, за да си осигуриш издръжката? Явно, по нечии оценки, е трябвало да избере да бъде бита и гладна.
Изрази като" трайкаш" и "сериалчето" показват ясно негативно пренебрежително отношение към жертвата. При положение, че не струва пари да покажеш емпатия. Или, поне да не се излагаш.
Тя е избрала да бъде бита и богата, тя, не ние.

Иначе я хересвам, следвам, била съм и на изложба. Красив, сензитивен човек.

# 63
  • Мнения: 1 247
От кога е престъпление да работиш, за да си осигуриш издръжката? Явно, по нечии оценки, е трябвало да избере да бъде бита и гладна.
Изрази като" трайкаш" и "сериалчето" показват ясно негативно пренебрежително отношение към жертвата. При положение, че не струва пари да покажеш емпатия. Или, поне да не се излагаш.

Защо да се излагам? Нима нямам право на мнение и да го споделя със света? Недей се държа като единственият носител на истината, защото не си.

Да, трайкала си е и си е гледала сериалчето. Кой е казал, че освен бита ще остане и гладна, ако каже истината на момента?! Точно такъв тип мислене БИХА МЕ, А АКО КАЖА НЕЩО И ГЛАДНА ЩЕ ОСТАНА води до честите шамари из българските ширини.

То и сега едно обяснение - биха ме, заплашваха ме, ама няма да кажа кой, но ето ви снимки да видите.

'ми, тогава, кво ни занимава излишно??? Търси внимание. Редно е да каже кой е, да го посочи с пръст за да може ние, като общество - да го отритнем.

Аз не постявам под съмнение твърдението, че е била малтретирана - според мен човек (без значние пол) не би лъгал за подобно нещо, освен ако няма някакви психически отклонения - нито съм гледал сериалчето, нито я познавам като обществена личност, за да преценя какъв е случая при нея. А и честно казано не ме интересува.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 386
Препоръки?
Адвокат ти препоръча да не се оплакваш в полицията, нито в съда? Да мълчиш и да си траеш?!
Поне със сигурност не адвокат и е обяснил ония работи за остарелия НК и свидетелите, нейна интерпретация са си.

-----
Препдоложение принос към клюката на вестник "Марица".
https://www.marica.bg/balgariq/obshtestvo/koy-e-majat-smlql-ot-b … t-izvesten-aktyor
По описание прилича на Юлиян Вергов. Не пише да е той, но той има дъщеря и с него Димитрова била имала връзка или слух за такава, поне Гугъл каза така.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 15:52 от Магдена

# 65
  • Мнения: 39 285
Днес е била в районна прокуратура с адвокат.

# 66
  • София
  • Мнения: 35 089
Е, ще нахраним масите с името.

Аз съм за, дори и след 5 години. Нека!

# 67
  • Мнения: 2 052
Днес е била в районна прокуратура с адвокат.
Това е добре - ако има нещо да казва, да го каже, където му е мястото. Всичко друго е търсене на сензация и сеене на съмнения.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 14 386
Тя още с изявлението "няма да кажа кой" е следвало да си дава сметка, че може както да я питат настоятелно, така и друг да каже името вместо нея.

# 69
  • София
  • Мнения: 19 246
Ех, тази наша прокуратура...
Гешев ходи да пие кафе с някакъв набеден "талисман" на Капана, сега Районната прокуратура се задейства, без да е пусната жалба...
Работят, та пушек се вдига

# 70
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 847
Могат да се самосезират. Не е нужна жалба.

# 71
  • София
  • Мнения: 19 246
Ясно че могат, питам редно ли е

# 72
  • Сф
  • Мнения: 10 658
Направо не вярвам какво чета. Шарки звъннала на адвоката си,а не на полицията , защото Съдебна медицина не работели по празници...хайде по сериозно...и аз съм минала през това, никога не бях чела по- голяма глупост, съжалявам...тя просто не е предприела нищо на момента!
Колкото до актрисата, постовете на Сийка най- много отразяват и моя мироглед. Трябва да излезе всичко вече, цялата история, защото подозирам това е само част от нея . Фейсбук също ме заля с историята. Първоначално реагирах състрадателно, но тези 30 човека ,които не са се обадили? Не мога да си го представя. Освен, че е пребита по време на снимки, казва че е И заплашена публично пред всички! И никой пак не реагира. Идва ми в повече. От 30 човека никой не е скочил, защо? Това не са мутри в заключено тъмно  заведение през 90 те, това са хора с които ще продължи да работи. Много прилича на някаква лична история , не че е редно любовника да те пребива примерно , но тя пише че умишлено е търпяла ,заради кариера. Какво ,що, само тя  си знае как се е подложила и защо. Лошото е, че сега стана голям шум, пуснато така анонимно и няма как да останат така нещата. Хората почнаха да говорят и дори вече спрягат имена. Което е много зле за невинните. Да не говорим, че в статията към края дори хвърли лоши думи по цялата гилдия, с което не съм съгласна .
С две думи, това което направи Дияна е тъпо. О, тя и тогава е знаела че не е редно, но продължила ..
Давайте да почваме да гадаем, тя вълната тръгна. Аз не съм гледала нищо, така че съм пас. Но ето такъв неин пост видях някъде в нета цитиран.

# 73
  • София
  • Мнения: 35 089
Защо да не е? Това ѝ е работата.

# 74
  • София
  • Мнения: 16 193
Признавам си, че за полиция дори не ми хрумна, най-малко от тях съм очаквала в момента на събитието, празнуване на Нова година на хижа в планината, да ме (о)пазят. На адвокат се обадих на сутринта, по пътя за София, като очаквах да ми каже къде да отида и какво да правя. До сутринта  треперех неконтролируемо.  Синини по лицето нямах, блъскаше ме в стените, може да съм имала охлузвания по тялото и по главата, и от душенето следи по врата, но след разговора с адвоката изобщо не съм се оглеждала да търся доказателства. За мен единственото важно беше да си взема децата и да се изнеса. Дотолкова ми е стигала идеята да се спася.

Изглежда, все едно се оправдавам, знам. Пиша  в темата, не за да насочвам вниманието върху себе си, аз моя проблем отдавна съм го решила, пиша заради актрисата, която с такова настървение виртуално разкъсвате. Аз също, от сегашна гледна точка, тогава  съм постъпила неправилно, страхливо и егоистично. Гледала съм да опазя себе си и децата, но не и евентуалните следващи негови жертви. Не ми е хрумвало да обмислям кое е редно и кое не.

Общи условия

Активация на акаунт