Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 129 - декември 2022)

  • 111 536
  • 1 856
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 406
Благодаря за темата! Много успешен да е месеца.

Да попитам спечелилите пингвинче от Киндер. Като си изпратихте данните за доставка, потвърдиха ли ви с имейл, че са получили данните ви. На мен нищо не отговориха, а това е най-исканата награда у дома и най-чаканата.
Не съм участвала за пингвинчето, обаче бях спечелила куфар и като пратих данните нямах обратен имейл. Така, че споко не връщат обратна кореспонденция, направо пращат наградата.

# 31
  • Мнения: 397
Кой носи ваучерите на Куинс?

# 32
  • Мнения: 2 021
Успешен последен месец на 2022г.
И моя късмет от Лидл е същия. Взимали сме миналата година от крема с червения етик, не беше лош, все едно мажеш с бисквитки 🤣

Вчера от кф взех от новата кола с бели капачки, сега ги светнах, имат код отдолу, не че държа на чаша де. Обаче всички нови капачки ли са бели? Фантата си беше само с оранжеви, то даже едвам изровихме и кола с бели.

Мислех да взема и в Софиямел да се включа, ама както обикновено нямаше промоционални опаковки. Имаше де, ама от старата игра.

# 33
  • Мнения: 6
Някой питаше за теглене днес - Smirnoff би трябвало да обявят печеливши.
Също така, играта на Gliss в Лили беше до вчера,но те винаги слагат някакви невиждани срокове за теглене, сякаш подаряват совалка.

Честита ни нова тема! Успех на всички през най-приказния месец. 🎉


Да днес ще обявят печелившите от играта на водка Smirnoff,  дано имаме успех, след разочарованието от Elit Bars...

# 34
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Кой носи ваучерите на Куинс?
Спиди

# 35
  • Мнения: 2 695
Честит месец и нова тема!
С няколко участия съм в Престиж, като едното е в моя полза. Още не е пристигнало гномчето. Смятах да пробвам още веднъж, но май ще мина на Милка. 😄 Въпреки че съм в чуденка заради силно завишените цени.
В Куинс участвам с няколко бележки.
В списъка за пингвинчето ме няма, детето каза, че няма да яде повече киндер щом няма нито куфар, нито дори играчката. 😂
Миналия месец освен гномчето, друго нямам. Голям кеф, че почват календарите. 😍

# 36
  • Мнения: 397
Оффф пак трябва да се разправям с тях... отвратително държание на хората който работят...

# 37
  • Мнения: 2 981
Има много коледни календари, но да си призная никога не съм печелила от тях. Искам игра за ориз, че ми предстои да купувам....

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 16 621
И аз се включих в календарите.
Участвам и в Куинс и Хипер.
С нетърпение чакам форумните късметчета! Много ги обичам,сутрин с кафето!

# 39
  • При децата ми
  • Мнения: 6 194
Здравейте!

Има ме в списъка на "Киндер"!
Много харесвам коледните календари! Голям кеф ми прави сутрин с кафето да отварям прозорчета, късметчета и т. н...! Grinning
Вълшебен месец на всички! Christmas Tree People Santa
Здраве и много желани награди! Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Имам спомен, че от 6.12 започват Форумните късметчета.Все пак, в някои страни Св. НИКОЛА, го определят като Дядо Коледа. 😁

# 41
  • Мнения: 1 634
Може ли пак списък на печелившите от киндер? Изчезна ми старата тема.

# 42
  • Мнения: 206
Миналата година пак спиди носеше куинс.

# 43
  • Мнения: 211
Честит нов месец и нова тема. Нека донесе на всички честно играещи много награди.

Аз съм изключително щастлива, защото вчера ми звъннаха от Киндер и съм с пингвинче за малката. 😀😃🙂🙃😊
Ама в Теди няма да се включа, че вече имам фиджет, а като си знам късмета пак такова ще спечеля.

# 44
  • При децата ми
  • Мнения: 6 194
Може ли пак списък на печелившите от киндер? Изчезна ми старата тема.

Ето списъкът с печелившите на "Киндер":

https://www.kinder.com/bg/bg/xp/pingui/winners

Общи условия

Активация на акаунт