Искам да кажа...(201) през Декември 2022

  • 44 226
  • 1 056
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Весело посрещане на Новата година!

# 1 006
  • София
  • Мнения: 2 178
Весело и незабравимо посрещане желая и аз на всички!
Ние сме компания около 30 човека в хотела. Има някои кихащи, кашлящи. Обаче изобщо не ги е грижа за останалите. Та, каквото сабя покаже.
След малко отиваме на разходка до Стрелча. После малко ще поработя още като за последно за тази година и се стягаме за танците. 😘

# 1 007
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Весело да си изкарате празничната вечер, момичета!

# 1 008
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
Аз ходих да купувам готова баница от фурната до нас. Друго усилие не сменям да полагам.
Селесте, вида ли из фейсбук бележката с пожеланията от една чистачката в някакъв вход в  Славейков?

# 1 009
  • Мнения: 14 851
Боби,по-добре е. Не искам да развалям празничното настроение днес,ще се оправим.
Весело посрещане на всички! ❤🎄

# 1 010
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Весело посрещане на новата 2023 година, момичета!
Нека сме здрави,спокойни,добри и благословени!

Ще правя лозови сарми,че децата само за тях питат. Вчера направих дупчения сладкиш,за да р отлежал за днес, 😱половиният вече го няма 😂 Добре,че скрих бонбоните Рафаело,които вчера бърках,че да има нещо на масата 😂
Довечера децата,ще искат да ходим на площада,да видим,дали ще съм на кеф.
Отивам да завивам сармите 🤗

# 1 011
  • Мнения: 14 404
Аз ще правя Бьоф Строганов, салата, мезелъци и туй то. Ма сега ще прилегна 😁

# 1 012
  • Мнения: 752
Весело посрещане и от мен на всички!:heart:

# 1 013
  • Бургас
  • Мнения: 6 668
Не съм, Лин. Ако не ми пише някой в месинджър, съвсем забравям за ФБ последно време.

# 1 014
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 276
Весело посрещане на новата година, момичета!
Болните да оздравяват!

Ние се прибрахме. Изкарахме няколко дни на Рупите.
Баницата вече се пече. Късметите са готови.
Сега малко почивка и надвечер отиваме у едни приятели. Винаги е весело с тях.

# 1 015
  • Мнения: 5 398
Весело посрещане на новата година!
Да е спорна, щедра и изпълнена с радост!

Не ми се пиша, попрочитах ви, но до там.
Имах много напрагнат месец. Готвихме тържество в ДГ, мина много добре, отзивите са много положителни. Правих инвентаризация, бракувах активи... Приключвах годината.

Преди няколко дена гледахме Аватар. За късмет, над мен имаше едно дете, което не спря да кашля, киха и подсмърча 3 часа, от 3 дена ме драска гърлото. Бясна бях. Как може да помъкнеш очевидно болно дете където и да е, този филм поне още месец ще се върти по салоните?!?
Ще сме си вкъщи, не съм сигурна и дали ще дочакам НГ, или ще се опитам да се наспя. Съпругът е купил един птеродактил. Маза го с масло и подправки, след малко влиза във фурната. Аз ще правя една любима салата с варени картофи, ще настържем моркови и ябълки, ще пийнем, ще хапнем и ще гледаме филм.
А! да се похваля, вчера една майка на дете от групата ни донесе тиквеник, баклава и сиропирана баница с локум с точени от нея кори. Беше уникално вкусна, обещала на колежката, че след НГ пак ще ни донесе. Ей такива малки жестове много ни галят егото.

Весело посрещане от мен!

# 1 016
  • Мнения: 5 498
И Монка се обзаведе с пневмония. Засега ще пробваме лечение с антибиотици вкъщи, ако не стане ще трябва да постъпи в болница. Стискайте ми палци и ни помислете с добро, че и аз като Ени се самообвинявам, как допуснах да се стигне до това.

# 1 017
  • Мнения: 14 851
Ех Тути.. 😓 Стискам силно палци да се справите вкъщи! Стягай се,че им трябваме спокойни и уверени. Гушки! ❤

# 1 018
  • Бургас
  • Мнения: 7 470
Еее,ама какво става с тази пневмония? Бързо оздравяване!Дано не се стигне до болница
Аз седя на пейката пред блока и се препичам,докато чакам малката да се прибере от магазина . Сетихме се,че няма майонеза и правихме ния като най-млада Simple Smile Обаче я е страх да се вози сама в асансьора и аз я чакам

# 1 019
  • Бургас
  • Мнения: 6 668
Лин, другия път пиши да ти дам рецепта за домашна майонеза, да не юркате младежта.  Два пъти правих вече, няма грешка.

Излизах и аз с Марти, че това хубаво време навън не е за изпускане. Минахме всички през банята и се опваме вече по диваните. След 15 мин вадя баницата и може и дрямка да ударя, че нещо ме стяга главата.

Бързо оздравяване на Монката и на Синеочка! АБ да си свърши работата.

Общи условия

Активация на акаунт