Парфюмни размисли и страсти - 279 декември 2022 г.

  • 68 389
  • 670
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 112
нямам истински парфюмни желания
загледала съм един колон на ерме, но ми се ще да му се радвам, а ако преседи в шкафа 7-8 месеца преди да го започна, радостта ми няма да е особено голяма - искам да отворя кутията с треперещи от вълнение ръце, да се полея с него и да изляза на парещото слънце

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Муц, мерси за зимната тема.Two HeartsKiss Аз чакам някои проби и измежду тях е Dom Rosa Liquides Imaginaires.

# 17
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!

Мисля, че нямам Коледни аромати, но повечето ми парфюми са зимни и сега умирам от кеф да ги нося!

Искам нови аромати, но не искам да харча повече пари! 😁

# 18
  • Мнения: 2 846
Благодарности за новата тема, чакам едно бебе Олимпея от Черен петък.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 422
Благодаря за темата.
Коледните ми парфюми са тези, които обичам да си нося по принцип - ванилия и шоколад.
Ще си ползвам Vanille Absolu, This is her, La nuit tresor a la Folie.
Тези дни пробвах Choco violet и ми хареса. Не съм решила дали достатъчно обаче. Мисля да поръчам и 1-2 имитационни, тъй като не ми се дават по 300-400 за един парфюм Simple Smile

# 20
  • Мнения: 205
Онзи ден рових дълбоко в шкафа и извадих два стари, но любими парфюми за ползване точно около празниците. L'instant за Коледа и Le parfum Royal за Нова година. Ще имам подарък  под елхата My way , та някъде и него ще вредя ☃️

# 21
  • Мнения: 162
TF Cherry Smoke,  по-мъжката версия на Lost Cherry, излиза (би трябвало) скоро:
Скрит текст:

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Обожавам Lost Cherry обаче е супер нетраен дори и върху мен.Черешов ликьор с леко докосване от горчив бадем, много секси, съблазнителен и опияняващ.Много ме е яд, че е нетраен.

# 23
  • Мнения: 1 139
Чудесна тема сте спретнали Heart Exl Мерси, за което Yum

По повод празнични парфюми, нямам точно такава категория в парфюмното ми гардеробче, но може би бих отличила такива, които не използвам често в ежедневието.

Може би ще наблегна на Roja Dove Reckless, който ми е сравнително нова придобивка и не съм разносвала много. Мисля, би се вписал в по-празнично настроение.

Друг, който много си харесвам, но и той си седи така е Sisley Soir d'Orient - елегантен и изискан, подходящ за някое соаре Laughing.

Ще сложа на подносчето също Grand Soir MFK и Delectation Splendide Terry De Gunzburg. И май от тези ще избирам, ако не ми хрумне друго, но определено не съм голям почитател на откровени гурмета. Не обичам да мириша на сладкарничка или на коледни сладки Stuck Out Tongue

Иначе, нямам планове да придобивам някакви конкретни парфюми, напротив, искам да намаля бройката им!

# 24
  • Мнения: X
Обожавам Lost Cherry обаче е супер нетраен дори и върху мен.Черешов ликьор с леко докосване от горчив бадем, много секси, съблазнителен и опияняващ.Много ме е яд, че е нетраен.

Явно е до кожа, при мен е доста траен и си го усещам цял ден. И е ванилова череша, леко има аромат на топъл кекс.
С нетърпение чакам Cherry Smoke за тест.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не ми мирише на кекс въобще на мен.Ще му дам шанс в друго време, да видим.

# 26
  • Мнения: 31 377
Трайността му е 20 минути. Много е хубав, но с тази срамна трайност, която е коментирана по всички парфюмни общности, отказва много хора от покупка. Предполагам, че новият ще е траен и този ще бъде спрян.
Прасковата обаче е супер трайна.

# 27
  • Мнения: 3 777
Сега ми стана интересен Lost Cherry 🙂
Само да стигна до парфюмерия и ще го пробвам.

# 28
  • Мнения: 31 377
Ако намериш тестер, неговите се свършват първи и са все празни. Секси череша е. Ванилова, плътна, но кисела. Силно отличителна.

# 29
  • Мнения: 268
Аз асоциирам празниците не толкова с манджичките, колкото с усещането за блясък и лукс. В този ред на мисли, на мен празнични мисли ми навяват акорди на уханието в скъп хотел - пластмаса,скъпи тъкани,фин текстилен аромат,малко винил, ако щете алкантара и ухание на ново....но не знам никакви парфюми, които да носят в себе си описаното...

Общи условия

Активация на акаунт