Подготовка за кандидатстване в СМГ след 4 клас - тема 2

  • 11 047
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 85
Опитвам се да намеря информация за онлайн уроците на Мария Томова, но безуспешно. Знаете ли дали все още има онлайн уроци или ако води някъде курсове, можете ли да ми кажете къде.
 Благодаря!

# 76
  • Мнения: 78
Здравейте, тъй като през 2024 г. състезанието "Математика за всеки" ще се проведе на 8-ми юни (миналата година беше на 13 май), някой знае ли дали периодът на класиранията и записването също е изместен и ще приключи по-късно? Не успявам да намеря информация в нета.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 510
А Вие как мислите? Дали миналите години нарочно са държали резултатите в тайна по три седмици и не са ги обявявали? Според мен цялото време е било необходимо за проверка. Така че не е възможно да няма изместване и за класирането.

# 78
  • Мнения: 9 802
Аз лятото съм го писала дъждовно.

# 79
  • Мнения: 78
А Вие как мислите? Дали миналите години нарочно са държали резултатите в тайна по три седмици и не са ги обявявали? Според мен цялото време е било необходимо за проверка. Така че не е възможно да няма изместване и за класирането.
Интересуват ме факти, а не свободни съчинения и интерпретации. Би било добре, ако нямаме какво ценно да споделим, да си замълчим, поне от време на време, вместо да търсим поводи за заяждане.

# 80
  • Мнения: 209
Миналата година СМГ и НПМГ класиранията бяха заедно, а след това ПЧМГ, Питагор и 107 ОУ бяха също синхронизирани по-късно. Например изпита на 107 беше много рано, но ги обявиха заедно с другите. Детето не е нужно да е в София за записването. Важна в само датата на последния изпит.

# 81
  • Мнения: 1 737
Те я правят тази синхронизация, защото нямат интерес да запишат едни деца и те после да си отпишат, за да идат в СМГ. Затова се изчаква приема на СМГ и НПМГ.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 510
Интересуват ме факти, а не свободни съчинения и интерпретации.
Защо преди да обвинявате и да ръсите обиди не погледнете какво сте попитала?
[…] някой знае ли дали периодът на класиранията и записването също е изместен и ще приключи по-късно? Не успявам да намеря информация в нета.
Какъв отговор очаквате на този въпрос?

# 83
  • Мнения: 78
Очаквам да получа информация от човек, попаднал евентуално на статия, на която аз не съм; отправил вече запитване към МОН или друга отговорна институция или работещ в тази сфера. Тонът на гласа ми отговаря на вашия и получавате точно това, което заслужавате като отношение.

# 84
  • Мнения: 9 802
Сега започвам да търся специално за Вас.

# 85
  • Мнения: 78
Сега започвам да търся специално за Вас.
За мен не знам дали ще търсите, но ако не търсите за себе си (в случай че пряко ви вълнува тази година, защото в противен случай човек би се запитал с основание защо въобще коментирате въпроса), това вече ще е лошо - и то за вас, а не за мен.

# 86
  • Мнения: 29 846
Госпожо Магика, ако търсите информация или помощ по даден въпрос, хубаво е да бъдете любезна със списващите. Дори и някой да има желание да отговори, след подобно отношение от Ваша страна просто няма....

И все пак ще се абстрахирам от тона на постовете Ви и ще отговоря, че със сигурност ще се забавят резултатите поне 3 седмици, ако не и повече. Все пак се явяват около 1000 деца. Класирането и записването също ще се премести поне в средата, дори втората половина на юли.

И още нещо - това, че някой не е прако засегнат с кандидатстване тази година, не значи, че не може да отговаря или да има мнение по даден въпрос.

# 87
# 88
  • Мнения: 78
Много благодаря, @Hope for Two! Значи все пак няма да има забавяне. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 26
Здравейте на всички. Синът ми в момента е 3 клас и има желание в четвърти клас да посещава курс в СМГ с цел кандидатстване там. Бихте ли ми препоръчали учител, от който сте доволни?

Общи условия

Активация на акаунт