Перилни препарати и омекотители - 71

  • 40 429
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Ах,как ме е яд,че не мога да прикача снимки-намерих няколко гела на добри цени,не зная кой да си купя,като по-малко зло 😀...
Скип 85 пранета за 20,15лв.-гледам,че е испански и според таблицата на първа страница е с високо качество.
Два вида Омо ultimate -едното 40 пранета за 10,59лв.Гледам,че срокът му ще изтече 09.2023,вероятно затова е на тази цена и още едно Омо ,което за първи път виждам-на опаковката пише на италиански,но от таблицата не виждам в Италия да има Омо 😏
Skipp Испания не е добро качество.
Иначе цена брой пранета е добре ,но не е хубав
Взимай оммото ,все ще го изразходиш
Сякаш видях,че на първа страница в таблицата пише,че е високо качество.
Да така е Skip е високо качество ,но гръцкия
https://ttmarket.bg/product/skip-active-clean-prah-za-byalo-i-cv … spansko-kachestvo
Това е гръцки , обаче в ТТ маркет са го писали като испански , заблуда е това ,пише си на гръцки и това е качествения!!!!!!!
А това Испания
https://cleanmarket.bg/product/skip-active-clean-perilen-prepara … l-60-praneta-1241
На единия пише на гръцки ,а другия на испански
Добре,де. Аз ли не виждам, или може би не разбирам това, което виждам... Thinking

# 451
  • Мнения: 730
Снощи пуснах пералня с Изи компакт и съм доволна наистина. За около 5лв без малко праха е много добър и ароматен. Програма 1ч ,50 градуса ,без омекотител и избелващ прах ,без предварително третиране.
Няма пренасяне на цвят петната са изпрани ,бялото си е бяло ,не сивее.
За моята пералня програмата е 3кг 1ч,сложих 100мл праг (легендата отзад на праха е обаче 4-7кг ) за среднотвърда вода сложих 100мл.
В легендата е 4-7кг среднотвърда вода 110мл .
Доволна съм и има аромат след изпиране:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 452
  • Мнения: 21 270
И аз пробвах снощи Персил сензитив на 2 ч и 40 - 60 градуса , бялото си ми е ок + чорапите Simple Smile

# 453
  • Мнения: 11 575
Please, щом слагаш толкова много прах само за 3 кг, значи прахът всъщност си е скъп. Посивяването, обикновено, не става от едно пране.

viki_1974, правилно виждаш. Аз мисля, че тази таблица е доста старичка и май в някои държави нещата са се променили. Казвам го, без претнциите да съм разбирач.

# 454
  • Мнения: 730
Please, щом слагаш толкова много прах само за 3 кг, значи прахът всъщност си е скъп. Посивяването, обикновено, не става от едно пране.

viki_1974, правилно виждаш. Аз мисля, че тази таблица е доста старичка и май в някои държави нещата са се променили. Казвам го, без претнциите да съм разбирач.
Не е скъп по принцип,но за средно твърда вода милилитрите са като на всеки прах. Но е за 20пранета а Персил и Ариел ги намалиха на 18

# 455
  • Мнения: 11 575
Преди няколко дни си купих Ариел прах за цветно, 40 пранета за 17 лв.от Фантастико.

# 456
  • Мнения: 730
Преди няколко дни си купих Ариел прах за цветно, 40 пранета за 17 лв.от Фантастико.
Хубаво ,че си взела , обаче в нашия голям град няма Фантастико и виждам ,че имат добри промоции.
Има магазини ,много и ако се обиколи може и тук да се намери на подобна цена ,но трябва да си свободен

# 457
  • Мнения: 68 583
Ариел за цветно взех вчера от квартален хранителен магазин на 8 лв.

# 458
  • Мнения: 11 575
За  колко пранета е това?

# 459
  • Мнения: 68 583
Малката кутия..18 или 20 която е...

# 460
  • София
  • Мнения: 10 561
Please, щом слагаш толкова много прах само за 3 кг, значи прахът всъщност си е скъп. Посивяването, обикновено, не става от едно пране.

Всеки препарат е брой пранета при мека вода. Като слагаш за средно твърда или твърда - увеличаваш дозата, респективно "излиза по-скъпо" и броя пранета, отбелязан на опаковаката, драстично намалява.

Не знам защо се опитвате да се правите на интересни, когато някой харесва неща, извън Персил, Ариел и скапания Денк мит за бяло - от който точно от една пералня ми батиса прането!
Ама не се включвам в опозиция на всеки доволен.
Малко интелигентност не е излишна.

# 461
  • Мнения: 730
Please, щом слагаш толкова много прах само за 3 кг, значи прахът всъщност си е скъп. Посивяването, обикновено, не става от едно пране.

Всеки препарат е брой пранета при мека вода. Като слагаш за средно твърда или твърда - увеличаваш дозата, респективно "излиза по-скъпо" и броя пранета, отбелязан на опаковаката, драстично намалява.

Не знам защо се опитвате да се правите на интересни, когато някой харесва неща, извън Персил, Ариел и скапания Денк мит за бяло - от който точно от една пералня ми батиса прането!
Ама не се включвам в опозиция на всеки доволен.
Малко интелигентност не е излишна.
Сега ,и Персил и Ариел и Оммо харесвам ,но харесвам и Бинго за бяло ,а сега харесах и Изи , разбира се харесвам и други препарати ,но да не изброяваме.
А няма как да намаля дозата , разберете ,ако я намаля няма да се изпере качествено ,петната (ако има),ще останат ,а дрехите ще посивеят.
Досега винаги съм дозирала така ,по този начин и всичко се изпира и не сивее . Смея да кажа ,маншона (гумата ) и под гумата е чисто ,все едно машината е нова . Не налагам своето мнение ,а го споделям

# 462
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Слагайте т.  е. може препарат за котлен камък . И дозирате като за мека  вода . Не знам има ли сметка .

# 463
  • Мнения: 730
Слагайте т.  е. може препарат за котлен камък . И дозирате като за мека  вода . Не знам има ли сметка .
Не няма смисъл,няма сметка ,а и когато е мека много водата може да се вмирише прането. По меката вода по бързо жабунясва:blush:

# 464
  • Мнения: 2 124
Слагайте т.  е. може препарат за котлен камък . И дозирате като за мека  вода . Не знам има ли сметка .
Не няма смисъл,няма сметка ,а и когато е мека много водата може да се вмирише прането. По меката вода по бързо жабунясва:blush:
Кое ще жабуняса, че не разбирам?

Общи условия

Активация на акаунт