Омъжена съседка

  • 15 574
  • 432
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 480
Ако си на квартира, пускай предизвестието и изчезвай. Ако не - лошо Седларов, лошо...
Не съм. Иначе и аз се замислих за това след като видях, че прекалява с емоциите

# 391
  • Мнения: 6 564
Кажи на мъжа й и ще спре.

# 392
  • Мнения: 18 298
"Пешо, пък твоята ми досажда по чата... Кажи й да спре, моля те, бе брато..." Blush

# 393
  • Мнения: 6 140
Може и да му я прати с децата. Абе купона е пълен.

# 394
  • София
  • Мнения: 480
Кажи на мъжа й и ще спре.
Ами той няма как да не разбере, ако продължава така. Мен вече ме е страх да не дойде на звънеца да звъни(изкубах му жиците днес), но до сега се въздържа. На всичкото отгоре повтаря да не я оставам сама! Сякаш семейството и е чуждо. Бях попадал на всякакви случаи, но това ми идва в повече. Направо ще се откажа от жените вече

# 395
  • Мнения: 6 140
Иии баси, всичко тва за едното и**нье..  Сори пич, изтеглил си късата клечка

# 396
  • Мнения: 3 687
Кажи на мъжа й и ще спре.
Ами той няма как да не разбере, ако продължава така. Мен вече ме е страх да не дойде на звънеца да звъни(изкубах му жиците днес), но до сега се въздържа. На всичкото отгоре повтаря да не я оставам сама! Сякаш семейството и е чуждо. Бях попадал на всякакви случаи, но това ми идва в повече. Направо ще се откажа от жените вече

 И добре ще направиш. Жените ги остави на мъжете, които могат да ги понасят всякакви.

# 397
  • Мнения: 6 564
Е, никога не е късно да станеш гей. Поне е модерно сега

# 398
  • Мнения: 6 140
Просто се разкарай от там, пусни си 10 тина дни отпуск или болничен, изключвай телефона и на село. За толкова време ще и се охлади ентусиазма

# 399
  • Мнения: 9 871
... сега не мога да чета, на работа съм.
Неотговорна Simple Smile
Завалията. М, тъй то, неотговорните бачкат в работно време, отговорните .... мхм.
Е, никога не е късно да станеш гей. Поне е модерно сега
По-безопасно е веган.

# 400
  • София
  • Мнения: 35 101
Съобщенията са на всяка минута, всяка минута, ВСЯКА МИНУТА.

Както го посъветвах, да я види, да и вземе телефона, да изтрие чатовете и да върви на звънеца да се оплаче на мъжа ѝ за тормоз.

# 401
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Абе що да се изнася?!
Съвсем категорично да я изреже. Даже може да я заплаши, че ако продължава така, ще информира мъжа ѝ.

# 402
  • Мнения: 7 411
Ако си на квартира, пускай предизвестието и изчезвай. Ако не - лошо Седларов, лошо...
Не съм. Иначе и аз се замислих за това след като видях, че прекалява с емоциите

Преди 20 страници ти написах това, да не те изсели от квартала.

# 403
  • Мнения: 3 841
На колко години е тази жена? Това поведение не е никак нормално…

# 404
  • София
  • Мнения: 480
Не. Ще се заредя с консерви и вода. Изключвам си телефона, спирам тока, взимам отпуск и ще стоя заключен в тъмното, като при ядрена война. Ще спазвам ефирно мълчание и се надявам да се откаже. Иначе категорично и казах, че ми е в повече това, което прави. Вече ще се виждам само със свободни, които да ми представят свидетелство от психиатър, че са ок и свидетелство от сексолог, че не са зависими. И вече секс чааак след минимум месец

Общи условия

Активация на акаунт