Омъжена съседка

  • 15 572
  • 432
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 35 101
Глупости са това. Вземи се дръж като зрял мъж с акъл, не като Шелдън Купър.

# 406
  • Мнения: 18 298
Или пък проучи някой манастир дали не набира кадри? Sweat Smile Хората там намирали мир и спокойствие. Жени няма. В служба на бога...

# 407
  • Мнения: 7 411
Според мен, вземи си отпуска,напусни апартамента, изключи телефона и хващай гората. Дано жената е с деменция и бързо забрави тоя неустоим мачо.

# 408
  • София
  • Мнения: 35 101
Абе, не му се смейте, наистина има проблем с таз жена.

# 409
  • Мнения: 7 411
И ти му се върза?

# 410
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Явно е и много загоряла, че му е изпила соса и ще отказва секса... Simple Smile))
Не се присмивам, съчувствам.
Луди всякакви, а някои са прикрити.

# 411
  • София
  • Мнения: 35 101
Вързах се на това, че чета монолог на някаква хахава жена, която на всяка минута праща текст по половин педя с абсурдно съдържание към Автора. Всяка минута, ако не разбрахте.

# 412
  • Мнения: 5 381
Ей, много бързо пише тази жена Grinning
На автора му съчувствам, но не знам какво да го посъветвам. Май няма вариант за щастлив край на историята. Само можем да се надяваме, тя да се влюби в друг.

# 413
  • Мнения: 18 298
Да не е изфабрикуван чат с помощта на съучастник(ца), с рекламна цел тук да се удивим как авторът подлудява жените в пряк и в преносен смисъл? Nerd Забравят мъж и семейство само след два секса с автора? Trollface

# 414
  • София
  • Мнения: 35 101
Е, не.

# 415
  • Мнения: 7 411
Съжалявам, за мен темата още от началото е абсурдна. Питаше как да я заговори и на първия разговор на паркинга  секс, секс, та сега не може да се откачи.

# 416
  • Мнения: 18 298
Ей, много бързо пише тази жена Grinning
На автора му съчувствам, но не знам какво да го посъветвам. Май няма вариант за щастлив край на историята. Само можем да се надяваме, тя да се влюби в друг.
Да я запознае с най-красивия си приятел.

# 417
  • София
  • Мнения: 35 101
Че, какво ми е виновен той Joy

Смеем се, но аз в реала имам лична такава история, без една дума да кажа, една! връзката ни се разви до брак и до заплахи, че няма да помириша къщата в Созопол.
Баща(професор) на моя приятелка.

# 418
  • Мнения: 5 381
Да бе, после да си няма и приятел Laughing да я запознае с някой красив враг предлагам аз.

# 419
  • Мнения: 3 841
Ами кой , каквото си надроби…

Общи условия

Активация на акаунт