Тази Коледа имате нужда само от The One! Спечелете вълшебен Ambilight от Philips!

  • 16 799
  • 401
  •   1
Отговори
  • Мнения: 368
Кой не обича киното? Ако и вие сте страстни любители на седмото изкуство, то със сигурност може да оцените неповторимото усещане да се насладите на любимите си заглавия в уютна домашна обстановка. Вече е напълно възможно и реално да пресъздадем атмосферата на истинското кино в рамките на дома си.
Благодарение на бързо развиващата се технологична сфера киното у дома вече е напълно достъпно за много семейства. Усетете вълнението, вижте цялата картина и се потопете в едно незабравимо изживяване, което ще изпълни всичките ви сетива.



А какво по-добро време за гледане на нови и любими заглавия от зимния сезон и предстоящите празници? Philips Ambilight ви потапят в разкошна картина, която не сте виждали досега! Когато искате потапящо телевизионно изживяване, ви трябва единствено и само The Onе!



The One – вълшебен Ambilight. Само от Philips.
Усетете великолепното изживяване с Ambilight. Светодиодните светлини по ръба на телевизора светят и променят цвета си в перфектен синхрон с цветовете на действието на екрана или музиката. Толкова топло, вълнуващо и поглъщащо, че ще се чудите как сте се наслаждавали на телевизора без него.
 
Видеопроцесорът Philips P5 доставя картина толкова поразителна, колкото съдържанието, което обичате. Детайлите имат видимо повече дълбочина. Цветовете са ярки, а тоновете на кожата изглеждат естествено. Контрастът е толкова ясен, че ще почувствате всеки един детайл. Движението е идеално плавно.
 
Гледайте филма така, както режисьорът е искал да го гледате
Вече няма разочароващи сцени, които са твърде тъмни, за да се видят! Чуйте ясно всяка дума с Dolby Atmos. Изживейте звуковите ефекти така, сякаш те наистина се случват около вас.
 
Повече от smart телевизор
Philips работи с операционната система Android и ви предоставя желаното от вас съдържание – както го поискате, когато го поискате. Персонализирайте началния си екран, за да улесните достъпа до любимите си приложения, филми и предавания. А за още по-бърз и лесен контрол натиснете бутон на дистанционното, за да говорите с Google Асистент.

Спечелете вълшебен Ambilight от Philips!

Тази Коледа ще зарадваме един от вас с чисто нов смарт 65-инчов телевизор с Ambilight The One 4K UHD LED Android TV.
За да се включите в играта, е необходимо да отговорите на трите ни въпроса:


Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?

На 3 януари 2023 ще изтеглим късметлията!
*Победителят в играта ще има ангажимент да състави кратко ревю със снимки и лични впечатления, след като усети неповторимото кино изживяване с The One.


Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: чт, 22 дек 2022, 12:49 от Жaклин

# 1
  • Мнения: 3 915
Нямам опит с моделите на Philips, но перфектният телевизор за мен е смарт такъв, с много и лесно достъпни функции и отлична картина!
Филми гледаме всекиденвно, за мен е от изключителна важност качеството на картината и звука да е отлично.
Аз съм най-големият киноман вкъщи!

# 2
  • Мнения: 6 697
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Такъв да задоволява цялото семейство, хаха. Имам опит с Филипс, да.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Всеки ден. Важно е качеството на картината и звука.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Аз Joy

# 3
  • Мнения: 1 162
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Големината на перфектният телевизор трябва да е съобразена с големината на стаята. Трябва да е с перфектен звук и най-добрата картина, за да може човек да се наслади максимално на киното у дома. Преди много време сме имали телевизор Филипс. Но сега мой близък има и забелязвам, че технологията се е развила много.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Често гледам хубави филми вкъщи, предпочитам комфорта на дома съчетан с качествата от киносалона, затова много държа картината и звука да са на ниво.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?

Аз, няма две мнения по въпроса.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
С по-голям екран, с висока разделителна способност и операционна система.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
През почивните дни гледам по няколко филма на ден. Обожавам да гледам филми, когато съм свободна.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Трудно е да се каже - на кантар сме с моят съпруг.

# 5
  • Мнения: 11 674
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Добра картина, звук и лесно управление. Трябва да е съвместим с приложенията на НВО, Нетфликс и др.
И в момента използваме телевизор на Филипс в едната детска стая.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Вкъщи ли сме си то и телевизора е пуснат. Филми се гледат винаги, когато имаме свободно време.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
И двамата със съпруга ми.

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Перфектният телевизор за мен е с голям екран, функционален, с кристален образ, отличен звук. Нямам опит с моделите на Philips.
У дома гледаме филми от време на време, но качеството на картината и звука за нас са от изключителна важност.
Най-големият киноман вкъщи е мъжът ми.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 2 663
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Да има кристален звук, перфектна картина . Естествено, да е съобразен с размерите на стаята, но колкото по-голям, толкова по-добре Simple Smile  Опит с Филипс имам, но преди мнооооогооо години, и тогава не успаха да ме спечелят за техен фен!

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Ежедневно.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?

Съпругът ми.

# 8
  • Мнения: 6 219
Отговор 1.Перфектният телевизор трябва да е със страхотна картина и звук,да е под удобен ъгъл и разположение и разбира се да се управлява лесно.Имаме вкъщи 5 телевизора на марката,изключително сме доволни,SAPHI e една от най-лесните и леки ос които съм ползвала.
Отговор 2.Домошари сме си и телевизорът е наш любим уред вкъщи.Вечер след като децата заспят,редовно гледаме филми и сериали.Качеството на звука и картината са от първостепенно значение.
Отговор 3.Аз съм най-големия киноман вкъщи.

# 9
  • Мнения: 264
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? - Перфектния телевизор за мен е да е смарт, да предава добре и да е здрав. Имам телевизор филипс с амбилайт вкъщи и имам опит.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?- Всеки ден гледаме филми вкъщи. Изключително важно е качеството на картината и звука.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?- Всички сме киномани, но може би аз съм най-големия.

# 10
  • Мнения: 1 917
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? - За мен перфектният телевизор е този, който е удобен за ползване, има отлични звук и картина и смарт функции достъпни с интернет. Нямам опит с моделите на Philips.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? - Филми гледаме почти всяка вечер, а в почивните дни понякога и следобедите. Качеството на картината и звука са много важни. Също така да могат лесно да се настройват според светлината в стаята.
Въпрос №3 - Всички в къщи обичаме хубавите филми. Детето ни е на 11 и затова подбираме повечето пъти семейни филми, комедии и приключенски, които са подходящи за всички възрасти.

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 14:23 от jey

# 11
  • Мнения: 1 775
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Вкъщи сме с модел на Philips от около 3 години…
Много сме доволни, не случайно марката е с добро име.
Картината е страхотна, моделът е 4К и за филми които са с такова качество е просто перфектен. Звукът е кристален и освен това се работи много лесно с него.


Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Филми гледаме винаги покрай празниците, когато сме си вкъщи всички, уикендите също сядаме вечер, ако има нещо интересно.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Най-големият киноман вкъщи съм аз, следя винаги за нови и интересни филми!

# 12
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Перфектният телевизор трябва да бъде с отлично качество на картината и звука.Голям - поне за нашето семейство и това има значение.Сегашният ни телевизор е на Филипс - единия в спалнята.Страшно доволни сме!
Всекидневно се гледат филми у дома.Често и плеъра се включва през него и слушаме музика.Най - големия киноман у дома е съпругът ми.Не се пропуска нов филм и колекцията му от ДВДта и СДта е огромна (може би към 1000).Той е и този който избира техниката като телевизори, лаптопи и всякакви такива устройства.

# 13
  • Мнения: 715
За мен перфектният телевизор е с голям екран,  с хубав образ и перфектен  звук. Нямам опит с моделите на Philips.
 Филми у дома гледаме всяка вечер. Качеството  и звука  на картината за нас са от голяма важност.
Най-големият киноман вкъщи е дъщеря  ми.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 131
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
 Кристална картина и звук са най-важните характеристики. Интуитивното управление на второ място. Понеже заспивам, гледайки телевизия, за мен е важна и sleep функция.
Имам опит с модели на Филипс, да.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Игрални филми - веднъж, два пъти седмично.
Сериали, научно-популярни предавания - ежедневно. Качеството на картината и звука са най-важните характеристики за мен и основен критерий при избор.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Семейството ми е едночленно - остава да съм аз 🙂

Общи условия

Активация на акаунт