Номинации за най-голяма муня (тема 5)

  • 96 184
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • France
  • Мнения: 12 956
Виж ти, не бих се сетила да смеся андив и авокадо.

# 706
  • София
  • Мнения: 4 356
Направих си кафе с гроздова ракия. Тия ирландските да ги забранят направо,  щото сега ще патентовам –БЪЛГЕРИАН ТРЕЙД МАРК, с уникален чаромат на джибри. Една глътка и вратовръзката те удря в челото. Събудих се с половин отворено око и отидох да си включа машината да загрее, докато се приведа в нормален вид. Под процепа на клепача сканирах, че машината се нуждае от вода. Забелязах бутилка с минерална такава, услужливо оставена в близост. Излях я и се запътих към банята. Пускам си кафето след това и след първата глътка очите ми подскочиха към тавана. Ако сте със запушен нос- отпушва безотказно и изкуствени сълзи не ви трябват, потичат от изумление и шок.


Добре, че съм си в хола вкъщи и цвиля без да се притеснявам.
Кафе с гроздова ракия.
Гениално!

# 707
  • София
  • Мнения: 19 319
Български Бейлис - ракия с боза.
Българско суши - лозова сарма с луканка в средата

# 708
  • София
  • Мнения: 3 699
Направих си кафе с гроздова ракия. Тия ирландските да ги забранят направо,  щото сега ще патентовам –БЪЛГЕРИАН ТРЕЙД МАРК, с уникален чаромат на джибри. Една глътка и вратовръзката те удря в челото. Събудих се с половин отворено око и отидох да си включа машината да загрее, докато се приведа в нормален вид. Под процепа на клепача сканирах, че машината се нуждае от вода. Забелязах бутилка с минерална такава, услужливо оставена в близост. Излях я и се запътих към банята. Пускам си кафето след това и след първата глътка очите ми подскочиха към тавана. Ако сте със запушен нос- отпушва безотказно и изкуствени сълзи не ви трябват, потичат от изумление и шок.


Добре, че съм си в хола вкъщи и цвиля без да се притеснявам.
Кафе с гроздова ракия.
Гениално!

Блазе ти- аз съм на работа....
колежката ме гледа ядосано,колегата отзат се чуди рева ли,кихам ли или ще мра....
Ако имам правописни грешки- от сълзите в очите ще да е

# 709
  • Мнения: 3 126
   Моята малката, като беше в първи клас, нарисувала в пейнт една картичка за рождения ден на кръстника, имаше и поздравителен текст и му я изпратила. Аз по-късно я видях и обърнах внимание, че има правописни грешки. Тя не се трогна особено и "замаза" положението, като му изпрати една снимка с допълнителен текст. "Понеже знам, че обичаш футбол, ти изпращам и една снимка на Роналдо и Меси. И извинявай, ако имам правописни грешки."

# 710
  • Мнения: 6 339
Кафе с гроздова ракия (grappa) е класика в Италия. След ядене, като диджестив.
Свекър ми всеки ден след обяд и след вечеря пиеше по едно кафе с ракия. Simple Smile))
Друга популярна комбинация е кафе с мастика.



Все пак директно да заредиш кафе машината с ракия е next level.

Последна редакция: сб, 01 апр 2023, 15:08 от Barbabeau

# 711
  • Мнения: 13 140
Хем кафе, хем греяна ракия - това трябва да се патентова Grinning

# 712
  • Мнения: 3 126
   Пак по повод възрастовите разлики в семейството.
   Малката дъщеря в първите класове ходеше на училище с училищен автобус и я водехме само до близката спирка. Често сутрин я водеше сестра й. А голямата е една цицеста... и като се понагримира, минава и за по-голяма. Веднъж една учителка в автобуса питала на колко години е майка й, защото изглеждала много младичка. Моето първоначално не включило, че всъщност го питат за кака му и отговорило: "А, тя моята майка само изглежда млада, но си е старичка." Като ми разказа после доста се чудех като комплимент ли да го приема или като обида Simple Smile.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 26 498
Днес ,прибирайки я в кутията ,случайно разбрах,че 9 год.съм дехидратирала с неправилно подредени тавички 🤣 ...,но въпреки това се получаваха нещата 🤔

# 714
  • Мнения: 924
Оплаквам се отново тука, понеже близките ми и най-вече мъжа ми вдигнаха ръце от мен и не искат да слушат премеждията ми с колата. След поредното осиране от чайки взех нещата в свои ръце. Въоръжена с 2 шишета топла вода с препарат и гъба за чинии се заех да почистия акитата. Като тръгнах на изплаквам ми се дорева, предния капак е целия ужулен на кръгове от гъбата- търках с грубата част.😳
Оня ден буквално щях да се убия. В движение се скъса голямо парче от кората, усука се около гумите и изхвърча към задната кола. Едва успях да увладея колата и да спра. Отървах и боя и от водача след мене понеже кората го прасна в бронята.
Не знам каква е тая къръщина, шофьор съм от 20г, имала съм няколко коли, ама такива премеждия никога не съм имала.

# 715
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 519
Не си никакъв карък, трябва ти бояджия, майстор който да следи състоянието на колата  или нова кола.

# 716
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 061
Оплаквам се отново тука, понеже близките ми и най-вече мъжа ми вдигнаха ръце от мен и не искат да слушат премеждията ми с колата. След поредното осиране от чайки взех нещата в свои ръце. Въоръжена с 2 шишета топла вода с препарат и гъба за чинии се заех да почистия акитата. Като тръгнах на изплаквам ми се дорева, предния капак е целия ужулен на кръгове от гъбата- търках с грубата част.😳
Оня ден буквално щях да се убия. В движение се скъса голямо парче от кората, усука се около гумите и изхвърча към задната кола. Едва успях да увладея колата и да спра. Отървах и боя и от водача след мене понеже кората го прасна в бронята.
Не знам каква е тая къръщина, шофьор съм от 20г, имала съм няколко коли, ама такива премеждия никога не съм имала.
Преди 15 години, като се сдобих с първата ми кола, и рисувах с пръст  цветенца и листенца на предния капак, докато беше прашна. Емиии, останаха си, и се виждаха под ъгъл Grinning

# 717
  • Мнения: 496
Онзи ден се боядисах, влязох да се къпя и си измих косата с балсам. Че и два пъти, защото нещо ми беше странно. Иначе после си слагам шампоан по краищата … 🙄
После повторих процедурата по правилния начин.
Обаче това ми напомни за потребителката, дето си беше измила косата с омекотител, а и беше ходила на заведение с шапка, а отдолу с маска за коса, която от топлото почнала да се стича 😂
Днес го намерих пак и се хилих 🤣

https://bg-mam.ma/p/28778/34404837

И после 2-3 мнения на долу е за омекотителя.

P.S. Ох, сега се зачетох и надолу, тя има и други бисери 😂😂😂

# 718
  • София
  • Мнения: 1 178
Снощи се изкъпах, изсуших и хапнах няколко ядки, че ми прискърца стомахът и си взех една клечка за зъби, да ги почистя с нея, преди да ги измия. Посегнах да си извадя и две клечки за уши от скрина, но много бавно и внимателно, че котката тъкмо се беше кротнала и заспала, а тя от малка много играе с тях и до ден днешен си мисли, че пак ще ѝ ги давам на нея. Не исках да ме усети, че после се започва едно дълго тичане и беснеене и край на спокойствието. Естествено, тя веднага чу и си отвори окото, а аз небрежно си ги скрих в ръката. Измъкнах се тихомълком към коридора, доволна, че и този път номерът ми мина. Толкова бях съсредоточена, че накрая си бръкнах в ухото с клечката за зъби, която също държах, за да я изхвърля в коша.Добре, че почиствам само ушната мида, а не към тъпанчето, че щях да си направя голяма беля.

# 719
  • Мнения: 10 414
Без майтап, и аз съм слагала 1-2 пъти омекотител на косата си, когато ми е свършил балсама. Косата ми е суха и боядисана и нямам шанс да я разреша след миене, ако не й сложа нещо. Но явно не е бил толкова миризлив, не съм чула отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт